Подушки для вагітних



Подушка для вагітних і годування арт.J2309

Зручна і просто незамінна подушка для вагітних. Використовується під час сну на боці. Наповнювач: холофайбер, наволочка: бавовна. Розміри: 2000 * 1500 * 400 мм Склад: наповнювач: холофайб..

577 грн.

Подушка для годування "Бустер" J2301

Для комфорту мами і дитини під час годування і відпочинку. Наповнювач: холофайбер, наволочка: бавовна. Розміри: нижня деталь - 650 * 410 * 180 мм, верхня деталь - 410 * 310 * 140 мм. Склад: ..

658 грн.

Подушка для годування арт.J2307

Комфортна подушка для годування. Наповнювач: холофайбер, наволочка: бавовна. Розміри: 1800 * 900 * 350 мм Склад: наповнювач: холлофайбер - матеріал, який тривалий час зберігає форму;нав..

551 грн.


Подушки для вагітних

Вагітність — не тільки радість, а й дискомфорт. Що ближче народження малюка, то складніше стає його виношувати. Підібрати позу, при якій можна нормально виспатися, практично нереально. То валик під головою незручний, то матрац жорсткий, то живіт не вдається нормально розташувати.

Подушка для вагітних — справжній порятунок для жінок, які перебувають у такому стані. Під час сну або звичайного відпочинку в обідню пору вона добре підтримує хребет і м'язи спини; дозволяє тілу розслабитися, зручно розташувати живіт і прийняти позу, за якої відпочивають ноги.

Це універсальний аксесуар, який зручно використовувати в період вагітності і після пологів. Наприклад, під час годування малюка.

Види подушок і їх переваги

Дані аксесуари для вагітних випускають вітчизняні і зарубіжні виробники. Вони бувають різних видів і розмірів.

  • Подушка-підкова. Таку назву вона отримала через свою форму, що нагадує англійську букву «U». Така подушка для вагітних добре підтримує все тіло, дозволяючи зняти напругу з м'язів шиї. Її величезні розміри дозволяють загорнутися в неї, як в кокон. Перевозити U-подібну модель незручно - це єдиний мінус виробу.
  • Рогалик. При розробці цього аксесуара враховувалися анатомічні особливості жінки при надії. Подушки-рогалики мають потовщений край, куди кладуть ноги, а також вони оснащені підголовником меншого діаметру. Використовуючи такий аксесуар, можна огорнути майже все тіло і розміститися навіть на невеликому ліжку. Модель зручна для сну на боці в останні місяці вагітності. Недолік «рогаликів»: щоб перевернутися з одного боку на інший, потрібно перевернути сам виріб.
  • Г-подібні моделі. Вироби займають мало місця, тож їх можна брати з собою в подорож. Вони рятують майбутню маму від напруження спини, рук та шиї.
  • G-подібні моделі. Подушки таких форм у продажу з'явилися нещодавно, але вони вже користуються попитом. Такі моделі чимось нагадують «рогалик» і сприяють хорошому відпочинку.
  • І-подушка. Це прямий валик з наповнювачем. Дуже практичний варіант — займає мінімум місця і запросто поміщається в сумку.

Розмаїття подушок дозволяє вибрати для вагітної жінки найбільш зручну модель. Ціна валика залежить від матеріалу і виробника.

Щодо наповнювача

Перед тим як купити подушку для вагітних, слід визначитися з бажаним варіантом наповнювача. Хоча багато покупців вибирають вироби, наповнені натуральним пухом або гречаним лушпинням, — це не кращий варіант. У них заводяться комахи і за ними важко доглядати. Тому штучні наповнювачі, що не вбирають вологу і не викликають алергічних реакцій — краще, що пропонує сучасний виробник.

Найпопулярніші наповнювачі:

  • Холлофайбер — синтетичні волокна, закручені в спіралі. Це екологічно чистий матеріал, в якому не розмножуються кліщі і шкідливі мікроби. Після прання швидко приймає первинну форму.
  • Пінополістирольні кульки — наповнювач, що використовується в антистресових іграшках. Матеріал має невелику вагу і простий у догляді.
  • Штучний пух. На відміну від натурального наповнювача, він не лізе і не стає розсадником для бактерій. Подушки дуже м'які і підтримують тіло в потрібному положенні. Вони швидко відновлюються і підходять алергікам.

Подушки для вагітних знаходяться в спеціальних наволочках, що повторюють форму аксесуара. Щоб виріб завжди залишався чистим, досить зняти чохол і випрати його в теплій воді.