ПульсоксиметриПульсоксиметр OROMED ORO-PULSE BLACK

Пристрій для визначення сатурації (насичення киснем) в організмі і частоти серцевих скорочень (пульсу). Призначений для професійного і особистого використання. Просте управління дозволяє отри..

599 грн.

Пульсоксиметр ORO-PULSE, Oromed (Польща)

Пристрій для визначення сатурації (насичення киснем) в організмі і частоти серцевих скорочень (пульс). Призначений як для професійного медичного використання, так і для особистого. Просте упр..

885 грн.

Пульсоксиметр Promedica XP-20

Пульсоксиметр Promedica XP-20 призначений для неінвазивного вимірювання рівня сатурації киснем капілярної крові, моніторингу серцевого пульсу і індексу перфузії. Надійний затиск - ніякого дис..

699 грн.

Пульсоксиметр S6

Пульсоксиметр S6 дозволяє всього за 10 секунд самостійно визначити рівень кисню в крові. Цей показник називається «сатурацією» і безпосередньо відображає стан здоров'я. Гемоглобін, що забезпе..

479 грн.

Пульсоксиметр YM101, Yimi Life

Пульсоксиметр YIMI LIFE YM101 - це надійний пристрій для контролю сатурації і пульсу людини, а також і індексу перфузіі. Прилад підходить для використання як у домашніх умовах, так і в медичн..

900 грн.

Пульсоксиметр СMS50B

Монітор пацієнта CMS50B - зручний і швидкий апарат для контролю частоти серцевих скорочень і сатурації. Він ідеально підходить для користування в медичних установах і для самоконтролю вдома ...

696 грн.

Пульсоксиметр СMS50C

Пульсоксиметр Heaco CMS50C - це прилад, який застосовується для вимірювання насичення гемоглобіну киснем і частоти пульсу через палець. Він може використовуватися в повсякденному житті, ліка..

928 грн.


Пульсоксиметри

Пульсоксиметр - прилад необхідний для контролю за рівнем кисню в крові

Жодна людина не зможе без кисню. Якщо його не вистачає, організм швидко виснажується, що призводить до хвороб, летальних наслідків. Щоб з'ясувати кількість кисню, використовується пульсоксиметр. Це невеликий апарат, що кріпиться до пальця руки. Дисплей відображає необхідні дані, виходячи з яких, людина розуміє, чи вистачає кисню. Норма - 95-98%. Коли показник знижується до 94%, необхідно звернутися до лікаря, він призначить лікування, випише ліки. 91% свідчить про невідкладну медичну допомогу, необхідно госпіталізуватися.

Висвічуються дані говорять про сатурації, це означає, наскільки відсотків проводиться оснащення киснем організму.

Процес визначення насичення киснем досить складний. Техніка посилає світловий потік, що проникає крізь шкіру, м'язові тканини і починає пульсувати при зміні тиску. Щоб правильно виміряти кількість кисню, людина не повинна перебувати в переляканому, напруженому стані. Варто віддихатися, щоб повернулося нормальне дихання, пульсація, тоді показники будуть вірними. Дані перевіряються 2 рази.

Необхідно купити пульсоксиметр, якщо людина після операції, в період вагітності, для недоношених малюків. Апарат необхідний при розвитку кисневого голодування.

Види техніки

Розрізняють всього два види:

• Стаціонарні.

• Портативні.

Перший вид зустрічається в поліклініках, фітнес-клубах. Апарати оснащені зовнішнім датчиком. Портативний варіант потрібен для домашнього користування. Апарат компактний, зручно переміщати. Прилад оснащений вбудованим датчиком. Портативна медична техніка буває професійною і побутовою.

Пульсоксиметр ціна

Медичне устаткування повинне відповідати потребам пацієнта:

  1. Ціна пульсоксиметра в Україні варіюється в межах 700-900 гривень. Варто визначитися з необхідним бюджетом.
  2. Вік пацієнта. Деякі прилади призначені для дітей від 4 років. Якщо дитина новонароджена або ще дошкільник, то варто подбати про те, щоб апарат підходив за віком.
  3. Виробник. Товар повинен мати сертифікат, гарантію, інформацію про виробника, контакти, адресу виробництва.
  4. Дисплей. Деякі моделі мають кольоровий дисплей, інші ні. Людині з поганим зором вибрати краще кольоровий варіант.
  5. Розміри. Якщо плануються постійні пересування, то краще брати компактний медичний прилад.
  6. Додаткові функції. Наприклад, індекс плетизмографа. Не всім потрібен, але бувають випадки, коли показник обов'язковий. Більше можливостей - вища ціна.
  7. Самовимкнення. Особливо актуальне для людей похилого віку. Якщо апарат буде постійно включений, то батарейка сяде, прилад не зможе працювати при необхідності.

Варто розуміти, що пульсоксиметр, ціна якого низька, може бути не забезпечений додатковими функціями.

Не зайвим буде порадитися з лікарем, який підкаже, який прилад краще придбати і розповість, де купити пульсоксиметр в Києві.

Придбання медичного апарату

Техніку можна замовити онлайн, використовуючи інтернет. Але варто вибирати перевірені джерела. У нашому інтернет-магазині вам допоможуть зробити правильний вибір і проконсультують по кожному виду товарів. Тому купити пульсоксиметр в Україні легко, недорого і досить доступно.