Ортопедичне взуття для дітейКросівки ортопедичні 06-554 р.23-36

Профілактика і лікування поздовжньої і поперечної плоскостопості, плоско-вальгусної деформації стоп, Х-образної деформації ніжок. Модель має високий жорсткий задник і добре фіксує ніжку, що з..

1575 грн.

Кросівки ортопедичні 06-558 р. 31-33

Профілактика і лікування поздовжньої і поперечної плоскостопості, профілактика плоско-вальгусної деформації стоп, Х-образної деформації ніжок. Модель має високий жорсткий задник і добре фіксу..

1675 грн.

Кросівки ортопедичні 06-601 р.23-36

Ортопедичні кросівки для лікування і профілактики поздовжньої і поперечної плоскостопості, плоско-вальгусної, Х-образної деформації ніжок.Особливості: супінатор поздовжнього (1) і поперечного..

1690 грн.

Кросівки ортопедичні 06-602 р.23-36

Профілактика і лікування поздовжньої і поперечної плоскостопості, плоско-вальгусної деформації стоп, Х-образної деформації ніжок. Модель має високий жорсткий задник і добре фіксує ніжку, що з..

1690 грн.

Ортопедичні черевики 4REST-ORTO 06-587 р.21-36 (Туреччина)

Ортопедичні черевики для лікування і профілактики плоскостопості, плоско-вальгусної постановки стоп, Х-образної та інших деформацій ніг. Особливості: супінатор поздовжнього і поперечного скле..

1575 грн.

Сандалії ортопедичні 06-105 4REST-ORTO (Туреччина)

Ортопедичні сандалі для лікування і профілактики плоскостопості, плоско-вальгусної постановки стоп, Х-образної деформації ніг.Особливості: супінатор поздовжнього зводу стопи; високий задник о..

1090 грн.

Сандалії ортопедичні 06-134 4Rest-Orto (Туреччина)

Ортопедичні сандалі для лікування і профілактики плоскостопості, плоско-вальгусної постановки стоп, Х-образної деформації ніг.Особливості: супінатор поздовжнього зводу стопи; високий задник о..

1090 грн.

Сандалії ортопедичні 06-147 р-р. 21-30

Ортопедичні сандалі для лікування і профілактики плоскостопості, плоско-вальгусної постановки стоп, Х-образної та інших деформацій ніг.Особливості: закритий носок для захисту пальців від можл..

1250 грн.

Сандалії ортопедичні 06-148, 4RestОrto (Туреччина)

Ортопедичні сандалі для лікування і профілактики плоскостопості, плоско-вальгусної постановки стоп, Х-образної та інших деформацій ніг. Особливості: закритий носок для захисту пальців від м..

1250 грн.

Сандалії ортопедичні 06-151 4Rest-Orto (Туреччина)

Ортопедичні сандалі для лікування і профілактики плоскостопості, профілактики плоско-вальгусної постановки стоп.Особливості: супінатор поздовжнього зводу стопи; задник оптимальної жорсткості,..

1240 грн.

Сандалії ортопедичні 06-152

Ортопедичні сандалі для лікування і профілактики плоскостопості, профілактики плоско-вальгусної постановки деформації ніжок.Призначення: Модель 06-152 використовується для лікування і профіла..

1240 грн.

Сандалії ортопедичні 06-156 рр. 31-33

Ортопедичні сандалі для лікування та профілактики плоскостопості, профілактики плоско-вальгусної постановки ніжок. Модель використовується для лікування і профілактики плоскостопості, профіла..

1440 грн.


Ортопедичне взуття для дітей

Навіщо потрібне ортопедичне взуття для дітей і як його правильно вибрати?

Більшість молодих батьків цікавить питання взуття для малюка. Якісне взуття - запорука здоров'я дитини. Адже ж ні для кого не секрет, що стопа людини є унікальним органом, який вирізняє людину від тварини. Особлива структура стопи дозволяє людині рівно ходити, мати гарну ходу і поставу. Якщо виникають найменші проблеми зі стопами малюка, відразу ж починаються проблеми зі здоров'ям в цілому.

Сьогодні, купити дитяче ортопедичне взуття не складно, але при цьому ви гарантовано забезпечите своєму малюкові здорове і безтурботне майбутнє.

Спеціалізовані моделі для малечі на сьогоднішній день не розкіш, а є необхідною умовою профілактики плоскостопості.

Більшість батьків вважають, що достатньо просто купити хороше, дороге взуття і не ломати голову над вибором ортопедичного. Давайте коротко розглянемо явні відмінності звичайного взуття від ортопедичного.

Спеціалізовані моделі завжди виготовляються з натуральних матеріалів і мають особливу будову. Саме за рахунок нього і здійснюється лікувальний ефект.

На відміну від звичайної вона оснащена жорстким задником, спеціальною устілкою, остання має супінатор і трохи вигнуту форму. Така устілка фіксує ногу в правильному положенні і сприяє рівномірному розподілу навантаження по всій стопі.

Спеціалізовані вироби мають більш широкий носок, що не дає стискатися і деформуватися пальцям. Це дуже добре для великого пальця, адже в такому випадку його рух не обмежується і попереджається проблема вростанням нігтя.

Вся спеціальне взування підбирається індивідуально з урахуванням всіх анатомічних особливостей будови ноги.

Дитяче ортопедичне взуття в Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Харкові та інших містах доступне будь-якому покупцеві і ділиться на сезонне. Якщо ще пару десятків років назад ми знали тільки про існування черевиків і босоніжок з лікувальним ефектом, то сьогодні ми бачимо на ринку України найрізноманітніші моделі спеціалізованих виробів.

Сучасне дитяче ортопедичне взуття - критерії вибору

Ви завжди можете купити дитяче ортопедичне взуття в Україні, але перед покупкою необхідно дізнатися показання до його застосування.

Отже, спеціалізовані дитячі моделі призначають ортопеди при:

 • Змінах будови стопи.
 • Судинних захворюваннях нижніх кінцівок.
 • Варикозному розширенні вен.
 • Цукровому діабеті.
 • Плоскостопості і клишоногості.
 • Деформації пальців.
 • Різної довжини стоп.

Перед вибором ви можете зайти в інтернет-магазин дитячого ортопедичного взуття та ознайомитися з цінами, кольорами і моделями.

Відносно протипоказань до носіння, то їх немає. Такі моделі підходять дітям будь-якого віку, як на вулиці, так і в приміщенні.

Ми вже з'ясували ситуацію з показаннями та протипоказаннями, прийшла пора визначитися з параметрами, на які необхідно звертати увагу при покупці. Отже:

 1. Комфорт. Ніжці дитини має бути максимально комфортно. Виріб не повинен здавлювати стопу і пальці. Нога дитини швидко росте, але це не означає, що варто брати «на виріст». Довжина устілки може бути більше довжини стопи максимум на 1 см.
 2. Вибирати такі вироби необхідно після консультації з ортопедом.
 3. Виріб повинен бути виготовлений з натуральних матеріалів.
 4. Не повинні стирчати нитки та шви повинні бути акуратними.
 5. Перевіряйте сертифікати відповідності.

Щоб швидко досягти бажаного ефекту, носіть ортопедичне взуття постійно, навіть в приміщенні.