Поручні для інвалідів-9%

Поручень для ванної кімнати OSD-8202

Поручень для кріплення на стіну у ванній чи туалеті OSD 8202.Особливості:Пристінний поручень для кріплення у ванній кімнаті або туалеті. Підходить для фізично ослаблених людей як додаткова о..

999 грн. 1100 грн.

Поручень пристінний Fit Easy, 40 см

в наявності Ціна 479 грн Країна-виробник Франція Характеристики Довжина поручня: 40 см Діаметр вакуумної присоски 9,5 см Індикатор правильної фіксації Матеріал: пластик Колір блакитний ..

549 грн.

Поручень пристінний King, 30 см

Країна-виробник Італія Характеристики Довжина - 30 см, 45см, 60см Діаметр трубки - 3,7 см Відстань від стіни - 4 см Матеріал: ABS-пластик Колір білий Особливості Призначення - додаткова о..

329 грн.

Поручні на унітаз (Nova, B8200)

Поручні на унітаз забезпечують стійкість при переході у вертикальне положення з положення сидячи. Застосовуються в побуті і стаціонарах. Функції: Полегшують справляння природних потреб людям..

2170 грн.

Кутовий поворотний поручень (50 см), SN03BAC04

Країна виробник Франція Характеристики Виробництво: Франція Матеріал: ABS-пластик Довжина поручня, (см): 50 Діаметр присоски, (см): 9,5 Відстань між стіною і поручнями, (см): 6 Особливост..

699 грн.

Пристінний поручень (29,5 см), SN03BAS29

Країна-виробник Франція Характеристики Виробництво: Франція Матеріал: ABS-пластик Довжина поручня, (см): 29,5 Діаметр присоски, (см): 9,5 Відстань між стіною і поручнями, (см): 6 Особливо..

499 грн.

Пристінний поручень (41,5 см), SN03BAS40

Країна-виробник Франція Характеристики Виробництво: Франція Матеріал: ABS-пластик Довжина поручня, (см): 41,5 Діаметр присоски, (см): 9,5 Відстань між стіною і поручнями, (см): 6 Особливо..

699 грн.


Поручні для інвалідів

Де замовити якісні поручні для інвалідів?

Такого роду опори значно полегшують повсякденне життя інвалідів і роблять його повноцінним та самостійним. Вони допомагають людям з обмеженою руховою активністю відчути себе незалежними від допомоги сторонніх. Виробники роблять опори не тільки функціональними та ергономічними, але і зовні привабливими. Якісні поручні для ванної для інвалідів незамінні і є предметом першої необхідності.

Вигідно купити довговічні і зносостійкі моделі легко в нашому інтернет-магазині.

Як правильно підібрати поручні для інвалідів в туалет та інші приміщення?

Купуючи такого роду вироби, необхідно перевірити їх по ряду наступних критеріїв:

  • Безпека - це найважливіший параметр. Необхідно раціонально розраховувати форму, розмір і тип установки. Всі товари, представлені на нашому сайті, відповідають європейським нормам якості і безпеки.
  • Відповідність естетичним уявленням користувача.
  • Гладкість поверхні. Вона не повинна мати шорсткостей і швів, які будуть травмувати долоні.
  • Труба повинна мати діаметр 40 мм. Це максимально зручний розмір, який дає можливість користувачеві відчувати себе впевнено, і надійно триматися за опору.

Поручні укомплектовані набором кріплень, або ж можуть монтуватися на присосках. Бажано щоб рівень фіксації виробу був досить жорстким і забезпечував надійність конструкції.

На які види поділяються поручні для інвалідів в санвузлах та ванних?

Подібні медичні товари роблять санвузли доступними для ослаблених людей і користувачів з порушеннями роботи опорно-рухового апарату. Опори для побутових приміщень бувають наступних трьох типів:

  • опори під раковину;
  • туалетні поручні;
  • настінні вироби.

Набір даних медичних пристосувань допоможе спростити догляд за інвалідом і дасть йому можливість самостійно справлятися з виконанням щоденних гігієнічних процедур. Залежно від використовуваного виробником матеріалу, такі пристосування діляться на сталеві, алюмінієві, пластикові. Сталеві вироби є найбільш надійними і зносостійкими. Вони стійкі до перепадів температур і часто застосовуються в громадських місцях. Пластикові моделі в свою чергу забезпечують найбільший комфорт людини, а ось алюмінієві опори відрізняються простотою монтажу. Пластикові моделі можуть бути виконані в різних відтінках, що допомагає їм краще вписуватися в інтер'єр необхідного побутового приміщення.