Коректори поставиБандаж для ключиці "Кільця Дельбе" ТИП 653, Торос-Груп (Україна)

Бандаж "Кільця Дельбе" - це ортопедичний бандаж, застосовується для корекції постави і лікування травм ключиці, надійно іммобилизують кістки скелета, сприяє успішному перебігу процесу одужанн..

641 грн.

Бандаж для ключиці (реклінатор) Aurafix арт.E-141

Бандаж Aurafix E-141 призначається для фіксації ключичної області після операбельного втручання, а також при складних вивихах і переломах. Завдяки властивості відведення плечей назад, може ви..

650 грн.

Еластичний реклінатор грудного відділу хребта арт. ET 210 Orliman

Опис Реклінатор з еластичного матеріалу. Верхні ремені, які проходять над ключицями і перехрещуються на спині, відводять плечовий пояс назад, тим самим коригують поставу. Затежкі Velcro фікс..

1199 грн.

Ключичний ортез, Docto r Life (Україна)

Ортез українського виробництва призначений для коригування постави в районі ключиці, плечового пояса і верхньогрудного відділу хребта. Виконаний у вигляді перехрещених ременів з центральним к..

699 грн.

Коректор постави для дітей тип 652, Toros-Group (Україна)

Індивідуальна корекція постави протягом дня. Розведення поясу верхніх кінцівок. Помірна реклінація і розвантаження тіл хребців середньо- і нижньо-грудного і верхньопоперекового відділів із зб..

542 грн.

Коректор постави для дорослих Т-1779

Коректор постави виготовлений з повітро-і вологопроникного матеріалу з високим вмістом бавовни, не викликає алергії і роздратування шкіри;Має міцну, зносостійку застібку «Велкро» зі збільшено..

1982 грн.

Коректор постави еластичний дитячий R2201

Показання до застосування: • про беспечівает формування правильної постави у дітей і підлітків, формує звичку тримати спину прямо і попереджає сутулість • зменшує болю у верхньому відділі с..

575 грн.

Коректор постави ортопедичний (реклінатор) ОТ-2, кільця Дельбе

Ортез арт. ОТ-2 (кільця Дельбе) надійно фіксує плечовий пояс для лікування і реабілітації після травм і операцій на верхнегрудном відділі хребта, на ключиці і при розриві акроміально-ключично..

550 грн.

Коректор постави ортопедичний Алком арт.1021

Розмір універсальний: максимальна окружність грудної клітини до 100 см Ортопедичний коректор постави має 4 пластикових ребра жорсткості, які допомагають користувачеві тримати спину прямо, ..

649 грн.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Коректор постави ортопедичний ОТ-1В, Реабілітімед

Показання до застосування: Призначений для лікування порушень постави (сутулість) і викривлень грудного відділу хребта (кіфоз, сколіоз I - II ступеня); Використовують для реабілітації після т..

1021 грн.

Коректор постави ортопедичний ОТ-1Д-4 з 4-ма металевими ребрами жорсткості

Коректор постави - це м'який еластичний реклінатор з металевими ребрами жорсткості, з чудовим обляганням, завдяки застосуванню легкого еластичного бандажної полотна. Показання до застосування..

1153 грн.

Коректор постави ортопедичний посилений ОТ-1В-У, Реабілітімед (Україна)

Ортез грудо-попереково-крижовий (коректор постави) ОТ-1В-У - це посилена реклінуюча та фіксуюча система. Він оснащений 4-ма довгими металевими модельованими ребрами жорсткості, розташованими ..

2101 грн.


Коректори постави

Виникли болі в спині? Вихід є - купити корсет для постави

У сучасному світі дуже мало людей замислюються над проблеми з хребтом. А адже саме вони є причиною практично всіх захворювань людини. Це стосується не тільки дорослих людей, але і дітей.

Дитячий організм слабкий та вразливий. Всі зміни швидко закріплюються, а це загрожує сколіозом та іншими проблемами зі здоров'ям. Багато батьків вважають, що все пройде з віком, але це велика помилка.

Викривлення спини призводить до утруднення дихання, до неправильного розміщення та функціонування всіх внутрішніх органів і т.д.

Якщо ви помітили найменше порушення, варто купити коректор постави.

Якісні моделі допоможуть повернути вам природне пряме положення хребта.

Такі вироби не завжди застосовуються при захворюваннях, також їх можна використовувати для профілактики.

Кращі коректори постави в Харкові

Сьогодні, легко підібрати корсет для постави, який виконує лікувальний ефект. Такі моделі акуратні, непомітні під одягом.

  • Профілактичні. Такі моделі використовують при сутулості. Їх відмінною рисою є низький ступінь жорсткості.
  • Лікувальні. Застосовуються при сколіозі, остеохондрозі, а також після травм різного роду.

Всі сучасні коректори мають схожу конструкцію - основу різної жорсткості, розміщені вздовж хребта і еластичні петлі, що нагадують лямки рюкзака. Залежно від порушень постави визначається вид коректора.

Такі вироби сприяють розведенню плечей і випрямленню спини. Організм людини унікальний - вже через пару місяців, він може звикнути до такого стану. В такому випадку, необхідність в коректорі зникне.

Варто відзначити, що існують конструкції різного ступеня жорсткості. При покупці, необхідно обов'язково, проконсультуватися з лікарем. Тільки він правильно підбере необхідну модель.

Дуже часто в коректорах потребують діти, які не досягли 18 річного віку. Для таких пацієнтів є широкий асортимент ортопедичних корсетів для спини. Дані вироби дуже комфортні і не доставляють пацієнтові зайвих проблем. Це можливо завдяки еластичності лямок і делікатному матеріалу.

Для профілактики і лікування опорно-рухової системи ортопеди рекомендують використовувати еластичний пояс. Його дозволено застосовувати пацієнтам від 5 років. Вироби сприяють корекції патологічних станів, знімають навантаження, приводять м'язи в тонус, знімають напругу і втому.

Щоб купити коректор постави, обов'язково необхідно знати діагноз. Якщо ви хочете придбати бандаж для постави в профілактичних цілях, то зупиніть свій вибір на класичному виробі.

Якщо ви хочете швидко домогтися ефекту, необхідно дотримуватися одного правила. Корсет для виправлення постави одягають тільки на ділянки, які потребують підтримки і фіксації.

Якщо проблема знаходиться у верхній частині, то варто звернути увагу на жорсткі моделі, які будуть охоплювати грудну клітку і шийний відділ. Якщо ви маєте проблеми в попереку - вибирайте вироби направлені на корекцію поперекового відділу і підтримують правильне положення хребта. Подібні вироби не тільки лікують пацієнта, але і візуально покращують поставу.

Варто зазначити, що такі корсети необхідно носити регулярно, за рахунок їх сучасної конструкції і матеріалу виготовлення, їх можна носити під будь-який одяг.

Термін експлуатації виробу дуже великий. Швидше ви відмовитеся від виробу в результаті одужання, ніж через його несправність.