Зволожувачі повітряЗволожувач повітря Beurer LB 37 white (Німеччина)

Особливості німецького зволожувача повітря: приємний мікроклімат в денний і нічний час, з нічним режимом: безшумна робота і кнопка управління без дратівливого підсвічування, низьке енергоспож..

3979 грн.

Зволожувач повітря Beurer LB-55, Німеччина

Зволожувач Beurer LB 55 - унікальний зволожувач, який не тільки якісно зволожує повітря, але і бореться з шкідливими бактеріями. Він нагріває воду до 100 градусів, потім подає назовні гарячий..

6789 грн.

Зволожувач повітря LB 45, Beurer (Німеччина)

Вологість повітря відіграє велику роль для гарного клімату в приміщенні. Особливо в холодні місяці вологість повітря часто дуже низька. Забезпечте за допомогою зволожувача повітря приємний кл..

4369 грн.

Ультразвуковий зволожувач повітря Beurer LB12 (Німеччина)

Особливості зволожувача Бюрер ЛБ12:Компактний; Можна використовувати на робочому місці, в дитячій кімнаті, на кухні; Не займає багато місця; Зручно брати з собою в дорогу. Технічні характерис..

3189 грн.

Ультразвуковий освіжувач повітря Beurer LA 30, (Німеччина)

Особливості: Ультразвуковий освіжувач повітря з функцією почергової зміни кольорів підсвічування. Створить атмосферу радості та гарного настрою у Вашій оселі. Використовуйте в приміщенні до 1..

2679 грн.

Очищувач-зволожувач повітря LW 25 White, Venta (Німеччина)

Особливості очищувача-зволожувача повітря Venta LW 25 White: Очищувачі зволожувачі повітря VENTA запатентовані і використовують унікальну технологію холодного випаровування без застосу..

11165 грн.

Очищувач-зволожувач повітря LW 45, Venta (Німеччина)

Вента - LW45 - зволожувач очищувач повітря нового покоління з більшою продуктивністю за рахунок нової трапецієподібної форми приладу, що дозволило збільшити площу верхньої кришки, через яку п..

17115 грн.

Очищувач-зволожувач повітря LW15 Black, Venta (Німеччина)

Особливості мийки повітря Venta LW15 Black: Очищувачі зволожувачі повітря VENTA запатентовані і використовують унікальну технологію холодного випаровування без застосування змінних фільтрів. ..

7990 грн.


Зволожувачі повітря

Вважається, що для нормального самопочуття людини вологість повітря повинна знаходитися в межах 40-60%. Разом із зниженням температури, а відтак і вмиканням опалювальних приладів, повітря всередині приватних будинків, квартир або офісних приміщень висушується, позбавляючись необхідної вологи. Низька вологість стає причиною передчасного старіння шкіри і різних захворювань.

Якщо купити зволожувач повітря, показник вологості можна привести до норми за короткий час.

Сучасні моделі:

 • Корисні для здоров'я. При регулярному використанні приладу слизові і шкіра будуть захищені від пересихання. Зникає сухість в носі і першіння в горлі. Кількість пилу в повітрі зводиться до мінімуму, тому підвищуються захисні функції організму і працездатність, а сон стає міцним.
 • Мають компактний розмір. Зволожувач має невеликі габарити, тому займає мінімум місця на столі.
 • Безпечні у використанні. Прилади оснащені функцією автоматичного відключення, тому не потрібно постійно стежити за їх роботою.
 • Безшумно працюють. Мембрана, що виробляє туман, при роботі не створює зайвих звуків. Використовувати пристрій можна в будь-який час ніщо не відволікатиме вас від основного заняття.
 • Прості в догляді. Щоб зволожувач сприяв підтримці комфортного мікроклімату в приміщенні, потрібно приблизно 1 раз на 6 місяців міняти фільтри.

Багато моделей оснащені LED-підсвіткою, що дозволяє створити романтичний настрій в спальній кімнаті. Прилад використовують в якості нічника в дитячій.

Ультразвуковий зволожувач повітря: принцип роботи

Ультразвукові моделі прийшли на зміну паровим і механічним зволожувачам. Вони споживають мінімум електроенергії, а їх принцип роботи заснований на виробленні холодного пару.

Класичні моделі складаються з:

 • бачка для води;
 • ручки для перенесення зволожувача;
 • картриджа;
 • трубки підігріву;
 • розпилювача;
 • ультрафіолетової лампи;
 • камери пароутворення;
 • ультразвукової мембрани;
 • вентилятора.

Для роботи приладу в бак заливають очищену воду (краще використовувати дистильовану). Рідина проходить через картридж, де додатково очищується і пом'якшується, після чого надходить в камеру пароутворення. Працюючий вентилятор змушує пар підніматися до розпилювача.

Вся вода просвічується ультрафіолетовою лампою, тому потрапляння шкідливих мікроорганізмів в повітря приміщення виключається. Але бюджетні моделі можуть не оснащуватися УФ-лампою, а прилади, ціною вище середньої, часто мають додаткові функції. Наприклад, ЖК-дисплей або іонізатор.

Правила вибору

Через велике розмаїття кліматичного обладнання складно вибрати підходящий варіант. Є кілька критеріїв, на які потрібно орієнтуватися, вибираючи зволожувач повітря.

Дизайн і габарити виробу мають значення. Краще вибирати невеликий прилад, який добре поєднується із будь-яким стилем приміщення.

Панель управління повинна бути зрозумілою — що простіше, то краще.

Варто звернути увагу і на продуктивність. Кліматичне обладнання повинно забезпечувати комфортний мікроклімат у всьому приміщенні.

Якщо крім традиційних функцій прилад має додаткові можливості (антибактеріальний захист, іонізацію), це буде суттєвою перевагою вибраної моделі.