Бандаж для підтримки руки, дитячий, дорослий, (косиночная бандаж) РП-6, Реабілітімед (Україна)Доступні варіанти

   


Пристосування ортопедичне для руки арт. РП-6 виготовлено з міцного матеріалу з високим вмістом бавовни та забезпечене регульованим ременем на шию і надпліччя. При носінні бандажа верхня кінцівка надійно зафіксована і постійно знаходиться на опорі. Навантаження, пов'язані з вагою кінцівки перерозподілені на здорову сторону.

Висота і щільність прилягання до тіла регулюється за рахунок стрічок текстильної застібки на ременях виробу. Хустковий бандаж надійно фіксує ліктьовий суглоб і плечовий пояс для лікування і реабілітації переломів і вивихів.

Бандаж широко використовується для фіксації ліктьового суглоба і плечового пояса, а так само для лікування і реабілітації переломів і вивихів після травм і оперативних втручань на верхній кінцівці. Проста і ефективна конструкція забезпечує фіксацію і розвантаження суглобів верхньої кінцівки, звільняє від напруги плече, передпліччя і кисть. Широко використовується в поєднанні з іншими ортезами на суглоби верхньої кінцівки або традиційними гіпсовими пов'язками.

При носінні бандажа верхня кінцівка надійно зафіксована і постійно знаходиться на опорі. Навантаження, пов'язані з вагою кінцівки перерозподілені на здорову сторону.

Показання до застосування:

  • Підтримка руки при гострих і хронічних запальних захворюваннях суглобів верхньої кінцівки (артрити, артрози плечового суглоба, плече-лопаткові періартрити);
  • Удари, реабілітація після підвивихів, вивихів і переломів кісток верхньої кінцівки;
  • Часткові пошкодження зв'язок плечового суглоба, акроміально-ключичного зчленування, ліктьового суглоба;
  • Артрити, артрози плечового суглоба, плече-лопаткові періартрити;
  • Парези і паралічі верхньої кінцівки (руки).

Таблиця розмірів:

Розмір Довжина передпліччя, см
XS до 25
S 25-30
M 33-36
L 36-40
XL більше 40
Характеристика
Ступінь фіксації Легка
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари