ТростиниАлюмінієва тростина для незрячих OSD-BL590200

Характеристики Сірий колірматеріал алюмінійручка пластикВисота, (см) 115У складеному вигляді, (см) 31,5 смВага, (кг) 0,2Максимальне навантаження, (кг) 25 Особливості Ле..

549 грн.

Міцна чотирьохопорна тростина NOVA B5610

Ця тростина з 4-ма опорами призначена для додаткової опори під час ходьби для літніх людей, людей з незначними порушеннями опорно-рухового апарату і в період реабілітації після операцій, хвор..

1069 грн.

Насадка гумова для тростин NOVA NTA19-001 19,1 мм

Гумовий наконечник (накостильник) NOVA діаметром 19,1 мм, можна використовувати с костилями, тростинами усіх виробників. Технічні характеристики:Діаметр - 19,1 ммКолір - сірийМатеріал - ..

45 грн.

Палиця Garcia Artes арт. 505

Оригінальна тростина із цінної деревини бамбука. Рукоять тростини виконана у вигляді голови кота. Візьміть цю тростину до рук - і ви відчуєте, що вона набагато легша, порівняно з іншими трос..

1290 грн.

Палиця Garcia Artes арт. 540

Тростина виготовлена із деревини бука темно-коричневого кольору, має гумовий наконечник. Палиця має дуже зручну рукоять у вигляді голови собаки. Цей подарунок послужить не лише як ортопедичн..

2390 грн.

Палиця Garcia Artes арт. 542

Оригінальна тростина із цінної деревини бука. Рукоять тростини виконана у вигляді голови качки, що дозволяє власнику висловити індивідуальність. Руці буде зручно і приємно торкатися теплого ..

2390 грн.

Палиця Garcia Artes арт. 597

Рукоять тростини виконана у вигляді голови коня, що дозволяє власнику висловити індивідуальність. Виробник уважно і креативно підійшов до розробки моделей тростин, враховуючи всі вимоги свої..

2390 грн.

Палиця Garcia Prima арт. 116

Палиця для любителів краси та витонченості! Виконана з цінної деревини бука. Насичений колір шафта і зручної форми рукоятка гармонійно доповнюють один одного. Ця легка прогулянкова тростина ..

749 грн.

Палиця Garcia Prima арт. 140

Прекрасна тростина із цінної деревини бука із зручним акриловим держаком. Garcia Prima art вигідно підкреслює статус свого власника, а також доповнює його елегантний образ і стане незабутнім..

1490 грн.

Палиця Garcia Prima арт. 205

Палиця для справжніх цінителів краси з цінної деревини бука. Насичений коричневий колір шафта і  акрилова рукоятка зручної форми та незвичайного забарвлення гармонійно доповнюють один о..

1390 грн.

Палиця Garcia Prima арт. 209

Легкість, класичні прямі лінії, шафт благородного коричневого кольору і акрилова рукоятка зручної форми створюють неповторну атмосферу стилю і витонченості. Виглядає дорого і дуже вишукано. ..

1390 грн.

Палиця Garcia Prima арт. 224

Прекрасна тростина із цінної деревини бука зі зручним акриловим держаком. Garcia Prima вигідно підкреслює статус свого власника, а також доповнює його елегантний образ, стане незабутнім екс..

1390 грн.