Попереково-крижові бандажі, корсетиБандаж для спини зігріваючий з 6-ю ребрами жорсткості EB-537, Ortop (Тайвань)

Особливості: висота бандажу 29 см оснащений шістьма металевими ребрами жорсткості (4 модельованих і 2 гнучких), які знімають м'язову напругу анатомічна форма у виробі (в області попереку) вик..

1250 грн.

Бандаж підтримувальний, 8 ребер, висота 18 см, ТИП 211

Особливості бандажа Toros-Group ТИП 211: Бандаж призначають для жорсткої фіксації попереково-крижового відділу в період після травм або операцій на відповідній ділянці спини або черевного ві..

699 грн.

Бандаж підтримуючий жорсткий "пористий", Торос-Груп, ТИП 213-П (24 см)

Бандаж підтримуючий жорсткий ТИП 213П забезпечує жорстку фіксацію попереково-крижового відділу хребта в період реабілітації після травм і оперативного втручання на хребет і органи черевної по..

992 грн.

Бандаж підтримуючий жорсткий (для підняття важких предметів), Торос-Груп, ТИП 216

Бандаж підтримуючий із ребрами жорсткості застосовують для поліпшення самопочуття в людей, умови праці яких пов'язані з постійними піковими фізичними навантаженнями, а саме для підняття важки..

965 грн.

Бандаж підтримуючий жорсткий (для підняття важких предметів), Торос-Груп, ТИП 216 (сірий)...

Бандаж підтримуючий із ребрами жорсткості застосовують для поліпшення самопочуття в людей, умови праці яких пов'язані з постійними піковими фізичними навантаженнями, а саме для підняття важки..

1012 грн.

Бандаж підтримуючий жорсткий (корсет), Торос-Груп, ТИП 215

Підтримуючий корсет від виробника Торос-Груп, ТИП 215 застосовують у період реабілітації після травм і операцій попереково-крижового відділу хребта. Корсет має 4 ребра жорсткості, що гарантує..

524 грн.

Бандаж підтримуючий жорсткий Торос Груп ТИП 214 (сірий), 6 ребер, висота 31 см

Підтримуючий бандаж від Торос Груп моделі 214 сірий призначений для жорсткої фіксації попереково-крижового відділу хребта. Для жорсткості в бандаж вшиті 6 металевих ребер і еластична пластина..

1141 грн.

Бандаж підтримуючий жорсткий Торос Груп ТИП 214, 6 ребер, висота 31 см

Підтримуючий бандаж від Торос Груп моделі 214 призначений для жорсткої фіксації попереково-крижового відділу хребта. Для жорсткості в бандаж вшиті 6 металевих ребер і еластична пластина. П..

1141 грн.

Бандаж підтримуючий жорсткий, 24 см, Торос-Груп, ТИП 213

Жорсткий підтримувальний бандаж ТИП 213 забезпечує надійну фіксацію попереково-крижового відділу хребта в період реабілітації після травм і оперативного втручання на хребет і органи черевної ..

899 грн.

Бандаж підтримуючий зігріваючий з вовни Торос-Груп, ТИП 210

Бандаж надає зігрівальну дію – безпосередньо на рецептори шкіри є вплив волокон, що прискорює регенераційні процеси в ділянці попереку, а також знімає больові відчуття. Також бандаж надає еле..

406 грн.

Бандаж підтримуючий Торос-Груп ТИП 212, 4 ребра, висота 24 см (сірий)

Підтримуючий бандаж для попереко-крижового відділу хребта ТИП 212 от Торос Груп надає необхідну фіксацію попереково-крижового відділу хребта в реабілітаційний період відновлення після різних ..

696 грн.

Бандаж підтримуючий Торос-Груп ТИП 212, 4 ребра, висота 24 см (чорний)

Підтримуючий бандаж моделі ТИП 212 от Торос Груп надає необхідну фіксацію попереково-крижового відділу хребта в реабілітаційний період відновлення після різних травм, оперативних втручань на ..

685 грн.


Попереково-крижові бандажі, корсети

Корсет для попереково-крижового відділу хребта: показання до застосування

Ортопедичні фіксатори допомагають зняти біль в області опорно-рухового апарату, іммобілізувати проблемну ділянку під час реабілітації, розподілити м'язову напругу і навантаження на хребет.

Бандаж призначають як для профілактики, так і в комплексі терапевтичного лікування.

За призначенням і способом впливу розрізняють фіксуючі, коригуючі та підтримуючі пристрої. Перші забезпечують тільки іммобілізацію, другі допомагають позбутися від вроджених і набутих деформацій, зміцнити м'язи і усунути біль.

Тип моделі підбирають в залежності від локалізації і ступеню захворювання. Якщо мова йде про попереково-крижовий відділ, використовують низькі ортопедичні пристрої. Вони показані при таких дисфункціях:

  • радикуліт;
  • міозит;
  • міжхребцева грижа;
  • наслідки ударів і травм;
  • запальні процеси.

Корсет попереково-крижовий з ребрами дозволяє уникнути защемлення нервів, зміщення хребців, перенапруження м'язів.

Еластичні попереково-крижовий бандаж без ребер жорсткості використовують спортсмени під час тренувань і виступів. Вони значно скорочують посттравматичний відновний період.

Для лікування болю простудного характеру ефективні моделі з неопрена зі вставками з вовни тварин. Вони активізують кровопостачання і зігрівають тканини в районі попереку.

Як вибрати корсет попереково-крижовий

Найбільшою популярністю користується корсет попереково-крижовий напівтвердий. У нього самий широкий спектр застосування (профілактика, лікування). При певному рівні компресії він не обмежує користувача у рухах. Пристосування можна носити вдома і на роботі.

Попереково-крижовий корсет виконує 3 основні функції:

  1. фіксація хребців, що знижує ризик зсуву;
  2. інтенсифікація кровотоку;
  3. розвантаження мускулатури, зняття напруги.

Такий бандаж застосовують в післяопераційний період, і під час вагітності для профілактики опущення внутрішніх органів.

Вибирайте модель з повітропроникних і натуральних матеріалів з регульованими ребрами жорсткості, які можна підігнати по фігурі.

Порада на замітку. Якщо хочете купити ефективну модель, не обов'язково вибирати найдорожчу. Вартість зазвичай зростає за рахунок наявності різних додаткових функцій, якими, судячи з відгуків, не всі користуються.

Вибираючи корсет, враховуйте такі фактори, як розмір, наявність алергії на матеріали, з яких шиють бандажі, протипоказання до носіння фіксаторів (грижа, вагітність).

Розмір - найважливіший параметр.

Якщо ви живете в великому місті, такому, як Київ, найпростіше відвідати найближчий ортопедичний салон, де вам зроблять точні виміри попереку і стегон. Жителям віддалених населених пунктів прийдеться робити виміри самостійно, бажано за допомогою еластичного сантиметри. Охоплювати талію потрібно щільно, але не туго.

Важливо! Орієнтуйтеся на цифри, а не на буквені позначення розмірів.

Правила носіння бандажа залежать від його функції. У профілактичних цілях корсет надягають лише на час фізичних навантажень. Коригувальні фіксатори носять відповідно до рекомендацій лікаря.

У будь-якому випадку, в бандажі можна спати і носити його більше 8 годин на добу. Небажано, щоб виріб прилягав до голого тіла.