МатрациБезпружинний матрац з ортопедичним ефектом Pratico, Magniflex (Італія)

Характеристики: Висота матраца - 16 см Гарантія - 24 місяці Термін експлуатації - 6 років Склад виробу: Чохол: 35% бавовна, 65% поліестер. Повітропроникний (дозволяє тілу і внутрішньому блоку..

8679 грн.

Ортопедичний матрац Ortopedico Ecoline Magniflex (Італія)

Ідеальне рішення для спального місця Вашої дитини - безпружинний моноблочний матрац з ортопедичним і анатомічним ефектом. Матрац забезпечує жорсткий і помірний рівень комфорту, ідеально підхо..

3630 грн.


Матраци

Найкращі ортопедичні матраци

Кожна людина мріє прокидатися вранці виспатися, відмінно відпочивши. Для відчуття бадьорості необхідно відповідально підбирати матрац і повинен він бути ортопедичним. Сьогодні на прилавках магазинів і на сторінках сайтів, ми бачимо величезну кількість варіантів. Такий асортимент тільки збиває покупця. Ми постараємося допомогти розібратися і зробити правильний вибір.

Матрац з ортопедичним ефектом - гарантує анатомічне положення тіла під час сну. Він не тільки зручний для сну, але і корисний. Він є профілактичним різних захворювань опорно-рухового апарату.

Якщо людина спить на неправильному ліжку, жорсткість якої занадто висока або низька, його хребет починає викривлятися. В результаті, зміщуються хребці, що призводить до обмеження нервів і судин. Такі зміни в організмі дуже згубно позначаються на здоров'ї в цілому.

Використання оптимальної моделі має свої переваги:

  • У пацієнта з'являється міцний, здоровий сон.
  • Правильне положення тіла під час сну.
  • Пряма спина, а значить всі органи в порядку.

Купити ортопедичний матрац за 5 кроків

Питання вибору хвилює кожного, хто наважився подбати про своє здоров'я. Розглянувши всього 5 критеріїв можна підібрати ідеальний варіант для себе.

1. Жорсткість. Це мабуть найважливіший показник. Фахівці рекомендують купити ортопедичний матрац із середнім рівнем жорсткості. Але! Варто розуміти, що рівень жорсткості повинен залежати від ваших захворювань і бажаного результату.

Вироби з високим ступенем жорсткості рекомендовані пацієнтам з проблемами хребта, при остеохондрозі. Жорсткі моделі рекомендовані людям із зайвою вагою. Навіть абсолютно здоровій людині можна спати на такому типі матрацу, але є обмеження. Людям старше 50 років варто вибрати менш жорсткі моделі.

Вироби з середньою жорсткістю призначені для людей середньої комплекції не мають проблем зі здоров'ям.

Моделі з низькою жорсткістю кращі для літніх людей і для дітей.

2. Вік та вага. При виборі дуже важливо враховувати ці показники. Від них залежить не тільки термін служби виробу, але ступінь необхідної жорсткості.

3. Розмір та висота. Від висоти матраца залежить зручність відпочинку. Фахівці одностайні в тому, що тонкі моделі можуть негативно впливати на здоров'я людини. Вони підходять тільки дітям.

4. Тип матраца. У сучасному світі розрізняють два основних типи: безпружинні і пружинні. Пружинні вироби є класичними, їх використовують понад 100 років. Класичні вироби діляться на два види. Моделі з незалежними блоками пружин мають чудові ортопедичні і анатомічні властивості. Вони надійні і володіють високим рівнем комфорту. У той час, як моделі з залежними пружинами зовсім не є ортопедичними. При виборі безпружинного виробу варто особливу увагу звертати на наповнювач. Найчастіше використовується: кокосове волокно, кінський волос, латекс, пінополіуретан і т.д. Безпружинні моделі більш довговічні, але і ціна на них значно вище.

5. Матеріал наповнення. Цей критерій дуже важливий і вимагає особливої уваги. Вироби бувають одношаровими, багатошаровими та  із запам'ятовуючим ефектом. Вибираючи виріб для здорової людини, можна орієнтуватися на рекомендації і свої переваги, якщо ж ви хочете купити виріб для хворого, то варто проконсультуватися з лікарем.