БандажіБандаж для гомілковостопного суглоба Sport OS6240 Orliman

Orliman Sport спортивний м'який бандаж гомілковостопного суглобу з подушечками з техногелю OS 6240 Гомілковостоп виготовлений з трикотажного еластичного матеріалу, який володіє відмінними по..

849 грн.

Ортез на коліно з боковою стабілізацією (поліцентричний шарнір) KS-02, ТМ Doctor Life

За рахунок алюмінієвих вставок з поліцентричними шарнірами брейс колінного суглоба виконує бічну стабілізацію, забезпечуючи тільки згинання/розгинання, та перешкоджає патологічним рухам сугло..

1179 грн.

3-Tex наколенник з бічними вставками і поліцентричної шарніром 7104 Orliman

АКЦІЯ! При покупці наколінника Orliman 7104 з поліцентричної шарніром, ортопедичні устілки УПС-003 в ПОДАРУНОК! Наколінник виготовлено з тришарового матеріалу (лайкра, піна і бавовна), який..

1890 грн.

Іммобілізована шина (деротаційний чобіток) R7204

Деротаційний чобіток призначений: Для фіксації стопи в фізіологічно правильному положенні При переломі шийки стегна Після ендопротезування кульшового суглоба При парезі і паралічі нижніх кінц..

1332 грн.

Абдомінальний (післяопераційний) бандаж з подвійною застібкою WB-688, Ortop (Тайвань)

показання: Підтримка черевної порожнини після оперативних втручань Опущення внутрішніх органів Опущення нирок (нефроптоз) Підтримка черевної стінки після пологів Для запобігання розбіжності п..

990 грн.

Абдомінальний бандаж Aurafix AO-25

Абдомінальний бандаж Aurafix (Аурафікс) AO-25 призначається для реабілітації після операцій на черевній порожнині. Показання для використання: післяпологове відновлення еластичності стінок че..

800 грн.

Армований колінний ортез з обмежувачем 94260 Orliman (Іспанія)

Ортез на колінний суглоб із замком для контролю згинання - розгинання в інтервалах 10º від 0º до 120º і від - 10º до + 30º. Ортез дозволяє імобилізувати колінний суглоб, потім поетапно збіль..

5390 грн.

Армований ортез для підтримки шийного відділу protect.Collar soft with bar

Показання до застосування: Больовий синдром в області шиї. Шийний артроз. Кривошея. Гіпермобільність шийних хребців. Дегенеративні зміни шийного відділу хребта. Таблиця розмірів: ..

700 грн.

Армований функціональний колінний ортез з обмежувачем арт.OCR200 Orliman

Динамічний ортез має жорстке армування з міцного алюмінієвого сплаву. Бічні ребра жорсткості з'єднані між собою динамічним поліцентричної шарніром з системою «flexion-extension-LOCK». Протик..

14590 грн.

Бандаж Achimed для стабілізації ахіллового сухожилля

Показання: Гострі і хронічні запалення ахіллового сухожилля. Посттравматичне і післяопераційне запалення ахіллового сухожилля. Ахіллодінію. Ахіллобурсіт. Виробник: medi, Німеччина. Таблиця ро..

3060 грн.

Бандаж Levamed з силіконовими вставками

Показання до застосування: Легка нестабільність гомілковостопного суглоба. Розтягнення м'язів і зв'язок гомілковостопного суглоба. Після вивихів і підвивихів гомілковостопного суглоба. Синови..

2520 грн.

Бандаж гомілковостопного суглоба protect.Achi для стабілізації ахіллового сухожилля

Особливості: Анатомічна в'язка. Еластична вставка для кращої фіксації і масажної дії. Дихаючий і еластичний матеріал. Принцип дії: Компресійна дія. Легка масажна дія. Додатковий захист ахі..

1320 грн.


Бандажі

Готуємося купити бандаж: рекомендації, показання, види

Бандаж - еластичний медичний пояс з різним ступенем фіксації проблемної ділянки тіла. Застосовується як засіб післяопераційної реабілітації, для профілактики розтягнень зв'язок, запобіганню опущенню внутрішніх органів, розбіжності медичних швів і т.д. Спортивний бандаж - незамінна річ під час професійних тренувань.

Щоб ортопедичний фіксатор приніс користь, а не нашкодив, порадьтеся зі своїм лікарем, перш ніж купити бандаж.

Бандажі розрізняють за кількома критеріями:

 • область застосування (орган або група органів на які здійснюється компресія);
 • жорсткість фіксації;
 • вікова і гендерна відмінності;
 • призначення.

Залежно від сфери застосування розрізняють: головотримачі, наколінники і налокітники, грудопоперекові, плечові, гомілковостопні, крижові, тазові, черевні, пупкові та інші види.

За ступенем жорсткості і, відповідно, сили компресії, пояс буває із середньою, посиленою і максимальною підтримкою, захистом.

Лікарі призначають медичний фіксатор в таких випадках:

 • після перенесення операції (наприклад, черевні післяопераційні бандажі);
 • для профілактики випадіння грижі;
 • з метою зняття больових відчуттів при радикуліті;
 • коректори постави;
 • дородові і післяпологові.

Є ортези протигрижові, пахові для чоловіків, а також при опущенні органів малого тазу для жінок, дитячі пупкові.

В яких випадках призначають бандажі?

Кожен окремий вид ортеза має свої показання до застосування. Ортопед може призначити такий виріб, якщо до нього звернеться пацієнт зі скаргою на турбуючі його симптоми.

Напівжорсткий корсет, моделі з максимальною підтримкою і захистом призначають при важких травмах, розтягненнях зв'язок і сухожиль, в реабілітаційний період після хірургічного втручання.

Ортез, посилений спицями з медичної сталі, ефективний при артритах, хронічній хворобі суглобів, фіброміалгії, а також для додаткової підтримки скелета.

Еластичні пояси без вставок із середнім ступенем компресії надійно фіксують проблемну частину тіла, зігрівають її та покращують місцевий кровообіг.

Вони призначаються більше з профілактичною метою і тоді, коли вже досягнутий відповідний лікувальний ефект.

Є й протипоказання до носіння таких виробів:

 • індивідуальна непереносимість складових ортеза;
 • шкірні захворювання в районі кріплення виробу;
 • хронічне захворювання.

Універсальні рекомендації по підбору

Щоб правильно підібрати якісний варіант, потрібно звернути увагу на деякі нюанси. Адже ортопедичний фіксатор допоможе запобігти травмі та знизить ризик розвитку хронічних процесів.

Найголовніше - вибрати ортез правильного розміру. Це обов'язкова умова, що дозволяє виробу ефективно виконувати функції підтримки і фіксації. Коректно підібраний фіксатор знизить навантаження на проблемну область, поліпшить кровообіг, підтримає м'язовий тонус. Носіння ортеза меншого розміру загрожує сильним здавленням тканин і внутрішніх органів. Модель розміром більше необхідного виявиться марним придбанням. Покупець повинен знати власні розміри суглоба, хребта, пахової області і т.д. в сантиметрах.

Ортопедичний фіксатор може мати різну ступінь утяжки. Цей параметр слід обговорити з лікарем. Крім відповідності розміру, при покупці виробу необхідно вивчити й інші характеристики. Пропонована модель повинна задовольняти такі вимоги:

 • відрізнятися ергономічною конструкцією;
 • мати сертифікати відповідності;
 • екологічно безпечний матеріал виготовлення;
 • якість пошиття (рівність рядків, відсутність стирчащих ниток).

Споживача також цікавить, як характеризує той чи інший бандаж, ціна. Тут все просто: якісна річ не може коштувати надто дешево, але і переплачувати за бренд зовсім не обов'язково. Дорогі, розрекламовані марки спортивних ортезів і деякі бюджетні аналоги можуть справлятися зі своїм завданням однаково добре.

Консультант нашого магазину допоможе купити бандаж в Києві, який виявиться найбільш підходящим варіантом саме для вас.