Про нас

«Ортосервис» - магазин товарів для здоров'я

Магазин медичної техніки «Ортосервис» пропонує придбати різноманітні медичні товари, техніку і реабілітаційні вироби, які можуть зацікавити як окремих покупців, так і медичні установи. Ми пропонуємо вироби, які служать для поліпшення здоров'я і краси, різні пристрої для реабілітації інвалідів, для догляду за пацієнтами, а також ефективні та якісні косметичні засоби.

Великий вибір медичних товарів

Покупці можуть знайти на сторінках нашого ресурсу такі пристрої, як кардіографи, глюкометри, інгалятори, комфортну ортопедичне взуття, компресійний трикотаж, різні ортези та інші пристрої. Асортимент нашого магазину охоплює широкий спектр виробів для реабілітації, необхідних для догляду за маленькими дітьми, в т.ч. новонародженими, реабілітації після операцій і нещасних випадків, лікування проблем опорно-рухової системи, гігієнічного догляду за тілом, особою і приміщеннями.

Покупці, які хочуть придбати в подарунок друзям корисні предмети, можуть знайти безліч варіантів покупок на нашому сайті, які стануть оригінальними подарунками. Якісна і по-справжньому зручна ортопедичне взуття від «Ортосервис» дозволяє виправити такі дефекти, як плоскостопість і викривлення стопи, а також дасть можливість своєму власникові насолодитися комфортом і надовго зберегти здоров'я.

Всі товари для здоров'я і реабілітації в одному місці

Для людей з особливими потребами, а також для літніх людей, які потребують догляду, на сторінках нашого інтернет-магазину можна знайти тростини, милиці, інвалідні коляски, біотуалети, а також різноманітні подушки, що перешкоджають виникненню пролежнів, які допоможуть зробити догляд за такими людьми більш комфортним і ефективним.

Ми відправляємо покупки наших кліентаов по всій території України придатними для них перевізниками і пропонуємо покупцям зручні для них способи оплати.

Якщо вас зацікавила продукція, представлена на сайті «Ортосервис», або ви хочете отримати безкоштовну консультацію по асортименту нашого магазину від досвідченого менеджера - телефонуйте за номерами, вказаними на нашому сайті. Замовляйте в «Ортосервис» якісні медичні та реабілітаційні товари, техніку, і все, що потрібно для краси і здоров'я!