Ортопедичні пристрої для стопиT-подібний пелот поперечного зводу стопи T-FORM арт.160 Pedaq

Показання до застосування:профілактика распластанность переднього відділу стопи у взутті на високих підборах поперечна плоскостопість 3-4 ступеняHallux valgus. Призначення:допомагає поперечн..

199 грн.

Бандаж відвідний для великого пальця стопи (пластик) Т-8701

складається з жорсткої поліетиленовою пластини, зігнутої по формі пальця забезпечений м'якою шкіряною пряжкою, що фіксує 1-ий палець стопи, і застібкою «Велкро» випускається для лівої і пр..

273 грн.

Бандаж відвідний для великого пальця стопи (трикотаж) Т-8702

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ нефіксована вальгусна деформація 1-го пальця стопи ПРИЗНАЧЕННЯ відведення першого пальця стопи зменшення больового синдрому в області 1-го плюснефалангового суг..

321 грн.

Бандаж Вальгусний нічний з відводить ребром жорсткості

Вальгусний бандаж нічний призначений: При початковій стадії hallux valgus Для фіксації великого пальця ноги в період реабілітації після операції hallux valgus Також бандаж використовують для ..

412 грн.

Бандаж Вальгусний посилений SM-03

Опис: бандаж Вальгусний посилений металевою пластиною, фіксує жорстко і сприяє випрямлянню великого пальця стопи, полегшує біль і дискомфортні відчуття, зменшує навантаження і тертя на плюсне..

520 грн.

Бандаж при вальгусній деформації першого пальця Аурафікс AO-09

Вальгусний бандаж Aurafix AO-09 призначається для ефективного лікування деформації пальця першої стопи і позбавлення від кісточки на нозі.Особливості: Бандаж для великого пальця ноги Aurafix ..

314 грн.

Вальгусна шина SM-02

Опис: Бандаж з пластиковим шарніром. Міцно фіксує і випрямляє великий палець стопи. Знижує біль, дискомфорт, навантаження і тертя на плюснефаланговий суглоб. Виріб підходить для всіх розмірів..

340 грн.

Вальгусний бандаж SM-01

Опис: Бандаж виготовлений з антимікробної матеріалу Fibersmart. Матеріал тонкий і дихаючий, що дозволяє використовувати виріб у всіх видах взуття. Бандаж фіксує і випрямляє великий палець сто..

340 грн.

Вальгусний нічний бандаж Aurafix AO-10

При вальгусній деформації першого пальця стопи, рекомендується використовувати нічний бандаж. Особливості бандажа: Антівальгусний бандаж виготовлений з тканини Auraterry. Зовнішня частина, як..

319 грн.

Вкладиш в передній відділ стопи для в'єтнамок SHP-410

Опис: виріб виготовлений з гіпоалергенного гелю ComfortGel, кращого матеріалу для контакту зі шкірою. Має багаторазову клейову основу.Призначення: · для запобігання натирання між пальцями ніг..

85 грн.

Вкладиш для корекції поперечного зводу стопи DROP PEDAG 134

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ розспластаність переднього відділу стоп (поперечна плоскостопість) ПРИЗНАЧЕННЯ підтримує кістки плесни в анатомічно правильному положенні; перешкоджає виникненн..

199 грн.

Вкладиш під підйом зводу стопи SHP-400

Опис: виріб виготовлений з гіпоалергенного гелю ComfortGel, кращого матеріалу для контакту зі шкірою. Має багаторазову клейову основу.Призначення: · Розвантаження і амортизація переднього від..

85 грн.