Тонометри механічніВимірювач тиску механічний Longevita LS-4

Накладення манжети: на плече Тип вимірювання: механічний Технічні характеристики: Металевий манометр, шкала до 300 мм рт.ст. Нейлонова манжета з фіксуючою скобою Високочутлива мембрана ..

404 грн.

Вимірювач тиску механічний Longevita LS-5

Накладення манжети: на плече Тип вимірювання: механічний Технічні характеристики: Металевий манометр, шкала до 300 мм рт.ст. Нейлонова манжета з фіксуючою скобою Технологія безшовної вн..

404 грн.

Механічний тонометр AND UA 100

Класична модель механічного тонометра AND UA-100 оснащена манометром, нейлоновою манжетою, металевим стетоскопом. Технічні характеристики:Стетоскоп Вмонтований в манжет Розмір манжети 22-36 с..

639 грн.

Механічний тонометр AND UA-200, (Японія)

Механічний класичний тонометр AND-UA-200 зарекомендував себе як надійний, точний вимірювач артеріального тиску. Технічні характеристики: Модель AND-UA-200 Гарантія 36 місяців Розмір манжети 2..

739 грн.

Механічний тонометр LD-71 Little Doctor (Сінгапур)

Особливості: Класичний тип. Модель призначена для самостійного контролю артеріального тиску в домашніх умовах. Металевий анероїдний манометр. Міцна та надійна нейлонова манжета для кола плеча..

480 грн.

Механічний тонометр MIcrolife BP AG 1-20

Швейцарський тонометр механічного типу від відомого виробника "Мікролайф". Даний тонометр призначений для вимірювання артеріального тиску будинку і в медичних установах. Модель ВР АГ 1-20 ком..

535 грн.

Механічний тонометр Tespro ВК 2001-3001, манжет 24-38 см

Tespro ВК2001-3001 - механічний тонометр призначений для проведення вимірювань систолічного і діастолічного тиску за методикою Короткова. Манжета тонометра виготовлена з матеріалу високої яко..

370 грн.

Механічний тонометр WM-62S

Комплектація: Манометр медичний; Манжета велика (для плеча окружністю від 25 до 40 см); Нагнітач з клапаном випуску повітря;Стетоскоп; Сумка-чохол; Інструкція з експлуатації; Гарантійний тал..

529 грн.

Механічний тонометр із вбудованим стетоскопом Little Doctor LD-60

Класичний плечової механічний тонометр Little Doctor LD-60 - зручний пристрій для повсякденного домашнього використання. Тиск можна виміряти самостійно, але для більшої точності даних бажано ..

549 грн.

Механічний тонометр із вбудованим стетоскопом Little Doctor, LD-71 A

Особливості: Класичний тип. Модель призначена для самостійного контролю артеріального тиску в домашніх умовах. Металевий анероїдний манометр. Міцна та надійна нейлонова манжета для плеча окру..

489 грн.

TOP

Механічний тонометр із вбудованим стетоскопом Microlife BP AG 1-30

Швейцарський тонометр механічного типу з вбудованим стетоскопом від відомого виробника "Мікролайф". Даний тонометр призначений для вимірювання артеріального тиску будинку і в медичних установ..

474 грн.

Механічний тонометр із вбудованим стетоскопом WM-63S

Комплектація: Манометр медичний; Манжета велика (для плеча окружністю від 25 до 40 см); Нагнетатель з клапаном випуску повітря; Стетоскоп (головка стетоскопа вбудована в манжету); Сумка-чохо..

529 грн.


Тонометри механічні

Як купити механічний тонометр: нюанси вибору

Ручний тонометр - це апарат для вимірювання тиску, з яким прокачувана серцем кров діє на судини. Чим вони більші - тим точніше результат. Відповідно, плечовий тонометр точніше зап'ястного і аналогічного пристосування для пальця. Механічний (анероїдний) апарат поряд з ртутним вважається більш точним, ніж напівавтомат і повністю автоматичний вимірювач. Ця особливість пояснює, чому медики хочуть міряти тиск вручну. Але якщо ви вирішили купити механічний тонометр, приготуйтеся до деяких складнощів при самостійному проведенні процедури вимірювання. Якщо ви будете самі нагнітати повітря за допомогою груші і при цьому вимірювати пульс або використовувати стетоскоп, результат вийде завищеним, оскільки стискання груші - теж фізичне навантаження, що підвищує тиск.

Крім того, даний різновид вимірників потрібно частіше калібрувати і перевіряти правильність калібрування перед використанням.

Від цифрового аналога ручний тонометр відрізняє також особливість комплектації - для маніпуляції знадобиться стетоскоп і груша.

На тонометр механічний ціна набагато нижче, ніж на автомат. Він не потребує батарейок, але при цьому позбавлений багатьох корисних опцій і його важко використовувати самостійно.

Як використовувати ручний тонометр

  • Перевірте шкалу - вона повинна показувати "нуль". Якщо це інше значення, Вирівняйте механічний вимірювач.
  • Перед вимірюванням не можна їсти, пити, палити. Потрібно заспокоїтися, якщо процедурі передувало фізичне навантаження або людина хвилювалася.
  • Манжетку обгортають досить щільно, на 2-3 см вище ліктя.
  • Тиск вимірюють сидячи, поклавши руку на стіл на одному рівні з серцем. Слід намацати пульс на плечовій артерії і нагнітати повітря до тих пір, поки пульс не перестане відчуватися. Запам'ятайте цю позначку. Випустіть повітря і додайте до отриманого значення 30 мм рт. ст.
  • Знову накачайте повітря до раніше отриманої позначки + 30 мм рт. ст. Потім обережно спускайте повітря, при цьому прослуховуючи пульс. Зафіксуйте момент, коли будуть чутні тони Короткова. Це - верхній тиск, а в той момент, коли вони припиняться - зафіксуйте нижній тиск.

Зверніть увагу! Манжету слід накачувати швидко. Використовуйте стетоскоп, не притискаючи його дзвін великим пальцем - в ньому також відчувається пульсація, це спотворює результат.

Вибираємо тонометр правильно

Уважно читайте характеристики перед покупкою, і особливо звертайте увагу на розмір манжети. Якщо рука повна, а манжета маленька, то прилад кров'яний тиск  завищить. Щоб правильно підібрати манжету, прикладіть її камеру (частина, в яку накачується повітря) до руки пацієнта - вона повинна охоплювати хоча б 80% передпліччя.

Зараз легко придбати манжетки будь-яких розмірів - від педіатричних (які також підійдуть людям з дуже худими руками) до універсальних, середніх і великих розмірів.

Вибирайте апарати від відомих фірм з великим терміном гарантії, таких як B.Well, Dr. Frei, Gamma, Little Doctor, Longevita.