Ходунки і ролаториАлюмінієвий роллер з великими колесами, OSD-KQ-1018

Особливості роллера алюмінієвого: надійна і легка алюмінієва рама; висота ергономічних ручок регулюється гальмо стоянки для фіксації на місці великі поворотні передні колеса забезпечують мане..

5999 грн.

Гумовий наконечник d.25 мм, MED-01-0125

Наконечник гумовий MED-01-0125 виготовлено зі зносостійкої гуми, яка має антиковзну поверхню. Завдяки якісним матеріалам виробу ваші милиці будуть стійкими та надійними в будь-яку погоду й на..

39 грн.

Гумовий наконечник на ходунки d.28 MEDOK 01-0128 (чорного кольору)

Гумовий наконечник MED-01-0128 виготовлено зі зносостійкої гуми, яка має антиковзну поверхню. Завдяки якісним матеріалам виробу ваші милиці будуть стійкими та надійними в будь-яку погоду й на..

39 грн.

Дворівневі дорослі ходунки OSD-RB-1101

Особливості дворівневих ходунків: надійна і легка алюмінієва рама висота ергономічних ручок регулюється гальмо стоянки для фіксації на місці великі поворотні передні колеса забезпечують манев..

1899 грн.

Наконечник на ходунки OSD-XB-2012

Характеристики: Модель: OSD-XB-2012 Матеріал: гума Колір чорний Діаметр, (мм): 28Особливості: Наконечники ходунків OSD, всіх моделей. Довговічний матеріал. Захист алюмінієвої основи від стира..

50 грн.

Наконечник на ходунки OSD-XB-2012

Характеристики: Модель: OSD-XB-2012 Матеріал: гума Колір чорний Діаметр, (мм): 28Особливості: Наконечники ходунків OSD, всіх моделей. Довговічний матеріал. Захист алюмінієвої основи від стира..

50 грн.

Реабілітаційні ходунки з опорою під лікоть, OSD-1100V-В

Ходунки OSD-HK-1100V-B - рекомендовані людям в період реабілітації після важких травм і операцій, при порушенні координації руху внаслідок захворювань нервової системи. Використовуються для в..

7990 грн.

Роллер ROLLY 2, OSD (Італія)

Роллер ОСД допоможе людям, яким потрібна додаткова опора. Його можна використовувати для походів в магазин і прогулянок на великі відстані.Особливості: Алюмінієвий роллер із сидінням і кошико..

6999 грн.

Роллер з регулюванням висоти сидіння, OSD-KQ-1012-6

Ролери дуже популярні реабілітаційні вироби у людей із порушеною координацією рухів.  Вони надають відмінну підтримку під час прогулянок.Особливості: Надійна і легка алюмінієва рама. Вис..

5999 грн.

Роллер сталевий OSD-ROL

Роллер-каталка «OSD-ROL» призначений для допомоги при пересуванні людини по вулиці чи вдома. Підходить для використання під час реабілітації після травм, операцій, для людей похилого віку або..

3999 грн.

Складані крокуючі ходунці для інвалідів та літніх людей SC4010

Особливості: Міцна алюмінієва конструкція. Легка вага. Зручні, не ковзкі накладки на ручках виконані зі спіненого матеріалу. Працюють у «крокуючому» режимі. 8 рівнів регулювання за висотою..

1599 грн.

Складані фіксовані ходунці для інвалідів SC4010

Особливості: Міцна алюмінієва конструкція. Легка вага. Зручні, не ковзкі накладки на ручках виконані зі спіненого матеріалу. Працюють у «фіксованому» режимі. 8 рівнів регулювання за висото..

1599 грн.