ГоловотримачіАрмований ортез для підтримки шийного відділу protect.Collar soft with bar

Показання до застосування: Больовий синдром в області шиї. Шийний артроз. Кривошея. Гіпермобільність шийних хребців. Дегенеративні зміни шийного відділу хребта. Таблиця розмірів: ..

580 грн.

Бандаж для фіксації шийного відділу хребта для дорослих ТВ-003

остеохондроз, спондилоартроз в шийному відділі хребта; профілактика захворювань шийного відділу хребта у людей, чия діяльність пов'язана з тривалим вимушеним статичним положенням голови; г..

232 грн.

Бандаж для фіксації шийного відділу хребта для дорослих ТВ-004 (середній, ширина 10 см)

виготовлений з пінополіуретану з чохлом з бавовни забезпечений контактної стрічкою (застібка «Велкро») висота виробу 10 см ФУНКЦІЇ: помірна фіксація шийного відділу хребта і голови розв..

232 грн.

Бандаж для фіксації шийного відділу хребта для дорослих ТВ-005 (висота 11 см)

виготовлений з пінополіуретану з чохлом з бавовни забезпечений контактної стрічкою (застібка «Велкро») висота виробу 11 см ФУНКЦІЇ: помірна фіксація шийного відділу хребта і голови розв..

260 грн.

Бандаж для фіксації шийного відділу хребта типу «Філадельфія» ТВ-090

виготовлений з щільного гіпоалергенного, водостійкого, легко санованого EVA-матеріалу складається з двох частин згідно анатомічним особливостям голови і шиї має отвір над трахеєю фіксація..

971 грн.

Бандаж для шиї "Філадельфія", Торос-Груп, ТИП 711

Бандаж "Філадельфія" фіксує підборіддя та надає підтримку потиличній частці голови, за допомогою чого відвідні та розтягувальні рухи механічно обмежуються, при цьому меншою мірою обмежуються ..

1321 грн.

Бандаж для шиї дорослий(шина Шанца) Торос-Груп, ТИП 710

Шина Шанца, тип 710 – нежорсткий бандаж, призначений для шийного відділу хребетного стовпа, використовують для профілактики та лікування травм і захворювань шийного відділу хребта (остеохондр..

272 грн.

Бандаж для шиї м'який (шина Шанца) ОРТЕЗ-2В, Реабілітімед (Україна)

Ортез для шийного відділу хребта (шина Шанца) є м'яким та пружнім фіксатором і випускається для дорослих, для дітей і для новонароджених. Комір "Шанца" представляє собою пінополіуретанову осн..

299 грн.

Бандаж для шийних хребців (шина Шанца) для дітей Торос Груп, ТИП 710

Шина Шанца 710 - це спеціальний ортез для шийного відділу хребта, який надає м'яку підтримку даної області і знімає з неї напругу. Вбудовані елементи жорсткості допомагають фіксувати шию в пр..

253 грн.

Бандаж для шийних хребців (шина Шанца) для немовлят, ТИП 710

Шина Шанца для фіксації шийних хребців Торос 710 дозволяє надійно утримувати шийні хребці і м'язи шиї в фізіологічно правильному положенні та істотно прискорює період лікування і реабілітації..

208 грн.

Бандаж на шийний відділ хребта ТВ-000 ( «Expert»)

коміри Шанца для новонароджених виготовлені з пінополіуретану забезпечені контактною стрічкою (застібка «Велкро») основний і додатковий знімний чохли виготовлені з бавовни, приємні до тіла..

152 грн.

Бандаж на шийний відділ хребта ТВ-001 ( «Expert»)

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ: родова черепно-спінальна травма і порушення мозкового кровообігу у новонароджених в комплексному лікуванні м'язової кривошиї удари, міозити, ротаційний підвивих..

168 грн.


Головотримачі

Головотримач - пристосування для фіксації шиї і підтримки голови. Застосовується при захворюванні хрящових поверхонь кісток хребта, в післяопераційному відновлювальному періоді, при травмах і інших порушеннях. За ступенем жорсткості, фіксації розрізняють тверді, напівтверді і м'які ортези. Розглянемо всі види, показання до застосування і правила носіння, а також критерії вибору даного товару.

Комір Шанца: нюанси вибору

Шина шанца - це знімний ортез м'якого типу або середній по жорсткості. Виконаний з поліпеноуретану або поролону середньої жорсткості і чохла.

Корсет для шиї нагадує валик від підборіддя до ключиць. Виріб оснащений фізіологічними виїмками для надплечій і підборіддя, що дозволяє повертати голову (на відміну від жорстких бандажів). Цей ортопедичний комір можна носити по 3-4 години на день (довше - тільки за приписом лікаря), він виконаний з гіпоалергенних матеріалів, що не викликають роздратування шкіри.

Функції фіксатора Шанца:

 • підтримка і розвантаження шиї;
 • м'яка фіксація голови і перерозподіл її ваги на ключиці;
 • обмеження амплітуди нахилів в різні боки;
 • надання голові симетричного положення.

Показання до застосування:

 • Відновлення після травм і оперування шийного відділу хребта;
 • Кривошея;
 • Синдром хребетної артерії, синдром короткої шиї у дітей;
 • Остеохондроз;
 • Слабкий тонус м'язів верхнього відділу хребта у новонароджених;
 • Неврологічні патології, пов'язані з порушенням кровотоку;
 • Дегенеративно-дистрофічні зміни;
 • Тимчасова іммобілізація відразу після сеансів лікувального масажу (крім того, шина Шанца продовжує зігрівати м'язи).

Вибираючи будь-який шийний бандаж, звертайте увагу на його розмір. Для цього потрібно виміряти відстань від ключиці до кута нижньої щелепи при рівному положенні голови. Другий параметр - окружність шиї. Порівняйте ці цифри з таблицею розмірів виробника і підберіть корсет з таким розрахунком, щоб між ним і внутрішньою частиною виробу містився палець.

Як вибрати якісний комір Філадельфія

Жорсткий бандаж на шию може знадобитися відразу після операції або отриманої травми.

Повністю роз'ємна конструкція зроблена зі спеціального спіненого водостійкого матеріалу. Посилено пластмасовими вставками спереду і ззаду. Лікувальний комір Філадельфія іноді постачають отвором для трахеостоми.

Перед тим, як купити виріб, зверніть увагу на цей нюанс.

Шийний бандаж жорсткого типу показаний при наступних патологічних станах:

 • переломи шийних хребців без ускладнень;
 • реабілітація після операції;
 • фіксація шиї перед операцією і в період одужання при вивихах, переломах, зміщенні хребців;
 • нестабільність шийного відділу.

Рекомендовано носити жорстку шину після зняття краніального витягнення, шийного корсета.

Тривалість і правила носіння підкаже лікар, оскільки даний тип фіксатора застосовується при більш серйозних пошкодженнях.

Розміри головотримача (S, M, L) також визначаються колом і висотою вашого шийного відділу.

Шину Філадельфія можна використовувати як комір для шиї при остеохондрозі.

Є також надувний варіант конструкції з гуми.

Вибирайте корсет анатомічної форми, звертайте увагу на якість матеріалів, їх водостійкість і гіпоалергенність. Особливо це відноситься жорстких лікувальних шин. Їх радять носити довго, тому вони повинні бути максимально зручними, швидко висихати при намоканні і не викликати роздратування шкіри.