Бандажі гомілковостопніБандаж для гомілковостопного суглоба Sport OS6240 Orliman

Orliman Sport спортивний м'який бандаж гомілковостопного суглобу з подушечками з техногелю OS 6240 Гомілковостоп виготовлений з трикотажного еластичного матеріалу, який володіє відмінними по..

849 грн.

Іммобілізована шина (деротаційний чобіток) R7204

Деротаційний чобіток призначений: Для фіксації стопи в фізіологічно правильному положенні При переломі шийки стегна Після ендопротезування кульшового суглоба При парезі і паралічі нижніх кінц..

1332 грн.

Бандаж Achimed для стабілізації ахіллового сухожилля

Показання: Гострі і хронічні запалення ахіллового сухожилля. Посттравматичне і післяопераційне запалення ахіллового сухожилля. Ахіллодінію. Ахіллобурсіт. Виробник: medi, Німеччина. Таблиця ро..

3060 грн.

Бандаж Levamed з силіконовими вставками

Показання до застосування: Легка нестабільність гомілковостопного суглоба. Розтягнення м'язів і зв'язок гомілковостопного суглоба. Після вивихів і підвивихів гомілковостопного суглоба. Синови..

2520 грн.

Бандаж гомілковостопного суглоба protect.Achi для стабілізації ахіллового сухожилля

Особливості: Анатомічна в'язка. Еластична вставка для кращої фіксації і масажної дії. Дихаючий і еластичний матеріал. Принцип дії: Компресійна дія. Легка масажна дія. Додатковий захист ахі..

1320 грн.

Бандаж для гомілки неопреновий, тип 521

Роз'ємний бандаж для гомілки виготовлено з неопрену преміум-класу, тому дає змогу застібати застібку "велькро" в зручному положенні. Завдяки наявності системи трьох застібок і рознімної конст..

372 грн.

Бандаж для гомілки роз'ємний R7103

Бандаж для гомілки роз'ємний призначений: Для запобігання розтягування м'язів гомілки Для занять спортом Для профілактики травм при підвищених навантаженнях Бандаж також застосовують: Спорт і..

549 грн.

Бандаж для гомілковостопного суглоба protect.Leva strap з еластичним ременем

Показання: Легка нестабільність гомілковостопного суглоба. Синовіт і набряк при артрозах і артритах. Хронічне запалення після операцій і травм. Розтягнення м'язів і зв'язок гомілковостопного ..

1600 грн.

Бандаж для гомілковостопного суглоба деротаційний, універсальний Тип 416

Бандаж на гомілковостопний суглоб і стопу (деротаційний чобіток) забезпечує надійну фіксацію нижньої третини гомілки, гомілковостопного суглоба та стопи, перешкоджаючи внутрішній і зовнішній ..

1322 грн.

Бандаж для гомілковостопного суглоба еластичний тип 410, Торос-Груп (Україна)

Особливості бандажа для гомілковостопного суглоба: Фіксація гомілковостопного суглоба, профілактика і лікування вивихів, розтягнень, зняття набряків. Пошкодження зв'язок і нестабільність гомі..

208 грн.

Бандаж для гомілковостопного суглоба жорсткий, 5 ребер жорсткості, дитячий, Тип 415-0

Дитячий бандаж для гомілковостопного суглоба надає жорстку фіксацію, а також стабілізацію. Завдяки анатомічній формі ортеза забезпечується максимальний комфорт навіть під час щоденного викори..

673 грн.

Бандаж для гомілковостопного суглоба жорсткий, тип 415

Бандаж для гомілковостопного суглоба та дистальної третини гомілки у фронтальній площині надає жорстку фіксацію, а також стабілізацію. Завдяки анатомічній формі ортеза забезпечено максимальни..

844 грн.


Бандажі гомілковостопні

Коли застосовують бандаж на голіностоп?

При інтенсивних спортивних тренуваннях, фізичній напрузі, ноги піддаються вивихам, порушення цілісності кісток і розтягувань. Сучасний бандаж для голіностопа служить запобіганню пошкоджень і захисту суглоба після різного роду травм і / або операцій. Він являє собою надійний фіксатор, який підтримує зв'язки на тренуваннях і в повсякденному житті. Виріб незамінний у випадках:

 • вальгусної деформації стопи;
 • вивиху і нестійкості суглоба;
 • лікування після травм і операцій;
 • переломів і тріщин;
 • розтягувань і розривів зв'язок;
 • наявності хронічних проблем в роботі опорно-рухового апарату.

Виріб скорочує процес регенерації і робить його максимально безболісним для хворого. Якщо вам призначено бандаж на голіностоп після перелому, то придбати його можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо своїм клієнтам високоякісні медичні товари за доступними цінами. Вироби на голіностоп мають різну ступінь жорсткості, яка залежить від кількості ребер, присутніх в ньому. Бандаж відрізняється функціональністю і високим рівнем ефективності. Він зокрема:

 • бореться з набряками і гематомами;
 • сприяє відновленню м'язово-зв'язкового апарату;
 • зменшує навантаження на травмовану ділянку кінцівки;
 • надає мікромасажну і зігріваючу дію.

Його правильне застосування робить можливим одужання швидким і максимально комфортним.

Фіксатор голіностопа: основні види

Всі представлені на ринку бандажі діляться на кілька типів:

 • Еластичні незамінні при відновному процесі після травм, отриманих в побуті або на спортивних тренуваннях. Вони накладаються вище і / або нижче зони пошкодження.
 • Жорсткий фіксатор гомілковостопного суглоба з армованими ребрами і шнурівкою слід застосовувати після переломів і тріщин кісток. Його рекомендують носити після того, як гіпс буде знято з ноги. Він фіксує суглоб в необхідному положенні.
 • М'який бандаж призначають для запобігання різного роду травм.
 • Вальгусний бандаж застосовується для коригування деформації стопи без хірургічного втручання. Він зменшує хворобливі відчуття і сприяє одужанню.

Серед усього перерахованого вище користувачеві слід придбати той фіксатор, який потрібен в даному конкретному випадку.

Як правильно вибрати ортез на гомілковостопний суглоб?

Якісний гомілковостопний ортез допомагає користувачеві легко відновитися і забезпечує простоту догляду за шкіряним покривом. Перед покупкою нового виробу обов'язково потрібно обстежитися у фахівця і отримати кваліфіковану консультацію. Лікар допоможе визначитися з типом бандажа і ступенем його жорсткості. Під час покупки бандажів для голіностопа існує ряд рекомендацій:

 • М'який виріб необхідно підбирати за розміром, звіряючись зі шкалою компанії-виробника. Неправильно підібраний розмір може передавлює кінцівку або не чинити необхідної компресії.
 • Еластичний фіксатор вибирають для реабілітації після нескладних травм.
 • Жорсткий фіксатор гомілковостопного суглоба використовується строго за рекомендацією лікаря, який визначить необхідну кількість ребер і термін ефективного використання виробу.
 • Матеріал, що використовується виробником, повинен бути еластичним і не втрачати свій зовнішній вигляд після прання. Він не повинен викликати дискомфорт і алергічні реакції на шкірі.

Вибравши правильний ортез на гомілковостопний суглоб, можна швидко позбутися від болю і пройти реабілітацію. Вироби для голіностопа можна вигідно купити в Києві, Харкові та інших регіонах країни в нашому інтернет-магазині.