Бандажі променево-зап'ястніБандаж для лучезапястного суглоба і суглобів великого пальця з анатомічними шинами EH-404, Ortop (Тайвань)...

Показання до застосування: забезпечує надійну фіксацію променево-зап'ястного суглоба, а також суглоба першого пальця в правильному положенні, сприяє відновленню в них нормального кровообігу, ..

990 грн.

Бандаж для променево-зап'ясткового суглоба з ребрами жорсткості, універсальний, дитячий ТИП 552-0...

Бандаж для променево-зап'ясткового суглоба для дітей використовують у разі травм і переломів кистьового суглоба та зап'ястя. Дія: фіксація та стабілізація кистьового суглоба й зап'ястя ..

280 грн.

Бандаж для променево-зап'ясткового суглоба з фіксацією великого пальця, правий, тип 553...

Дія: забезпечує надійну фіксацію та компресію променево-зап'ясткового суглоба та суглоба великого пальця зменшує біль і набряк завдяки зігрівальній і мікромассажній діям знімна пластина ..

618 грн.

Бандаж для променево-зап'ясткового суглоба компресійний, Тип 559

Компресійний бандаж для променево-зап'ясткового суглоба застосовують:у реабілітаційний період під час побутових і спортивних травм для фіксації та стабілізації променево-зап'ясткового суглоба..

469 грн.

Бандаж для променево-зап'ясткового суглоба неопреновий, тип 500

Бандаж виготовлено з неопрену преміум-класу, тому він має помірну фіксацію та водночас не обмежує природної рухливості суглоба. Продуманий дизайн із застібками на липучці дає змогу легко закр..

305 грн.

Бандаж для променево-зап'ясткового суглоба Торос Груп 552 з ребром жорсткості

Універсальний бандаж для променево-зап'ясткового суглоба тип 552 від Торос Груп призначений для фіксації зап'ястя і кистьового суглоба. Для жорсткості використовується одне ребро. Конструкція..

381 грн.

Бандаж для фіксації великого пальця руки (універсальний) ТИП 554

Бандаж забезпечує стабілізацію та іммобілізацію великого пальця, обмежуючи згинання та розгинання в разі травм і вивихів. Анатомічна форма забезпечує оптимальний комфорт під час щоденного вик..

358 грн.

Бандаж для фіксації великого пальця руки OH-304, Ortop (Тайвань)

Призначення: можливе застосування для обох рук матеріал: м'який, еластичний «дихаючий» трикотаж конструкція: укомплектований металевою вставкою для фіксації суглоба і додатковим регулювальним..

490 грн.

Бандаж для фіксації кисті та пальців руки універсальний неопреновий, ТИП 556

Бандаж для фіксації кисті та пальців руки неопреновий універсальний від бренда Торос-Груп виготовлено з неопрену, без використання латексу, завдяки цьому має ефективну теплоізоляцію та дає зм..

450 грн.

Бандаж для фіксації пальців правої/лівої руки, ТИП 557

Бандаж для фіксації пальців руки призначено для стабілізації 2-3-4-5 пальців руки (під час використання додаткових шин), крім великого. Цей бандаж "Торос-Груп" виготовлено спеціально для ліво..

466 грн.

Бандаж для фіксації пальця руки універсальний, ТИП 555

Універсальний бандаж для фіксації пальця застосовують для фіксації 2-5 пальців, крім великого, на ліву руку, а також на будь-який бік кисті руки. Бандаж фіксує п'ястно-фалангові та міжфаланго..

377 грн.

Бандаж еластичний на зап'ясті Ortop ES-401, Ortop (Тайвань)

Призначення ортеза: бандаж променево-зап'ястковий забезпечує якісну легку фіксацію променево-зап'ясткового суглоба, рівномірний вплив на нього, а також сприяє зменшенню набряків і поліпш..

199 грн.


Бандажі променево-зап'ястні

Коли застосовують бандаж на променево-зап'ястковий суглоб?

Зап'ястя є важливою частиною опорно-рухового апарату. Саме воно дозволяє легко згинати кисті рук. Однак воно відоме своєю крихкістю. Бандаж ефективно фіксує кисть в безпечному положенні і мобілізують її. Це прискорює процес реабілітації і запобігає створення надмірних навантажень на пальці і кисть. Дана категорія виробів ділиться за наступними підкатегоріями:

 • Еластичний бандаж на променево-зап'ястковий суглоб створює базову стабілізацію кисті. Він незамінний при виконанні неабияких фізичних вправ.
 • Напівжорсткий аналог посилюється спеціальними вставками і застібками. Він частково мобілізує кінцівку користувача і покращує функціонування кисті.
 • Ортез гарантує жорстку і найбільш надійну фіксацію. Він рекомендований при складних травмах і розтягненнях.

Бандаж дозволений до використання тільки за призначенням ортопеда, який визначить необхідну конструкцію, а також жорсткість моделі. Якщо потрібно купити фіксатор променево-зап'ястного суглоба в Києві, то наш інтернет-магазин пропонує своїм клієнтам кращі умови співробітництва.

Що потрібно знати для безпомилкового вибору фіксатора променево-зап'ястного суглоба?

Вибираючи даний ортопедичний засіб, необхідно керуватися наступними критеріями:

 • Ступінь жорсткості виробу. Цей параметр потрібно визначити виходячи зі ступеня складності пошкодження. Неодмінно потрібно звернутися до фахівця для проведення діагностики та консультації.
 • Бандажі, що фіксують великий палець, виробляються для правої або лівої руки. Купуючи його, неодмінно потрібно звернути на цей критерій увагу.
 • Тканина, з якої виготовлено виріб. У своєму складі тканина повинна містити натуральні еластичні та бавовняні волокна, які забезпечують компресію і повітрообмін. Важливо щоб матеріал був гіпоалергенним і не втрачав свою еластичність після прання.
 • Розмір. Щоб його правильно визначити, слід провести замір обхвату зап'ястя, а також середини променево-зап'ястного суглоба.

Показання до придбання

 • Зап'ястні бандажі, в залежності від рівня жорсткості, можуть бути використані в разі:
 • запобігання спортивних і професійних травм;
 • попередження загострень артриту, артрозу;
 • необхідність зафіксувати зап'ястя в разі розтягнення зв'язок і / або м'язів;
 • біль в зап'ясті і пальцях;
 • тунельного синдрому;
 • синдром зап'ястного каналу;
 • вивиху кисті і пальця;
 • тендиніту.

У нашому інтернет-магазині представлені еластичні моделі, з шиною і / або ребрами жорсткості і ортези для іммобілізації кінцівки. Всі товари високоякісні і відповідають європейським нормам. Ви можете отримати консультацію щодо вибору ортеза за телефонами, вказаними на сайті.