Електрогрілки, електричні ковдриГрілка для ніг Beurer FWM 45

Виріб німецької фірми, виконана із застосуванням новітніх технологій і дотриманням вимог електробезпеки, - електрична грілка для ніг у вигляді моносапога.Особливості використання Виріб служит..

3299 грн.

Грілка для ніг FW 20 Beurer (Німеччина)

Особливості: Грілка для ніг у вигляді чобітка з функцією прогріву подарує комфорт і затишок в найхолодніші дні Спеціальна форма забезпечує посилення термоефектом і зберігає ноги в теплі навіт..

2939 грн.

Грілка електрична Гемр-2-60, Ергоком (Білорусь)

Електрогрілка Гемр 2-60 - зручна і компактна модель, яка м'яко зігріває в прохолодну погоду за вікном, допомагає зняти біль і спазми, прискорює лікування застуди. Її зручно використовувати вд..

389 грн.

Електрична грілка Beurer HK 115 Cosy

Електрогрілка Beurer HK 115 - комфортне і компактне пристосування для зігріву в прохолодний сезон або прогрівання окремих ділянок тіла в процесі лікування простудних і інших захворювань. особ..

3719 грн.

Електричне простирадло TS 23 Beurer (Німеччина)

Технічні характеристики: Розмір: 150 x 80 см; Температура нагріву: максимум 55 ° C; Потужність 60 Вт; Кількість зон обігріву: 1; Температурні режими: 3; Захист від перегріву: BSS; Вага брутто..

3359 грн.

Електрогрілка Beurer (Німеччина) HK 25 White-Grey

Особливості: Універсальна грілка для всієї родини. Нагрівальний елемент захищений від попадання вологи гігієнічним пластиком, бавовняний чохол придатний для машинного прання Розмір 40 * 30 см..

1979 грн.

Електрогрілка Beurer (Німеччина) HK SE

Електрична грілка Beurer HK SE - ефективний і безпечний засіб для місцевого зігрівання в прохолодну погоду або при необхідності прогрівання з лікувальною метою. Пристрій рекомендовано для пац..

2129 грн.

Електрогрілка HK 42 SUPER-COSY, Beurer (Німеччина)

Особливості: Особливо м'яка, пухнаста поверхня. Дихаюча, приємна для тіла тканину. 3 температурні режими, з підсвічуванням. Швидкий нагрів. Автоматичне відключення - через 90 хвилин...

2719 грн.

Електрогрілка HK 44, Beurer (Німеччина)

Опис: Використані тканини відповідають високим вимогам стандарту Öko-Tex 100. Підходить для машинного прання завдяки знімному електричному кабелю. Високоякісний матеріал з суперм'якого волокн..

2129 грн.

Електрогрілка ГЕМР-3-60, Ергоком (Білорусь)

Електрогрілка Ергоком ГЕМР 3-60 зігріває в холодні дні, особливо в приміщеннях без опалення або з поганим опаленням. Грілка допомагає зняти спазми і больові відчуття, нормалізує кровообіг. За..

329 грн.

Електроковдра HD 90 Beurer (Німеччина)

Особливості:Дихаючий матеріал. Швидкий нагрів. Дуже м'яка поверхня. Технічні характеристики:МатеріалДихаючийПотужність 100 Вт Розмір, см 180 (д) х 130 (Ш)КолірБежевий Кількість температурних ..

5879 грн.

Ковдра з обігрівом HD 75 White Beurer

особливості: Використані тканини відповідають високим вимогам стандарту Öko-Tex 100 Підходить для машинного прання завдяки знімному підвідному проводу Високоякісний матеріал з суперм'якого во..

5429 грн.