Коректор пальців стопиГелева міжпальцева перегородка GA-9014

Показання: Корекція вальгусної деформації великого пальця стопи (Hallux valgus) Молотообразні пальці Мозолі міжфалангових суглобів Протипоказання: Відкриті раниЗастосування: При необхідност..

75 грн.

Гелева подушечка на пальці ніг PEDAG 274

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ натирання мозолі бородавки ПРИЗНАЧЕННЯ зменшення больових відчуттів при натиранні знімає навантаження захищає пальці стопи ОПИС Кільце на палець виготовлено..

116 грн.

Гелевий протектор на кісточку GB-01

Показання: Подагра Корекція вальгусної деформації великого пальця стопи (Hallux valgus) Бурсит першого плюснефалангового суглобаОпис: Матеріал не деформується (ComfortGel) Зменшує відчуття д..

150 грн.

Захисна гелева подушечка PEDAG 276

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ Больові відчуття в області великого пальця Деформація великого пальця в суглобі і плоскому поперечному зводі стопи Артрозо-артрити і бурсити сустава першого паль..

129 грн.

Захисна гелева подушечка-фіксатор від натоптишів PEDAG 273

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ Деформування молоткоподібні і кігтеподібні пальці стоп ПРИЗНАЧЕННЯ поділ притиснутих один до одного пальців ніг запобігання тертя, потертостей і мозолів Знімає..

116 грн.

Захисний чохол на палець PEDAG 275

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ мозолі міжфалангових суглобів молоткоподібні пальці перехрещувані пальці кігтеподібні пальці профілактика від утворення мозолів і травмування пальців ПРИЗНАЧЕ..

129 грн.

Коректор GB-03

Опис: Ліквідує хворобливі відчуття при ходьбі; Знижує хворобливість суглобів пальців стопи; Виріб виготовлено з гіпоалергенного гелю ComfortGel; Матеріал не деформується; Підходить для різни..

160 грн.

Коректор дитячий GB-03Д

Показання: Подагра; Корекція вальгусної деформації великого пальця стопи (Hallux valgus); Бурсит першого плюснефалангового суглоба;Артрит. Протипоказання: Відкриті ранові поверхні.Опис: Під..

110 грн.

Коректор мізинця GB-04

Показання: • Деформація мізинця; • Артрозо-артрити і бурсити суглобів мізинця; • Для захисту суглобів мізинця від тиску, тертя, утворення потертостей; • Для підвищення комфорту взуття; • Проф..

135 грн.

Коректор пальців GB-15, FootCare

Призначення: Розведення пальців Показання: Вальгусна деформація першого пальця стопи Зняття больового синдрому при ходьбі Мозолі і натоптиші між пальцями. Протипоказання: Відкриті рано..

155 грн.

Коректор пальця GB-06

показання: подагра артрозо-артрити і бурсити суглобів першого пальця початкова і середня ступені вальгусной деформації великого пальця стопи Захист суглобів великого пальця від тиску, тертя,..

135 грн.

Коректор пальця дитячий GB-06д

Показання: Подагра;Артрозо-артрити і бурсити суглобів першого пальця;Початкова і середня ступені вальгусної деформації великого пальця стопи; Захист суглобів великого пальця від тиску, тертя,..

90 грн.


Коректор пальців стопи

Силіконові міжпальцеві перегородки допоможуть вилікувати викривлення великого пальця

Одна з поширених проблем на сьогоднішній день - це біль нижньої частини ноги під час ходіння. Часто це відбувається через запальні процеси, артрозу або викривлення великого пальця. Що може допомогти практично половині людства впоратися з цими труднощами? Лікарі радять використовувати силіконові міжпальцеві перегородки, які вже довели свою ефективність.

Коректори, виправляють дефекти нижньої частини ноги

Такі пристосування бувають різними: гелеві подушечки, гелеві, силіконові міжпальцеві перегородки, захисні чохли, роздільники і т.д.

Завдання даних пристосувань - це правильно розподілити навантаження на стопу, зробити руху стійкими і плавними. Вони не дають суглобам травмуватися, тому що фіксують їх в одному положенні. А також запобігають появі мозолів, натоптишів.

Зміни рухомих сполук кісток у жінок часто відбувається через те, що вони носять вузьке взуття на підборах, незручне взуття, тривале перебування на ногах, без можливості відпочити. Тому краще проводити профілактичні роботи, щоб уникнути проблеми. Також лікарі призначають використовувати роздільники, подушечки, чохли, коли є цукровий діабет, атеросклероз дистального відділу кінцівки, період після операцій, щоб відновлювальний процес йшов швидше.

Види коректорів

Вид може залежати від матеріалу, з якого виготовлено пристосування:

  • Гелеві (профілактичні);
  • Тканинні (профілактичні);
  • Силіконові (лікувальні);
  • Пластикові (лікувальні).

Класифікують виходячи з часу доби носіння:

  • Денні (нерегулюючі);
  • Нічні (регулюючі).

За своїм функціоналом:

  • Нерегулюючі (профілактичні);
  • Регулюючі (лікувальні).

Досить багато пристосувань для профілактики, це допоможе попередити хворобу.

Викривлення великого пальця, мізинця

Якщо вчасно не провести профілактичні роботи, то відбувається деформація, яка утворює шишку чималих розмірів. У такому випадку потрібно купити коректор великого пальця ноги (мізинця), що фіксує суглоб так, щоб він повернувся на своє місце. Коли викривлення починає з'являтися в одному місці, біль поширюється на всю кінцівку, адже навантаження розподіляється неправильно. Купити коректор великого пальця ноги (мізинця) можна в аптеці, спеціалізованому магазині або замовити онлайн.

Для чого потрібні перегородки?

Гелеві або силіконові міжпальцеві перегородки розділяють пальці, тим самим допомагаючи суглобам встати правильно. Такі роздільники ефективно допомагають виправити викривлення мізинця, розподілити навантаження рівномірно по стопі, підтримувати м'язи внутрішньої частини стопи, усувати дискомфорт, біль при носінні взуття, зменшити тертя.

Щоб побачити результат, необхідно носити коректори 4 -7 місяців (період може бути більше). Швидше результату досягти не можна, адже суглоб повинен поступово повертатися в своє місце, не завдаючи сильного болю.

Для прискорення процесу відновлення, жінкам не рекомендується носити тісне взуття з підборами. Його краще взути  після того, як вийде повністю вилікуватися. І краще уникати тривалого перебування на високих підборах, стоячи без відпочинку. Якщо все ж не виходить виключити такі чинники, то потрібно придбати подушечки для стоп, які знімуть зайву втому.