Грудопоперекові корсети і бандажіБандаж грудо-поперековий Aurafix AO-92 (26 см) для дорослих

Корсет Aurafix AO-92 призначається для лікування остеохондрозу і кіфозу. Рекомендований як коректор постави для дорослих. Є ортопедичним виробом, яке відповідає міжнародним медичним нормам. Р..

1590 грн.

Гіперекстензійний корсет JEWETT J001AG

Гіперекстензійний корсет для зовнішньої іммобілізації грудного відділу хребта має легку конструкцію з високоміцного алюмінію, яка складається з трьох опорних точок - грудної, надлобкової..

6490 грн.

Жорсткий корсет грудо-поперекового відділу "LUMBITRON" LT-330

Корсет виконаний з дихаючого еластичного матеріалу, який відрізняється покращеними властивостями забезпечення компресії і підтримки. Конструкція корсета забезпечує підтримку в поперековому і..

3299 грн.

Коректор постави для дорослих Т-1780

Виготовлений з повітро-і вологонепроникного матеріалу з високим вмістом бавовни, не викликає алергії і роздратування шкіри.Забезпечений: 2-мя довгими модельованими ребрами жорсткості на груд..

2742 грн.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Коректор постави ортопедичний ОТ-1В, Реабілітімед

Показання до застосування: Призначений для лікування порушень постави (сутулість) і викривлень грудного відділу хребта (кіфоз, сколіоз I - II ступеня); Використовують для реабілітації після т..

1021 грн.

Коректор постави ортопедичний посилений ОТ-1В-У, Реабілітімед (Україна)

Ортез грудо-попереково-крижовий (коректор постави) ОТ-1В-У - це посилена реклінуюча та фіксуюча система. Він оснащений 4-ма довгими металевими модельованими ребрами жорсткості, розташованими ..

2101 грн.

Коректор постави Т-1702, Трівес Evolution

сучасний повітропроникний влагоотводящие матеріал FORTIS S-Tex забезпечує оптимальний комфорт при тривалому використанні посилений двома довгими, складними модельованими ребрами жорсткості,..

2172 грн.

Коректор постави Т-тисяча сімсот один, Трівес Evolution

Сучасний повітропроникний вологовивідний матеріал FORTIS S-Tex забезпечує оптимальний комфорт при тривалому використанні.Посилений двома довгими, складними модельованими ребрами жорсткості, р..

2552 грн.

Корсет (реклінатор) жорсткої фіксації R2301

Показання до застосування: • Корсет допомагає обмежити кількість рухів в поперековому і грудному відділі хребта, здійснює стабілізацію грудного і поперекового відділів хребта і утримує м'яз..

1372 грн.

Корсет грудо-поперековий напівтвердий protect.Dorsofix

Показання до застосування: Гострий і хронічний больовий синдром в поперековому відділі. Лікування переломів хребців. Поперекова радикулопатія. Грижа міжхребцевого диска. Остеохондроз. Легкий ..

6690 грн.

Реклінатор еластичний м'якої фіксації R2101

Показання до застосування: • профілактика і лікування порушень постави (сутулість) і викривлень грудного відділу хребта (кіфоз, сколіоз), • реабілітація після травм грудного відділу хребта ..

411 грн.

Реклінатор ортопедичний для дорослих Т-1 774

виготовлений з повітропроникного гіпоалергенного полотна забезпечений двома знімними модельованими металевими ребрами жорсткості і системою еластичних лямок для відновлення і збереження пра..

1068 грн.


Грудопоперекові корсети і бандажі

Грудопоперековий корсет: застосування і вибір

У сучасному світі, практично кожна людина має проблеми з хребтом. На превеликий жаль, не всі їх помічають і надають їм важливого значення. А адже саме від хребта залежить наше здоров'я в цілому.

Найпоширенішим видом лікування відділів хребта, є носіння грудопоясничного бандажа.

Ортопедичний виріб, який дозволяє пацієнтові зняти зайве навантаження, зменшити больові відчуття різного ступеня і фіксувати спину в правильному положенні (анатомічному), називається грудопоперековим корсетом.

При виборі виробу, завжди необхідно орієнтуватися на свідчення лікаря, тільки він може правильно підібрати виріб. При виборі він буде орієнтуватися:

 • Тип підбирається тільки після проходження повного обстеження.
 • Ступінь жорсткості. Буде залежати від ступеня складності проблем, від діагнозу.
 • Розмір. Він підбирається індивідуально і відповідає світовій розмірній сітці.

Коли лікар призначить вам грудопоперековий корсет, при покупці варто звертати увагу:

 • На матеріал виготовлення.
 • Якість виготовлення. Він не повинен мати грубих швів, висячих ниток.

Показання до придбання грудопоясничного корсета

Кожен з нас вміє користуватися інтернетом, щодня ми читаємо мільйон новин, але на превеликий жаль, не завжди знаємо, коли варто звернутися до лікаря або задуматися про покупку будь-якого вироби для підтримки свого здоров'я.

Основними показаннями до придбання грудопоясничного бандажа, є:

 • Регулярні болю в спині.
 • Стрімко розвивається сколіоз.
 • Зсув дисків (міжхребцевих). Це може статися після травм, пологів і т.д.
 • При постійному навантаженні на хребет і при сидячій роботі.
 • При дистрофії м'язів.
 • При міжхребцевих грижах.
 • Після хірургічних втручань.
 • Після переломів.
 • При остеопорозі.
 • При онкологічних захворюваннях, які призводять до руйнування хребців.
 • При неправильному формуванні постави у дітей і підлітків.

Як і багато інших виробів, грудопоперекові бандажі застосовуються не тільки для лікування захворювань і для зниження больових відчуттів, але і для профілактики та запобіганню виникнення різних неприємностей. Так, грудопоперекового бандажі, регулярно використовують любителі спорту. Також ними користуються люди, які працюють фізично, проводять багато часу на ногах або в сидячому положенні.

У сучасному світі розрізняють всього два види цього пристрою: тверді й напівтверді.

Корсет середньої жорсткості призначають з метою профілактики, а також при терапії патологій: остеохондрозу, радикуліту, остеопорозу і т.д.

У більш складних ситуаціях лікарі призначають жорсткі вироби. В окремих випадках можуть виписати корсети за індивідуальним виготовленням. Ортопед призначає виготовлення зліпка проблемної зони хребта, а за даним зліпком проводиться «ескіз» і подальше виготовлення бандажа.