Аналізатори складу тілаДіагностичні ваги BF 195 LE

Особливості: Витончений круглий РК-дисплей з синім підсвічуваннямСучасне обрамлення Висота цифр: 28 мм Платформа з міцного скла Визначення ваги тіла, жирової маси, маси тканинної рідини, м'яз..

1799 грн.

Діагностичні ваги BF 220

Особливості: Базова модель діагностичних ваг; Індикація калорій, швидкості активного і основного обміну речовин; Збільшена платформа зі скла товщиною 8 мм; Великий сучасний екран з синім підс..

1589 грн.

Діагностичні ваги BF 530

Особливості: Скляні діагностичні ваги з елегантним обрамленням Сучасні сенсорні кнопки РК-дисплей з білим підсвічуванням Основний обмін речовин і активний обмін речовин у калоріях Автоматичне..

2099 грн.

Діагностичні ваги BF 600 PURE Black

Інноваційні підлогові ваги Beurer BF600 Pure black з бездротовим підключенням до смартфону або планшету. Завдяки технології Bluetooth® low energy результати вимірювань і дані про ваші фізичні..

1989 грн.

Діагностичні ваги c великим дисплеєм і синім підсвічуванням BF 180

Техніка включення Quick-StartІнтерпретація даних немає Калорії: активна витрата / базова витрата тактак Індикація частки внутрішнього жиру,% 0,1 Ціна ділення 100 г Індикація частки тканинної ..

1769 грн.

Електронні діагностичні ваги Beurer BF 710 TURGUOISE

З діагностичними вагами Beurer BF 710 з Bluetooth Smart і додатком "Beurer BodyShape" досягти своїх цілей в контролі ваги і фітнес параметрів стало легко і просто. Їх можна використовувати у ..

2439 грн.

Монітор ключових параметрів тіла BF511 Omron

Визначення маси тіла; Визначення індексу маси тіла за індивідуальними параметрами; Вимірювання і графічне відображення загального вмісту жиру; Визначення маси скелетних м'язів; Індексне відоб..

4670 грн.

Монітор ключових параметрів тіла OMRON BF 212

Опис: - Прилад клінічно апробований; - Ваги призначені визначення маси тіла, частки жиру в організмі, частки вісцерального жиру, індексу маси тіла; - Високоякісні електроди з полірованої нерж..

2080 грн.

Монітор ключових параметрів тіла OMRON BF 214

Опис: - Прилад клінічно апробований. - Ваги призначені визначення маси тіла, частки жиру, м'язової маси в організмі, індексу маси тіла. - Високоякісні електроди з полірованої нержавіючої стал..

2622 грн.

Діагностичні ваги Beurer BF 700 (Німеччина)

З діагностичними вагами BF 700 з Bluetooth Smart і Health Manager контролювати свою вагу і фітнес параметри стало легко і просто! Їх можна використовувати у ванній кімнаті. Ідеально підходять..

2199 грн.

Діагностичні ваги BF 600 STYLE

Інноваційні підлогові ваги Beurer BF600 Pure black з бездротовим підключенням до смартфону або планшету. Завдяки технології Bluetooth® low energy результати вимірювань і дані про ваші фізичні..

1519 грн.

Діагностичні ваги BF 710 PINK

З діагностичними вагами Beurer BF 710 з Bluetooth Smart і додатком "Beurer BodyShape" досягти своїх цілей в контролі ваги і фітнес параметрів стало легко і просто! Їх можна використовувати у ..

1899 грн.