КосметологіяВакуумний очищувач для обличчя, очищувач пор FC 40, Beurer (Німеччина)

Подбайте про чистоту своєї шкіри і позбудьтеся від безлічі проблем за допомогою вакуумного очищувача для обличчя Beurer FC 40. Він ефективно бореться з прищами і чорними точками, видаляє орог..

1279 грн.

Косметичне дзеркало Beurer BS 49, (Німеччина)

Особливості: Косметичне дзеркало компактного розміру ідеально підходить для щоденного догляду за шкірою обличчя, а також нанесення макіяжу; Сторона з п'ятикратним збільшенням зберігає зображе..

1479 грн.

Косметичне дзеркало Beurer BS 59, (Німеччина)

Особливості: Багатофункціональне косметичне дзеркало можна кріпити до стіни або використовувати з підставкою; Сторона з п'ятикратним збільшенням зберігає зображення чітким, не спотворює по кр..

2119 грн.

Косметичне дзеркало Beurer BS 69, (Німеччина)

Особливості: Елегантне косметичне дзеркало на витонченій ніжці стане яскравою прикрасою Вашого інтер'єру; М'яке велюровое покриття на дні підставки збереже меблі неушкодженою; Сторона з п'яти..

3389 грн.

Косметичне поворотне дзеркало Beurer BS 55, (Німеччина)

особливості: Косметичне поворотне дзеркало з безступінчатим затемненням. Двостороння: друга сторона має семикратне збільшення. Обладнане сенсорним датчиком. Яскраве LED світло.Високоякісний х..

2429 грн.

Сауна для обличчя FS 50 Beurer, (Німеччина)

Пристрій Beurer FS50 - багатофункціональний прилад, який можна використовувати одночасно як паро-вологовий інгалятор або лицьову сауну. Має просте управління і підходить для домашнього застос..

2649 грн.

Інфрачервона лампа Beurer IL 35 (Німеччина)

Особливості: Тепло інфрачервоної лампи має лікувальні і заспокійливі властивості Безпечна колба з пресованого скла 3-ступеневий електронний таймер зі світлодіодними індикаторами Вимкнення за ..

2159 грн.

Інфрачервона лампа IL 11 Beurer, (Німеччина)

IL 11 Beurer (потужністю 100 Вт) - сертифікований прилад для загальнозміцнюючої терапії та лікування застуди. Завдяки впливу на клітинному рівні, він прискорює процес обміну речовин і тим сам..

1109 грн.

Інфрачервона лампа IL 21 Beurer, (Німеччина)

Інфрачервона лампа моделі IL 21 Beurer потужністю 150 Вт - домашній медичний прилад для лікування застуди, ринітів, тонзилітів, отитів, а також для підвищення імунітету і поліпшення загальног..

1479 грн.