Алюмінієвий роллер з великими колесами, OSD-KQ-1018
-
- Виробник: OSD (Італія)
- Наявність: Є в наявності
- Модель: 10335
- Бонусні бали: 349.95
6999 грн.
Ролер або ролятор OSD-KQ-1018 — чудове рішення для тих, кому потрібна додаткова опора при ходьбі. Чудово підходить для літніх людей. Роллер є поширеним типом ходунків у більшості європейських країн і використовується для прогулянок на вулиці. Особливо популярний серед літніх людей, оскільки надає підтримку під час походів по магазинах, ринку або роботі по господарству на дачах, у приватних будинках.
Особливості роллера алюмінієвого:
- Надійна і легка алюмінієва рама; висота ергономічних ручок регулюється
- Гальмо стоянки для фіксації на місці
- Великі поворотні передні колеса забезпечують маневреність
- М'яке сидіння і спинка для відпочинку
- Ролер компактно складається для зберігання і транспортування; в комплекті передбачена знімна корзина для речей і підставка для тростини
- Максимальне навантаження до 136 кг.
Технічні характеристики:
- Матеріал виробу: Алюміній
- Висота ручок, см: 81 - 92
- Ширина між ручками, см: 46
- Вага, кг: 7
- Максимальне навантаження, кг: 136
- Діаметр коліс, дюйм: 7.5"
- Висота сидіння від підлоги, см: 53.5
- Ширина сидіння, см: 35.5
- Загальна ширина, див: 60.5
Гарантія: 12 місяців
Країна реєстрації бренду: OSD (Італія)
| Характеристика | |
| Тип | Ролатори |
| Категорія | Для дорослих |
| Призначення | Для людей із порушеннями опорно-рухового апарату; Для людей похилого віку; Додаткова опора під час ходьби |
| Конструкція | Складна |
| Максимальне навантаження, кг | 136 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота | Висота сидіння від підлоги: 53.5 см |
| Ширина | 60.5 см |
| Особливості | Гальмо стоянки для фіксації на місці; Великі поворотні передні колеса забезпечують маневреність |
| Вага | 7 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна виробник | Китай |































