Підп'ятникиПідп'ятник SH-410D

Призначення: · Тріщини і сухість шкіри п'яти; · П'яткова шпораЗабезпечує: · Анатомічно правильне положення п'яти; · Зниження ударного навантаження на стопу, суглоби ніг і хребет під час ходьб..

210 грн.

Підп'ятник зі шкіри та латексної піни ПЛ-001

Опис: Підп'ятник призначений для максимального комфорту під час ходьби, бігу або просто довгого знаходження на ногах. Зменшує ударне навантаження на п'яти, суглоби ніг і хребет. Застосов..

85 грн.

Підп'ятник клиноподібний SH-311D

Опис: Гелевий підп'ятник з підтримкою поздовжнього зводу стопи, зверху покритий тканиною.Призначення: П'яткова шпораВальгусна стопа Зняття навантаження з нижніх кінцівок Зменшення больових ..

190 грн.

Підп'ятник коригувальний при нерівномірному зношуванні взуття CORRECT PEDAG 129

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ корекція Х- і О-подібної деформації гомілковостопного суглоба амортизація ударного навантаження при захворюваннях хребта і суглобів амортизація п'яткової зони ст..

246 грн.

Підп'ятник силіконовий SH-310D

Опис: виріб виготовлено з чистого силікону медичної якості, з додатковою м'якою вставкою, яка має унікальні амортизуючі властивості. Під час загострення больового синдрому вставка виймається...

385 грн.

Підп'ятник товщиною 12 мм для корекції STABIL PEDAG 169

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ корекція довжини ніг при різниці від 8-12 мм; функціональний перекіс таза; амортизація ударного навантаження при захворюваннях хребта і суглобів; амортизація п'..

269 грн.

Підп'ятник товщиною 6 мм для розвантаження п'яти

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ корекція довжини ніг при різниці від 3-6 мм; функціональний перекіс таза; амортизація ударного навантаження при захворюваннях хребта і суглобів; амортизація п'я..

189 грн.

Підп'ятник чашоподібний SH-211D

Опис: виріб виготовлено з гіпоалергенного гелю ComfortGel з високими бортиками,що стабілізують п'яту, і додатковою м'якою вставкою-амортизатором.Призначення: · Тріщини і сухість шкіри п'яти; ..

220 грн.

Підп'ятник чашоподібний силіконовий SH-210D

Призначення: · Тріщини і сухість шкіри п'яти; · П'яткова шпораЗабезпечує: · Анатомічно правильне положення п'яти; · Зниження ударного навантаження на стопу, суглоби ніг і хребет під час ходьб..

455 грн.

Підп'ятник для лікування бокової і центральної п'яткової шпори POINT PLUS PEDAG 201

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ центральні і бічні шпори п'ят травми п'ят і суглобів ніг біль у ступнях під час ходьби ПРИЗНАЧЕННЯ зменшення болю при п'яткових шпорах зниження ударного наванта..

598 грн.

Підп'ятник для лікування центральної п'яткової шпори POINT PEDAG 190

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ центральні і бічні шпори п'ят травми п'ят і суглобів ніг болю в ступнях під час ходьби ПРИЗНАЧЕННЯ зменшення болю при п'яткових шпорах зниження ударного наванта..

319 грн.

Підп'ятники амортизуючі СТ-233

ортопедичні підп'ятники підходять при центральній п'ятковій шпорі забезпечені знімним п'ятковим амортизатором мають клейовий фіксатор покриття - натуральна шкіра ПРИНЦИП ДІЇ: зниження у..

218 грн.