МасажериАнтицелюлітний масажер CM-50, Beurer (Німеччина)

Антицелюлітний масажер зробить шкіру більш пружною і підтягнутою, фіксатор-липучка дозволяє розташувати масажер в руці і промасажувати важкодоступні місця, можна використовувати з маслами і к..

2999 грн.

Вібромасажер для тіла з насадками для пілінгу MG 17, Beurer (Німеччина)

Водонепроникний прилад для масажу та пілінгу. З насадкою для пілінгу: одна сторона покрита люфой, інша - м'якою бавовною. Ідеальний для розслаблення спини, шиї, рук і ніг М'який вібромасаж з ..

1149 грн.

Еспандер кистьовий голчастий М-111

Тренує м'язи кисті та передпліччя;Рекомендований при реабілітації після травм і захворювань верхніх кінцівок. ПРИНЦИП ДІЇ: Відновлює функціональну активність кисті;Покращує сенсорну чутливіст..

167 грн.

Еспандер кистьовий з регулятором ступеня жорсткості М-652

Тренування м'язів кисті та передпліччя;Регулятор дозволяє індивідуально встановлювати ступінь жорсткості еспандера;Має зручні пластикові ручки з гумовими накладками, що запобігають ковзанню п..

440 грн.

Еспандер кистьовий силіконовий М-203, ТМ Трівес

Реабілітація після травм і операцій в області пальців і кисті Ревматичні захворювання пальців кисті, артрози, контрактури в суглобах пальців кисті Оздоровча та лікувальна гімнастика для м'язі..

397 грн.

Еспандер силіконовий (2 джгута) М-302

Модель призначена для тренування різних груп м'язів. Ефективність виробу залежить від точності техніки виконання зарядки для рук, регулярності занять. Еспандер відмінно розробляє: Флексори па..

602 грн.

М'яч голчастий масажний М-106

Лікувальний і профілактичний масаж всіх частин тіла.Відновлення чутливості нервових закінчень після травм і операцій.Поліпшення кровообігу і прискорення обмінних процесів в області застосуван..

60 грн.

М'яч на ручці М-401

Рефлексогенна та масажна дія на будь-які м'язові групи.Забезпечує зменшення болю, зняття втоми, поліпшення обміну речовин і кровообігу в області застосування...

311 грн.

М'ячі голчасті з ручкою М-402

Дані вироби підходять для загального і сегментованого масажу на різних ділянках тіла. Особливо ефективним виявляється зміцнюючий та антицелюлітний масаж, проведений з їх допомогою. Завдяки то..

420 грн.

М'ячі голчасті на підставці М-404

Масажер для ніг надає рефлексогенні вплив і масаж стоп.Забезпечує профілактику і лікування плоскостопості. ПРИНЦИП ДІЇ: Поліпшення кровообігу;Нормалізація м'язового тонусу стоп;Зниження стомл..

476 грн.

М'ячі силіконові (пара) М-201

Масажний та рефлексогенний вплив на шкіру, м'язи, судини і нерви.Тренування дрібної моторики, стимуляція відчуття дотику.Відновлює функції кисті, розслабляє, знімає стрес.Для дітей і дорослих..

396 грн.

М'ячик масажний Трівес М-105

Лікувальний і профілактичний масаж всіх частин тіла,Відновлення чутливості нервових закінчень після травм і операцій,Поліпшення кровообігу і прискорення обмінних процесів в області застосуван..

60 грн.