Антиемболічний трикотажКомпресійні гольфи антиемболія (з отвором для контролю) І клас К621

Показання до застосування:При тромбозі глибоких вен. Після хірургічного втручання при тромбозі глибоких вен.В якості протиемболічної та протитромб..

369 грн.

Компресійні панчохи антиемболія (з отвором для контролю) І клас К622

РЕКОМЕНДОВАНО ДО ВИКОРИСТАННЯ:При тромбозі глибоких вен та при хірургічному втручанні при тромбозі глибоких вен. В якості протиемболічного т..

560 грн.


Антиемболічний  трикотаж

Кращі антиемболічні панчохи для пологів

Жінки, незалежно від віку, дуже емоційні, вразливі, непередбачувані і разом з тим відповідальні. Вони завжди скрупульозно підходять до формування свого гардеробу. Тем у кожної жінки можна знайти масу різноманітних речей, серед них є просто красиві, корисні, коригувальні та навіть лікувальні.

Сьогодні практично у кожної жінки є антиемболічні панчохи для пологів. І це не дивно, адже вони чудово допомагають жінці відновитися після народження малюка, реабілітуватися від варикозу.

Варикозне розширення вен найчастіше виникає у вагітних, так як в цей період жінки стають менш рухливі, а навантаження значно збільшуються. Використання таких виробів допомагає породіллям уникнути численних проблем.

Сучасні атиемболічні панчохи для пологів виготовляються із спеціально розробленої пружною тканини, трикотажу, і є лікувально-профілактичним виробом.

Особливістю таких виробів можна вважати їх здатність попереджати утворення тромбів після лікування або оперативного втручання. Вони необхідні жінкам під час пологів і в процесі відновлення після них. Справа в тому, що такі вироби прекрасно справляються з різними навантаженнями, тим самим ви можете бути впевнені, що вашим ніжкам нічого не загрожує.

Навіщо панчохи під час пологів?

Це питання хвилює дуже багатьох представниць слабкої статі. Справа в тому, що при пологах виникає велика ймовірність виникнення великого потоку венозної крові, який викидається в судини нижніх кінцівок. В результаті чого може трапиться, відрив тромбу від судинної стінки, що зумовлює появу тромбів. Антиемболічні панчохи не дадуть виникнути ніяким ускладненням у процесі пологів.

Якщо вам необхідні антиемболічні панчохи купити їх можна в будь-якому місті України чи замовити в інтернеті. Головне правильно зорієнтуватися за розміром і підібрати клас необхідної компресії. Будь-яка компанія з виготовлення антиемболічної білизни, наприклад, така як Remed, пропонує своїм покупцям розмірну сітку. Саме по ній ви і повинні орієнтуватися при покупці.

Як і будь-яка компресійна білизна, антиемболічні моделі мають клас компресії.

Всі вироби першого типу використовуються для профілактики захворювань судин. Їх рекомендують фахівці не тільки вагітним, але і людям після різних операцій. Їх використовують після абортів, видалення гриж і апендиксів. Крім цього, такі моделі одягають жінкам лежачим на збереженні та пацієнтам, які змушені вести нерухомий спосіб життя.

Панчохи 2-го класу мають більший тиск, ніж вироби першого типу. Вони застосовуються під час операцій, пологів і для зняття сильної набряклості. Крім цього, їх можна носити всі дев'ять місяців вагітності, якщо у майбутньої матусі діагностували варикоз 2 стадії.

Вироби третього класу компресії використовують тільки для лікування. Їх застосовують при рецидиві трофічної виразки, при венозній недостатності, при набряклості нижніх кінцівок і при варикозі останньої стадії.