СтетофонендоскопиАкушерський фонендоскоп LD Prof-IV Little Doctor (Сінгапур)

Прилад LD Prof-IV, рекомендований до застосування акушерами, конструктивно є видозміненим акушерським стетоскопом. Призначений для вислуховування шумів, що видаються плодом в період внутрішнь..

199 грн.

Неонатальний стетофонендоскоп LD-Prof-3 Little Doctor (Сінгапур)

Технічні характеристики: Довжина трубок 56 см Діаметр мембрани діафрагми 20 мм Діаметр дзвона 18 мм Матеріал трубки латекс Гарантія 12 місяців..

199 грн.

Односторонній фонендоскоп для прослуховування тонів Короткова Little Doctor LD-Prof-Plus

Класичний стетофонендоскоп з чутливою мембраною з міцного алюмінію. Компактний, міцна одинарна звукопровідна трубка. Довжина трубки 56 см...

139 грн.

Рапапорт LD Special (72 cм), Little Doctor (Сінгапур)

Стетоскоп високої якості від бренду Little Doctor. Комплектується 5 робочими комбінаціями від звичайного до педіатричного. Має двосторонюю голівку з метала з великою і малою діафрагмою. Комп..

463 грн.

Стетоскоп B.Well WS-3 раппапорт темно-серый

Це медичний діагностичний прилад, який підходить для пацієнтів різного віку. Повний комплект аксесуарів — 3 змінних воронки різних розмірів, 2 запасні пластикові мембрани, 3 комплекти вушних..

399 грн.

Стетоскоп B.Well WS-3 раппапорт червоний

Це медичний діагностичний прилад, який підходить для пацієнтів різного віку. Повний комплект аксесуарів — 3 змінних воронки різних розмірів, 2 запасні пластикові мембрани, 3 комплекти вушних..

399 грн.

Стетоскоп з двосторонньою головкою WS-2 B.Well (бузковий)

Стетоскоп WS-2 від B.Well - стетоскоп з багатофункціональною двосторонньою головкою, ідеальний для професійного застосування. Завдяки правильній формі головки, високочутливій мембрані, щільні..

159 грн.

Стетоскоп з односторонньою головкою WS-1 B.Well (бордовий)

WS-1 від B.Well - класичний стетоскоп з односторонньою головкою, який ідеально підходить для вимірювання артеріального тиску. Це легкий і компактний прилад з відмінною передачею звуку. WS-1 б..

129 грн.

Стетоскоп з односторонньою головкою WS-1 B.Well (синій)

WS-1 від B.Well - класичний стетоскоп з односторонньою головкою, який ідеально підходить для вимірювання артеріального тиску. Це легкий і компактний прилад з відмінною передачею звуку. WS-1 б..

129 грн.

Стетофонендоскоп педіатричний LD-Prof-2, Little Doctor (Сінгапур)

Технічні характеристики:Довжина трубки 56 см Діаметр мембрани діафрагми 34 мм Гарантія 12 місяцівМатеріал трубки латекс Діаметр дзвону 21 мм..

199 грн.

Стетофонендоскоп Раппапорта LD Special (56cм), Little Doctor (Сінгапур)

Стетоскоп високої якості від бренду Little Doctor. Комплектується 5 робочими комбінаціями від звичайного до педіатрічного. Має двобічну головку з метала з великою і малою діафрагмою. Комплект..

385 грн.

Фонендоскоп для лікарів Litlle Doctor LD-Prof-1 (двоголовий)

Відмінний фонендоскоп для лікарів і молодшого медичного персоналу. Звукопровідна трубка з латексу високої якості. Пластикові вушні наконечники. Технічні характеристики:Матеріал головки металД..

168 грн.


Стетофонендоскопи

Стетофонендоскоп: необхідний прилад сучасного лікаря

Щоб своєчасно виявити розлади в організмі людини, лікарі використовують різні методи і прилади. Найбільш популярним засобом первинної діагностики є стетофонендоскоп. Якщо чесно, то без цього інструменту не проходить жоден прийом більшості лікарів.

Це вдосконалений медичний прилад, який застосовується для прослуховування внутрішніх органів на предмет сторонніх шумів. Цей пристрій необхідно будь-якому медперсоналу.

Стетофонендоскоп складається з:

 • Акустичної головки. Існують моделі з односторонньою і двосторонньою акустичними головками.
 • Діафрагми.
 • Трубки. Сучасні трубки виготовляються з високоякісного матеріалу, що значно збільшує її термін служби.
 • Бінауральні трубки і наголов'я.
 • Вушні наконечники. Вони бувають різного розміру.

Купити стетофонендоскоп хорошої якості необхідно не тільки практикуючому педіатру, терапевту або лікарю швидкої допомоги, але і студенту медичного університету і навіть ветеринару. Пропонований асортимент дає можливість купити стетофонендоскоп в Києві й інших містах України залежно від спеціалізації лікаря або студента. Так, сьогодні можна придбати стетофонендоскоп акушерський, кардіологічний, педіатричний і т.д.

Кожна сучасна модель поєднує в собі інноваційний дизайн і ефективність. Для того, щоб виріб служив вам довго і бездоганно, необхідно правильно підійти до вибору.

Цей прилад є своєрідною візиткою будь-якого лікаря. Саме тому до вибору необхідно підходити дуже відповідально.

Ціна на такі вироби дуже різноманітна і залежить вона від будови і акустичних характеристик. При виборі особливу увагу необхідно приділяти таким параметрам:

 • Кількість акустичних трубок. Якщо ви хочете придбати гарний пристрій, то варто зупиняти свій вибір на друхтрубних приладах. Такі моделі значно краще проводять звук.
 • Матеріал вушних втулок. Він може бути м'яким і жорстким. Занадто жорсткі оливи не зовсім зручні у використанні. Також, дуже добре, якщо вони будуть обертатися. Єдиним недоліком м'яких втулок є можливість деформації, що значно позначиться на результаті вислуховування.
 • Матеріал і форма кілець мембрани.
 • Чутливість мембрани. Вона може бути від 10Гц до 1кГц.
 • Комплектації.
 • Вид акустичної головки. Двостороння набагато зручніше ніж односторонній аналог.

Сьогодні на ринку представлена величезна кількість таких приладів. Вони відрізняються ціною, зовнішнім виглядом, призначенням і фірмою виробника. На сьогоднішній день фахівці рекомендують стетофонендоскопи таких брендів, як: Gamma, Dr. Frei, Heaco, Little Doctor і т.д.

Вироби цих фірм чудово зарекомендували себе протягом багатьох років.

Добре підібраний інструмент дасть можливість своєму власникові вислуховувати високочастотні і низькочастотні звуки. Стежити за своїм здоров'ям просто!