Аплікатор Ляпко Устілки Плюс р.37-40 5.0 AG


   


Крок голки - 5,0, кількість голок - 1494, розмір - 37-40 (100х252 мм). Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення. Комплектацію даного товару виробник може змінювати.

Аплікатор «Устілки Плюс» - оригінальний і особливий аплікатор. Спеціально підібрана величина обмежувальних валиків дозує і коригує силу впливу голок на рефлексогенні зони підошви, попереджаючи і виключаючи можливість ушкодження шкіри. Даний аплікатор стимулює природні здібності організму до самозцілення, відновлює і нормалізує функції всіх органів і систем, спонукає до дії нашого «внутрішнього лікаря», перемагає гіподинамію та її наслідки.

Аплікатор «Устілки Плюс» - це оздоровча система, яка підходить всім і кожному, без обмежень за віком, статтю та вазі! На устілки можна акуратно наступати, на них можна стояти, ходити, бігати і навіть стрибати, танцювати. У комплекті з устілками є капці, для фіксації і зручності застосування.

Час впливу визначає отримання бажаного ефекту:

-стимулюючий (тонізуючий) вплив - 5-10 хвилин в активному руховому режимі (ходьба, біг); стоячи на устілках або інтенсивно «прокочуючи» стопи з устілкою;

- заспокоюючий (седативний) вплив - 15-30 хвилин плавних, поступальних, хвилеподібних рухів стопи на устілці, при початковому положенні сидячи на стільці або лежачи в ліжку.
На устілки можна акуратно наступати, на них можна стояти, ходити, бігати, стрибати, танцювати.

Вклавши устілку всередину х / б шкарпетки (р-р 27-29) і одягнувши його на стопу, перебуваючи в положенні сидячи, можна прокатувати по підлозі предмети, наприклад, качалку або скляну пляшку для оптимізації дії. Зручні у використанні, можна підкласти вату між устілкою-аплікатором і капцями на рівні зон, які потрібно активізувати; для посилення ефекту можна покласти на устілки тканинну прошарок - 2-3 шари марлі або рідкісну бавовняну тканину, змочену розчином лікарських препаратів, відваром трав, соляним розчином.
«Устілки» також можна використовувати на будь-які ділянки тіла.

Аплікатор «Устілки Плюс» - повернення до природи!

Характеристика
Крок голки 5.0
Тип Пласкі
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари