Бандажі післяопераційніАбдомінальний (післяопераційний) бандаж з подвійною застібкою WB-688, Ortop (Тайвань)

показання: Підтримка черевної порожнини після оперативних втручань Опущення внутрішніх органів Опущення нирок (нефроптоз) Підтримка черевної стінки після пологів Для запобігання розбіжності п..

990 грн.

Абдомінальний бандаж Aurafix AO-25

Абдомінальний бандаж Aurafix (Аурафікс) AO-25 призначається для реабілітації після операцій на черевній порожнині. Показання для використання: післяпологове відновлення еластичності стінок че..

800 грн.

Бандаж дитячий післяопераційний з ребрами жорсткості пористий Торос-Груп, тип 150-П-0

Післяопераційний бандаж забезпечує легку фіксацію і підтримку передньої черевної стінки і сприяє зняттю больових відчуттів в районі шва, а також напруження м'язів. Особливості: Виготовлени..

427 грн.

Бандаж дитячий післяопераційний Торос-Груп, 150-0

Легка компресія і підтримка м'язів черевного преса в тонусі після травм, при грижах, опущеннях нирок і операцій в цій області. Радикуліти, радикулопатія попереково-крижового відділу, люмба..

348 грн.

Бандаж післяопераційний (люкс) Торос-Груп, тип 152

Бандаж післяопераційний Торос-Груп, тип 152 використовують у процесі реабілітації після перенесеного хірургічного втручання на органах черевної порожнини та грудної клітки. Такі бандажі потрі..

480 грн.

Бандаж післяопераційний абдомінальний EB-669, Ortop (Тайвань)

Особливості: висота бандажа 32 см виготовлений з міцного повітропроникного матеріалу має регульовану застібку липучку оптімально підходить для людей зростом вище 175 смПризначення: відновний ..

670 грн.

Бандаж післяопераційний з додатковою стяжкою ЕВ-525, Ortop (Тайвань)

Особливості: висота бандажу 28 см анатомічна будова виготовлений з міцного повітропроникного матеріалу має додаткову стяжку для більш сильної фіксаціїПризначення: профілактика посляопераційни..

690 грн.

Бандаж післяопераційний з отвором для стоми, Торос-Груп, тип 153

Післяопераційний бандаж з отвором для стоми "Торос Груп" фіксує передню та бічні частини черевної стінки, захищає черевну стінку від перенапруги, знижує ризик виникнення больових відчуттів, п..

454 грн.

Бандаж післяопераційний з ребрами жорсткості, 24 см, пористий, Торос-Груп, тип 150 П

Бандаж післяопераційний з ребрами жорсткості, тип 150 П/Р використовують у період реабілітацій після травм і операцій попереково-крижового відділу хребта. Рекомендовано в разі радикулітів, ра..

539 грн.

Бандаж післяопераційний підтримувальний Торос-Груп, тип 151

Бандаж післяопераційний Торос-Груп, тип 151 використовують для підтримки м'язів черевного преса в тонусі після травм, під час гриж, опущення нирок і операцій у цій ділянці. Надягають на бавов..

617 грн.

Бандаж післяопераційний підтримуючий, Торос-Груп, тип 154

Бандаж післяопераційний Торос-Груп, тип 154 використовують для підтримки м'язів черевного преса в тонусі після травм, під час гриж, опущення нирок і операцій у цій ділянці. Надягають на ..

1002 грн.

Бандаж післяопераційний Т-+1331

висота післяопераційного бандажу 20 см оптимальний для людей невисокого зросту при розташуванні післяопераційного шва нижче пупка основа виконана з повітропроникного, гіпоалергенного, елас..

696 грн.


Бандажі післяопераційні

Бандаж - еластичний підтримуючий пояс, призначений для усунення різних проблем в області передньої черевної стінки і попереку: розтягувань, гриж, опущення органів малого таза, швів і рубців після оперативного втручання, м'язових болів, зміщення хребців, деяких хвороб внутрішніх органів (нирок), запалень в області попереку, радикулітів, остеохондрозу, защемлення нервів.

Бандаж післяопераційний: нюанси покупки та носіння

Бандаж для черевної стінки виконує кілька функцій: допомагає підтримувати м'язи в тонусі, захищає шви після операції від розбіжності, прискорює загоєння, попереджає виникнення ускладнень, сприяє правильному формуванню рубців.

Перш, ніж купити бандаж післяопераційний, потрібно вибрати відповідний саме вам варіант. При виборі орієнтуйтеся за такими критеріями:

  • мета використання (наприклад, усунення проблеми, яка виникла після операції, підтримання форми при надмірній вазі);
  • текстура тканини;
  • наявність додаткових ребер жорсткості (бічних підтримуючих пластин);
  • якщо у користувача великий живіт, зверніть увагу на додаткові липучки, які будуть фіксувати область перепаду між діаметром живота і грудної клітки;
  • висота бандажа.

Носити бандаж слід мінімум по 1 годині, але не більше 6-8 годин на добу. Надівається пояс в лежачому положенні для кращого прилягання до тіла. Є нюанси надягання та носіння, які залежать від захворювання. Наприклад, надягати протигрижовий бандаж можна тільки після вправляння грижі в положенні, коли та злегка вище плечей.

Якісні бандажі виробляють з гіпоалергенної еластичної тканини, що легко піддається санітарній обробці.

Важливо правильно доглядати за даними пристосуваннями: прати вручну, наприклад, дитячим милом, щоб пружний матеріал не розтягнувся, сушити далеко від батареї і прямих сонячних променів.

Пояс післяопераційний: основні види

За жорсткістю і ступенем підтримки черевини післяопераційний бандаж на живіт буває 3-х видів.

  1. Бандаж з напівтвердим каркасом. Використовується при найсерйозніших травмах і розтягненнях, відразу після операції. Забезпечує максимальну підтримку м'язів за рахунок вшитого контрфорса, тривісних шарнірів і спиць зі сталі. Фіксується шнурівкою, ременями або еластичною стрічкою.
  2. Бандаж з посиленим захистом.
  3. Показання до застосування: хронічні хвороби суглобів, артрити, запалення, фіброміалгія і т.д. Додаткову підтримку хребту забезпечують планки або сталеві спиці.

Пояс з підтримкою середнього ступеня.

Показання: стан ремісії після лікування, профілактика травм, вивихів, розтягнень.

Еластичний бандаж без додаткових вставок. За рахунок щільного прилягання до тіла фіксує м'язи черевини, зберігає тепло після фізіотерапії, масажу, мануальної корекції, покращує кровообіг.

Крім післяопераційних є протирадикулітні і протигрижові бандажі (останні також використовують для відновлення після хірургічного втручання).

По висоті розрізняють високі і вузькі черевні бандажі. Високі фіксують також грудну клітку і ребра. Вузькі захоплюють живіт, підтримують грижове випинання.

Таким чином, бандаж післяопераційний на черевну стінку можна використовувати і як реабілітаційний пояс, і як засіб профілактики. Пояс сприяє швидкому закриттю ран, розвантаженню внутрішніх органів в області черевини, підвищенню тонусу м'язів преса, ефективній підтримці передньої черевної стінки.

Позитивні результати від носіння бандажа проявляються лише при регулярному застосуванні і дотриманні режиму носіння.