Інфрачервоні термометри (Безконтактні)Інфрачервоний термометр, безконтактний AND-DT-635 (Японія)

Універсальний термометр для всієї родини AND-UA-635. Термометр дуже компактний і точний, вимірює температуру на лобі, має досить великий дисплей. Технічні характеристики: Виробник Японія Гара..

999 грн.

Термометр безконтактний ORO-T60 PERFECT, Oromed (Польща)

Виготовлений на основі новітньої технології, що дозволяє вимірювати температуру скроневої артерії (СA) на відстані 3-5-ти см від шкірного покриву. Доведено, що такий спосіб вимірювання темпер..

2170 грн.

Термометр безконтактний OROMED ORO-BABY COLOR

Термометр безконтактний OROMED ORO-BABY COLOR - точне, швидке і комфортне вимірювання температури тіла людини. Технічні характеристики:Час вимірювання 1 секундаПам'ять 32 вимірюванняВимірює т..

1985 грн.

Термометр медичний інфрачервоний WF-4000, B.Well (Швейцарія)

Безконтактний термометр ідеальний для вимірювання вночі: завдяки великому екрану з підсвічуванням добре видно результати вимірювань, а в режимі "без звуку" термометр не розбудить вашого малюк..

990 грн.

Інфрачервоний вушний термометр OMRON Gentle Temp 520

надшвидке вимірювання функція автоматичного вимкнення звукове оповіщення закінчення вимірювання пам'ять на 9 вимірювань в комплект поставки входить 21 ковпачок..

1086 грн.

Інфрачервоний вушний термометр OMRON Gentle Temp 521

Вимірювання температури будь-якої поверхні (наприклад, кімнатної температури, пляшечки з дитячим харчуванням)Екран з підсвічуванням (дані видно в темному приміщенні)Пам'ять на 25 показаньНадш..

1351 грн.

Інфрачервоний лобовий термометр OMRON Gentle Temp 720

Ефективне вимірювання температури тіла є найбільш важливим елементом сучасних систем контролю за хворобами. OMRON представляє лобовий термометр Omron Gentle Temp 720. Він використовує високот..

1468 грн.

Безконтактний термометр NC 100, Microlife (Швейцарія)

Безконтактний медичний термометр Микролайф допоможе вам швидко і безпечно виміряти температуру. Термометр призначений для вимірювання температури дорослим і дітям. Термометр працює на базі но..

2949 грн.

Вушний термометр OMRON Gentle Temp 522 PRO

Модель Omron Gentle Temp 522 PRO передбачена для домашнього використання і відрізняється високою точністю показань. Дозволяє моментально визначити температуру тіла (1 сек) в області вушної ра..

2887 грн.

Термометр безконтактний OROMED ORO-BABY CLASSIC, Oromed (Польща)

Термометр призначений для швидкого вимірювання температури тіла, поверхні та повітря. Технічні характеристики:Час вимірювання 0.1 секундаПам'ять На 1 вимірВимірює температуру Тіло, поверхня, ..

965 грн.

Термометр безконтактний OROMED ORO-T30 BABY

Безконтактний інфрачервоний термометр HI-TECH MEDICAL ORO-T 30 BABY, використовується для вимірювання температури тіла і поверхонь. Вимірює температуру тіла за допомогою теплового випромінюва..

1700 грн.

Термометр медичний інфрачервоний WF -1000

Основні особливості: 2 в 1: скроневий та вушний Вимірювання за 1 секундуУніверсальний 10-50 ℃ - діапазон вимірюваньДисплей з підказками Зроблений з безпечних матеріалівВодонепроникний датчик ..

599 грн.


Інфрачервоні термометри (Безконтактні)

Як вибрати інфрачервоний термометр?

Інфрачервоний градусник - зручний інноваційний винахід, що дозволяє виміряти температуру тіла, їжі і різних середовищ (води, повітря) безконтактним способом.

Прилад дозволяє за лічені секунди зробити точний вимір, не потривоживши при цьому дитину або не розбудивши дорослої людини.

Види інфрачервоних термометрів

Принцип роботи ІК термометра пов'язаний з постійними тепловими випромінюваннями нашого тіла. Прилад відкалібрований під стандартну температуру 36,6. Лазерний промінь, що виходить з приладу, фіксує будь-які відхилення від норми, моментально виводячи на дисплей готовий результат.

Ви можете купити інфрачервоний термометр для дітей в таких різновидах:

  • вушний;
  • лобовий;
  • власне безконтактний (зазвичай виготовляється у вигляді "пістолета").

Якщо ви вирішили купити інфрачервоний термометр того чи іншого підвиду, використовуйте його тільки за призначенням. Справа в тому, що різні частини людського тіла випромінюють різну кількість теплоти і відповідний градусник відкалібрований саме під конкретні показники.

Виходячи з того, які бувають ІК вимірювачі температури, різниться спосіб їх застосування. Наприклад, вушний OMRON Gentle Temp 522 PRO потрібно поміщати в вухо, хоча вимір йде за допомогою інфрачервоного променя. Таким чином, це не зовсім безконтактний замір.

У пристосуванні є мінус: при необережному поводженні можна пошкодити вушну раковину дитини.

Лобовий градусник зарахований на уловлювання теплових хвиль безконтактним способом. Варто тільки направити прилад на лоб людини.

Інфрачервоний лобовий прилад OMRON Gentle Temp 720 багатофункціональний. Він дозволяє вимірювати температуру тіла, поверхонь і повітря в кімнаті перед вимиканням, є функція підсвічування.

Комбінований скронево-вушний медичний інфрачервоний WF -1000 дозволяє робити миттєві виміри в області даних частин тіла. Він легкий, управляється однією кнопкою, має підказуючий дисплей, водонепроникний датчик, звуковий сигнал і інші зручні опції.

Безконтактний термометр: переваги

Є ряд причин, щоб купити безконтактний термометр:

  • повна безпека в порівнянні з ртутними аналогами (згідно сумній статистиці, вони часто б'ються, а це небезпечно для здоров'я);
  • висока точність (погрішність не більше 0,4 ° за шкалою Цельсія);
  • швидкість вимірювання (всього за 1 секунду);
  • універсальна сфера застосування (тіло, їжа, дитячі суміші, температура повітря в кімнаті, температура води);
  • можливість використання багатьма хворими без попередньої дезінфекції.

Безконтактна модель для дітей позбавляє батьків від непотрібного стресу при вимірюванні температури примхливим дітям, які бояться градусника і не хочуть його тримати.

Відгуки свідчать про те, що це дійсно безпечне і дуже зручне пристосування.

Як вибирати ІК термометр

В інтернет-магазинах України величезна кількість подібних пристроїв. Але не всі фірми виробляють однаково якісну продукцію, але ж від цього фактора залежить точність вимірювань. Надійні, точні і довговічні градусники виробляє японська фірма Omron.

Не менш ефективні термометри робить швейцарський виробник B. Well.

Ціна продукції авторитетних фірм часто не вище, ніж у виробників, які не встигли себе зарекомендувати. Але при цьому вам гарантовано якість товару і безкоштовний ремонт в разі поломки, а також сервісне обслуговування у великих містах, таких як Київ чи Харків.