Тонометри автоматичніАвтоматичний тонометр AND UA-1100AC

Тонометр A & D UA-1100 - прилад для застосування в якості індивідуального засобу контролю артеріального тиску і частоти пульсу, а також для динамічних спостережень за цими параметрами в м..

2589 грн.

Автоматичний тонометр AND UA-1200AC

Тонометр UA-1200AC сконструйований для вимірювань пульсу, артеріального тиску вдома, в медичних установах. Прилад оснащений інтелектуальним керуванням Intellitronics, завдяки якому обсяг пові..

3019 грн.

Автоматичний тонометр Gamma Control

Автоматичний тонометр призначений для плечового вимірювання тиску. Дана модель має автоматичне визначення ступеня накачування манжети та індикацію стану батарей, функцію повідомлення про поми..

799 грн.

Автоматичний тонометр MED-53, B.Well (Швейцарія)

Автоматичний тонометр B.Well MED-53 - це прилад для сучасних людей, яким важлива точність і комфорт у використанні. Інноваційна технологія Intellect Active дозволить провести вимір точно, шви..

1299 грн.

Автоматичний тонометр Nissei DS-11 (Японія)

Плечовий автоматичний тонометр Nissei Ds-11 комплектується збільшеним манжетом 22-42 см. Гарантія на прилад 5 років. Також прилад має великий дисплей з великими цифрами. Має можливість роботи..

1249 грн.

Автоматичний тонометр OMRON M2 Basic (RU) з веерообразной манжетою 22-32 см

Автоматичний тонометр з манжетою на плече OMRON M2 Basic має такі особливості: Великий дисплей, який дозволить чітко бачити результати (на дисплеї великі цифри, що зручно для людей похилого..

1396 грн.

Автоматичний тонометр OMRON M2 Classic з універсальною веерообразной манжетою 22-42 см і адаптером мережі...

Автоматичний тонометр з манжетою на плече OMRON M2 Classic має такі особливості: Великий дисплей, який дозволить чітко бачити результати (на дисплеї великі цифри, що зручно для людей похило..

2069 грн.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Автоматичний тонометр OMRON M3 Comfort з манжетою Intelli Wrap, Японія

Нова унікальна манжета Intelli Wrap - це: Велика площа вимірювання (360 градусів) - немає «сліпої зони» для вимірювання, вимір проводиться по всій поверхні плеча; Комфорт у використанні - ..

2444 грн.

Автоматичний тонометр OMRON M3 Expert з універсальною манжетою та адаптером мережі

Автоматичний тонометр з манжетою на плече OMRON M3 Expert має наступні особливості: Пам'ять на 100 вимірювань з реєстрацією дати і часу. Артеріальний тиск змінюється протягом доби. OMRON осна..

2482 грн.

Автоматичний тонометр PRO-33 (манжета розмір М, без адаптера)

Автоматичний тонометр PRO-33 — простий і точний тонометр для контролю тиску, який має бути вдома в кожного. Для комфортного вимірювання й точного результату електронний тонометр PRO-33 має т..

949 грн.

Автоматичний тонометр PRO-33 манжета 22-42 з адаптером

Особливості PRO-33 B.Well:Універсальна манжета зі знімним чохлом підходить для людей з різною комплекцією PRO-33 - стильний, компактний, малогабаритний, ефективний і точний апарат Функція п..

1149 грн.

Автоматичний тонометр PRO-35 (манжета розмір М без адаптера)

Автоматичний тонометр PRO-35 комфортний для користувача і має зручні функції. PRO-35 - надійний помічник для тих, хто слідкує за своїм тиском, він проведе точний вимір і відразу оцінить резул..

989 грн.


Тонометри автоматичні

Тонометр автоматичний: види і функції

Тонометр автоматичний - точний і комфортний у використанні пристрій для вимірювання артеріального тиску. На відміну від механічних і напівавтоматичних аналогів даний прилад легко використовувати самостійно, вимірюючи тиск без сторонньої допомоги.

Точність пристрою залежить від багатьох факторів, в тому числі від того, на яку частину руки одягається манжета.

Так, зап'ястний вимірювач тиску призначений для молодих людей, спортсменів, вагітних. Після 40, коли судини втрачають свою еластичність, рекомендується використовувати тільки плечові вимірювачі. Наприклад, автоматичний з манжетою на плече OMRON M2 Basic (AL-RU).

Є також прилади вимірювання тиску для пальця, але оскільки там артерії ще дрібніші, ніж на зап'ясті, подібний апарат не дає точного уявлення про артеріальний тиск.

Розрізняють прилади для вимірювання тиску для дітей з педіатричною манжетою (Апарат на плече LD3A, Little Doctor), а також вироби для дорослих з універсальною або збільшеною манжетою до 42 см для повних людей. У Києві чи Харкові можна купити як раз такий пристрій PRO-35 (манжета ML з адаптером).

Деякі види працюють тільки на батарейках, інші можна підключити і до мережі (автоматичний OMRON M2 Eco).

Ціна автоматичного тонометра становить від 700 - 800 грн. до 3,5 тисяч. Вона складається з таких чинників:

  • наявність пам'яті і її обсяг;
  • розбивка пам'яті на 2-х користувачів;
  • можливість підключення до комп'ютера для побудови графіків тиску і пересилання їх поштою лікаря;
  • додаткові опції: вбудований годинник, календар, звуковий сигнал, автовідключення;
  • повна / неповна комплектація, наприклад, OMRON M2 Basic продається з манжетою 22-32 см і адаптером мережі, але є моделі з можливістю підключення до мережі, але адаптер доведеться докуповувати окремо (PRO-33 (манжета розмір М, без адаптера);
  • показник неправильного положення, руху, невірного надягання манжети і т.д.

У різних моделей набір функцій варіюється, але відсоток похибки, заявлений виробником, однаковий + -3 мм рт. ст.

Щоб звести до мінімуму похибку, заміри проводять тричі з часовим інтервалом мінімум 5-10 хвилин.

Чому варто купити тонометр автомат?

Купити тонометр автомат в Україні варто з декількох причин. По-перше, літня людина завжди зможе скористатися ним самостійно. По-друге, автоматична медтехніка значно прискорює процес.

Міряти тиск навіть найпростішим приладом Gamma Control набагато комфортніше, ніж напівавтоматом або механічним вимірювачем. Потрібно тільки правильно надіти манжету - все інше зробить прилад Gamma Optima або Microlife BP A1 Easy з адаптером. Якщо не знаєте як правильно вимірювати артеріальний тиск, то схематично процес вказано в інструкції до приладу.

Вибираючи тонометр, орієнтуйтеся на його функціональний потенціал, вартість, марку. Відомі бренди, такі як Omron, Microlife, Longevita, Little doctor, дають більшу гарантію - до 60 місяців на електронний вимірювач і 6 місяців на манжету.

Часто люди шукають прилад не тільки для контролю над тиском, а й для визначення аритмії. Автоматичний Gamma Plus відмінно впорається з цими завданнями. До того ж він має велику пам'ять (90 осередків) при порівняно невисокій ціні - трохи більше 900 грн.

Якщо сумніваєтеся, який тонометр автоматичний купити в Україні, не ігноруйте відгуки про прилад. У них багато корисного про функції, нюанси експлуатації та іншої інформації, яку потрібно знати, перед тим, як купити автоматичний тонометр.