РеабілітаціяРеабілітація

Найнеобхідніші товари для інвалідів

Життя людини з обмеженими можливостями значно відрізняється від повсякденного життя звичайного громадянина. Таким людям завжди складніше пересуватися, доглядати за собою і т.п. Для полегшення життя інвалідів, було створено технічні засоби реабілітації.

Давайте більш детально розглянемо найпопулярніші та найефективніші засоби реабілітації інвалідів.

Перше з чого хотілося б почати, так це те, що люди з обмеженими можливостями і люди після інсульту та інших складних захворювань більш схильні до появи пролежнів. Для їх лікування і запобігання, фахівці розробили протипролежневі матраци і медичні ліжка. Сучасні медичні ліжка дозволяють хворому приймати комфортне положення і значно спрощують догляд за ним. Вони бувають різних видів:

  • З механічним приводом. Ідеально підходять для людей, які можуть самостійно пересуватися.
  • З електричним приводом. Призначені для лежачих хворих, яким заборонено рухатися.

Такі ліжка діляться по секціях, що дозволяє регулювати, рухати окремі частини тіла, а це сприятливо впливає на реабілітацію хворого і значно спрощує догляд за ним. Крім цього, секційні ліжка не дають розвиватися пролежням.

Неможливо уявити життя лежачого хворого і без протипролежневого матрацу. Такі вироби ефективно борються з появою пролежнів. На сьогоднішній день, існує велика кількість різних виробів, які відрізняються не тільки ціною, але і характеристиками.

Популярні товари для реабілітації

Вище, ми трохи розповіли про необхідні товари для лежачих інвалідів або для людей, які змушені багато часу проводити в ліжку.

Крім цього, існують товари для реабілітації після інсульту. Після інсульту люди можуть пересуватися, але великі навантаження їм протипоказані. Для цього були розроблені:

  • Ходунки. Таке пристосування дозволяє людям в період тривалої реабілітації впевнено пересуватися. Вони бувають різних видів, але всі вони оснащені антиковзаючими накладками для долонь і можуть регулюватися по висоті.
  • Ролатори - це функціональні ходунки, які оснащені коліщатками для більш зручного пересування. Такі вироби забезпечують хворому свободу пересування. Вони підходять для застосування не тільки в приміщенні, але і на вулиці.
  • Тростини. Такі вироби підтримують пацієнта під час ходьбі. Завдяки тростині, маса людини розподіляється і фокусується не на ногах, а на руці і ключиці. При виборі необхідно орієнтуватися на свій зріст. Багато сучасних моделей дозволяють регулювати виріб по висоті, що значно спрощує вибір. Тростини бувають різних видів: пряма, складна, у вигляді крюка, квадратна. Тростини використовуються, як тимчасово, так і постійно при: болях в ногах і колінах; при артриті; при переломі або вивиху; після операцій і при хронічних захворюваннях ніг.
  • Милиці - це додаткова опора, яка переносить вагу людини з ніг на верхню частину тіла. Вони виконуються з різних матеріалів і мають різну форму. Сучасні милиці бувають: пахвові, предплечні, платформні, з підтримкою ніг.
  • Інвалідні коляски. Такі вироби діляться на два види: каталки і коляски. Каталки призначені для ослаблених хворих, які не можуть самостійно управляти засобом. Коляски - призначені для самостійного використання хворими. Інвалідні коляски істотно відрізняються по дизайну і функціональності, вони можуть бути: універсальні, кімнатні, активні, посилені, спортивні, дитячі, багатофункціональні, з санітарним оснащенням. Такі вироби можна купити не тільки в Києві, а й в будь-якому місті України, крім цього, їх завжди можна замовити в інтернеті.
  • Поручні для інвалідів. Такі пристосування дають можливість людині з обмеженими можливостями самостійно обслуговувати себе. Сьогодні можна купити опори під раковину, поручні для туалету і настінні вироби, які значно спростять життя кожному інвалідові.
  • Санітарно-гігієнічне обладнання. Такі пристрої допомагають інвалідам і людям після інсульту здійснювати природні потреби: митися і ходити в туалет. У цьому їм можуть допомогти: домашні біотуалети, крісла з вбудованим туалетом, насадки на унітаз, сидіння для ванн, різні насадки, стільчик для душа і т.п.

Сучасні засоби фізичної реабілітації

Щодня лікарі-реабілітологи усього світу працюють над удосконаленням технік масажу, тренувань. Але дуже складно працювати з пацієнтом, коли він лежить на старому та незручному ліжку. Будь-який фахівець підтвердить, що ефективність реабілітації залежить не тільки від лікаря і пацієнта, але і від умов в яких знаходиться останній.

Лікарі завжди рекомендують використовувати всі засоби медичної реабілітації. Тільки в комплексі можна домогтися швидкого ефекту і бездоганного результату.