Бандажі плечовіБандаж дитячий підтримуючий для руки (косинкова пов'язка з сітчастого матеріалу) Торос-Груп, ТИП 610-0 З...

Косинкова пов'язка  виготовлений з сітчастого матеріалу (літній варіант) Дія: Помірна фіксація верхньої кінцівки, акромиально-ключичного зчленування, лопатки, розвантаження плечового..

250 грн.

Бандаж для підтримки руки AS-02 ТМ Doctor Life

Розмір підбирається по довжині передпліччя! Таблиця розмірів : S M L XL 23-29cm 29-34cm 34-39cm 39-45cm ..

319 грн.

Бандаж для підтримки руки, дитячий, дорослий, (косиночная бандаж) РП-6, Реабілітімед (Україна)...

Пристосування ортопедичне для руки арт. РП-6 виготовлено з міцного матеріалу з високим вмістом бавовни та забезпечене регульованим ременем на шию і надпліччя. При носінні бандажа верхня кінці..

195 грн.

Бандаж для руки відвідний (ПОДУШКОЮ) R9202

Показання до застосування: • необхідність іммобілізації плечової кістки і суглоба після операції і при пошкодженні кісткових структур під заданим кутом 30º • травми сухожильно-зв'язкового а..

855 грн.

Бандаж для руки підтримуючий (косиночна пов'язка), ТИП 610

Бандаж для руки забезпечує помірну фіксацію верхньої кінцівки, лопатки, плечового суглоба, а також акроміально-ключичного зчленування. Косинкову пов'язку використовують у реабілітаційний п..

249 грн.

Бандаж для руки підтримуючий з фіксатором (косиночная пов'язка), ТИП 611

Бандаж для руки з фіксацією на талії забезпечує помірну фіксацію верхньої кінцівки, лопатки, плечового суглоба, а також акроміально-ключичного зчленування.Косинкову пов'язку використовують у ..

331 грн.

Бандаж для руки підтримуючий косіночна пов'язка з фіксатором (дитячий розмір) ТИП 611-0...

Призначення: Помірна фіксація верхньої кінцівки, акромиально-ключичного з'єднання лопатки, розвантаження плечового суглоба Період реабілітації після гіпсової пов'язки з іммобілізацією вер..

331 грн.

Бандаж для руки фіксує (ПОВ'ЯЗКА ДЕЗО) R9201

Показання до застосування: • іммобілізація при травмах плеча та передпліччя • при пошкодженнях і розривах зв'язок плечового суглоба, ключично-акроміального зчленування і ліктьового суглоба ..

703 грн.

Бандаж для фіксації плеча та передпліччя середньої фіксації РП-6К-М, Реабілітімед, (Україна)...

Пристосування ортопедичне для плечового і ліктьового суглоба РП-6К-М виготовлене з багатошарового матеріалу і сконструйовано так, що дві муфти підтримують руку, легко регулюються по висоті за..

743 грн.

Бандаж для фіксації плечових суглобів неопреновий, ТИП 615

Ортез плечового суглоба виробництва торгової марки "Торос Груп" використовується для лікування в період відновлення після травм і операцій і надійно фіксує плечовий суглоб. Основні характе..

1106 грн.

Бандаж для фіксації плечового суглоба Торос Груп, ТИП 614

Неопреновий плечовий пояс тип 614 від компанії Торос Груп поставляється в 6 розмірах. Фіксується на руці та грудях. Одягається на одяг або на голе тіло. Ступінь фіксації - середня. Признач..

579 грн.

Бандаж неопреновий на плече роз'ємний (ліво + правобічний), ТИП 613

Бандаж Торос-Груп виготовлено з неопрену преміум-класу без використання латексу, завдяки цьому він має прекрасну теплоізоляцію. Внутрішній бік утримує вологу в комірках і перешкоджає ковзанню..

294 грн.


Бандажі плечові

Коли необхідний бандаж на плечовий суглоб?

Високий рівень рухливості верхніх кінцівок піддає великих навантажень плечовий пояс. Це призводить до виникнення травм і вивихів. Для вирішення даних проблем існують бандажі, які використовуються для повного або часткового знерухомлення травмованої частини тіла. Вони не тільки сприяють активному відновленню м'язів, а й надають сильний профілактичний ефект. При правильному їх використанні можна вберегтися від різного роду розтягувань, а також значно зменшити навантаження на суглоб. В процесі лікування, дані вироби знижують рівень больових відчуттів. Вони незамінні при:

 • запальних захворюваннях;
 • травмах;
 • реабілітації після операцій;
 • регенерації після ендопротезування;
 • гіпермобільности суглоба.

Бандажі також захищають від перенапруги. Якісний і довговічний бандаж для плечового суглоба можна придбати в нашому інтернет-магазині.

Типи бандажів для плечового суглоба

Виділяють три основні типи:

 • Еластичні - виробляються з м'яких матеріалів і фіксують суглоб за допомогою повного облягання тіла. Це допомагає правильно розподіляти навантаження, Їх застосовують спортсмени для профілактики травм, а також для зняття болю і набряклості.
 • Ортези. Якісний плечовий ортез забезпечує більш надійну фіксацію, завдяки тому, що він посилений жорсткими елементами. Існують моделі, які укомплектовані регулятором положення руки. Вони необхідні при реабілітації після складних операцій і травм.
 • Хусткова пов'язка - призначена для відновлення після нескладних переломів. Вона фіксує руку під прямим кутом, і прискорює її відновлення. Такі пов'язки максимально прості в догляді і щоденному використанні.

Як вибрати плечовий пояс?

В асортименті нашого інтернет-магазину представлений широкий вибір високоякісних ортопедичних виробів, які кожен користувач може придбати за найбільш вигідною ціною. Вибираючи ту чи іншу модель, необхідно звернути увагу на такі її характеристики:

 • Якість матеріалу і склад тканини. У нас представлена продукція, виконана з легкого, надійного і довговічного матеріалу. Вона не втрачає свою еластичність після прання і максимально довго зберігає свій первозданний зовнішній вигляд.
 • Ступінь жорсткості і фіксації. Залежно від ступеня складності травми, лікар рекомендує використовувати той чи інший виріб. Для вирішення серйозних проблем, бажано купувати відріз.
 • Розмір.

Продумана анатомічна форма виробів забезпечує підвищений комфорт під час тренувань і реабілітації користувачів.

Використовуючи бандаж для фіксації плечового суглоба, необхідно стежити за його цілісністю. У ньому можна спати і вести звичний спосіб життя протягом усього дня. Дозволена ручне прання в холодній воді, без віджиму і використання відбілюючих засобів.