Милиці пахвовіМилиці пахвові NOVA B7201AB

Пахвові милиці призначені для опори при ходьбі для літніх людей, людей з порушеннями опорно-рухового апарату і в період реабілітації після операцій, хвороб і травм. Ця модель підходить для лю..

514 грн.

Милиці пахвові NOVA B7202AB

Пахвові милиці призначені в якості опори при ходьбі для літніх людей, людей з порушеннями опорно-рухового апарату і в період реабілітації після операцій, хвороб і травм. Ця модель підходить д..

495 грн.

Милиці пахвові NOVA B7203AB

Пахвові милиці призначені для опори при ходьбі для літніх людей, людей з порушеннями опорно-рухового апарату і в період реабілітації після операцій, хвороб і травм. Ця модель підходить для лю..

534 грн.

Милиці пахвові алюмінієві (пара), H = 114-134 см для росту людини від 160 см до 180 см

Полегшені пахвові алюмінієві милиці з телескопічним механізмом регулювання висоти. Виконують функцію додаткової опори при ходьбі. Мають м'які подушечки на пахвових опорах і на ручках. Зручни..

1098 грн.

Милиці пахвові алюмінієві (пара), H = 134-154 см, для росту людини від 180 см до 200 см

Полегшені пахвові алюмінієві милиці з телескопічним механізмом регулювання висоти. Виконують функцію додаткової опори при ходьбі. Мають м'які подушечки на пахвових опорах і на ручках. Зручни..

1128 грн.

Милиці пахвові алюмінієві (пара), H = 94-114 см

Полегшені пахвові алюмінієві милиці з телескопічним механізмом регулювання висоти. Виконують функцію додаткової опори при ходьбі. Мають м'які подушечки на пахвових опорах і на ручках. Зручни..

1048 грн.

Милиці пахвові сталеві MED-02-005, Україна

Милиці пахвові MEDOK сталеві призначені для людей з інвалідністю, хворих і літніх людей, яким потрібна опора на плече, а також людям з ослабленими м'язами рук, що не дозволяє спиратися на кис..

349 грн.

Милиця сталева пахвова НТ-02-003, Норма-Трейд (Україна)

Милиці виконують підтримуючу функцію при пересуванні. Призначені для інвалідів, літніх і хворих людей з порушенням опорно-рухового апарату. Милицю можна використовувати при порушенні координа..

299 грн.

Пахвові милиці 112-132 см (пара) SC1002 (на зріст від 160 до 180 см)

Особливості:Виготовлені із міцного, легкого алюмінію. М'які знімні гумові подушечки на ручках та пахвових опорах. Ручка милиці й сама милиця регулюються за висотою. Наконечник зі зносостій..

999 грн.

Милиця пахвовий дитячий НТ-02-001, Норма-Трейд / Шанс (Україна)

Милиці виконують підтримуючу функцію при пересуванні, виготовлені з міцної сталі. Ця модель призначена для дітей з проблемами опорно-рухового апарату, після травм і операцій нижніх кінцівок. ..

279 грн.

Пахвові милиці (пара) 112-132 см OSD-BL570200

Характеристики Висота: від 112 до 132 смДіаметр: 2,2 смВага однієї штуки: 800 гМаксимальне навантаження: 120 кг Особливості Виготовлені з міцного, легкого алюмінію.М'які знімні..

999 грн.

Пахвові милиці (пара) 132-152 см

Характеристики Висота: від 132 до 152 смДіаметр: 2,2 смМаксимальне навантаження: 120 кг Особливості Виготовлені з міцного, легкого алюмінію.М'які знімні гумові подушечки на ручка..

999 грн.


Милиці пахвові

Пахвові милиці - найпопулярніший різновид цього ортопедичного пристосування. Їх головне завдання - істотно зменшити навантаження на ноги, завдяки збільшеному периметру підтримки і утворенню додаткових точок опори для збереження балансу під час ходьби.

Необхідність купити пахвові милиці з'являється в разі різних порушень опорно-рухового апарату: перенесених травм і операцій, ослаблення м'язів, болю в ногах або хиткій ході. Вони рекомендовані для пересування пацієнтів, у яких при використанні інших пристосувань порушується кровопостачання або робота нирок. Також пахвова опора стане в нагоді на тих ділянках шляху, які не можна подолати в інвалідному візку, наприклад, коли в будинку відсутні пандуси, і це стає серйозною перешкодою для збереження бажаної активності і виконання рутинних завдань.

Переваги пахвових моделей

Дані конструкції універсальні. Вони підходять більшості пацієнтів, незалежно від ваги, віку чи статі. Пахвові моделі відрізняються і іншими перевагами:

  • Рівномірно розподіляється навантаження на всі м'язи, в результаті чого легше зберігати баланс.
  • Спрощується пересування завдяки маневреності та легкості конструкції. Менше втомлюються руки.
  • Можна переносити більшу частину навантаження на плечовий відділ та руки, і таким чином робити невеликі перепочинку під час ходьби.

Ці милиці оптимально підходять для літніх людей із ослабленими м'язами або / і частими запамороченнями. Якщо хірург або ортопед бачить, що підлокітна модель не допоможе повернути оптимальний рівень активності, вони радять купувати саме пахвові милиці.

Як правильно відрегулювати пахвові милиці?

Регулювання пахвових милиць

Найважливіше в процесі вибору - висота пристосування. Однак сучасні моделі дозволяють регулювати положення ручної поперечини і загальну висоту. Регулювання відбувається елементарно, проте пацієнту може знадобитися допомога в цьому, адже хворому потрібно піднятися і встати, а хтось при цьому повинен зафіксувати висоту пахв і розташування кисті відносно поперечної перекладини. Отже, правила регулювання:

  1. Верхня планка повинна бути на 4-5 см нижче пахви. При цьому опора повинна злегка виставитися вперед і перебувати на відстані 15-20 см від ноги хворого. Додатково візьмемо до уваги висоту взуття, яку носить пацієнт.
  2. Захоплення поперечної рукояті руками відбувається на рівні стегна. Для оптимального пересування, рука повинна бути злегка зігнута в ліктях (приблизно на 30 градусів).
  3. Орієнтуємося на відчуття хворого. Йому повинно бути комфортно триматися за ручну планку і легко переставляти конструкцію вперед. Поправте регулювання, якщо спостерігаєте, що пересування з милицями заподіює дискомфорт пацієнту. Занадто низька опора змусить користувача надмірно згинатися вперед, а зависока призведе до зайвого навантаження на руки.

Регулювання по висоті проводиться за допомогою гвинтів, розташованих внизу та біля ручно поперечини. Та, навіть знаючи правила регулювання, з першого разу налаштувати все, як слід, виходить не завжди. Будьте терплячі, і у вас все вийде.