Арома лампа Beurer LA 20
-
- Виробник: Beurer (Німеччина)
- Наявність: Є в наявності
- Модель: 12781
- Бонусні бали: 103.95
2079 грн.
Арома лампа Beurer LA 20- ультразвуковий освіжувач повітря з ароматерапією. Призначений для водорозчинних ароматичних масел. Різнобарвне світлодіодне підсвічування під будь-який настрій. Сучасна технологія ультразвукового зволоження.
Основні характеристики:
- Ультразвукова технологія зволоження;
- Підходить для розпилення розчинних в воді ароматичних масел;
- Різнобарвна світлодіодне підсвічування;
- Можливість мобільного використання завдяки USB-з'єднання;
- 1-рівневий режим роботи;
- Практично нульовий рівень шуму;
- Функція розпилення, що відключається підсвічування;
- Два варіанти електроживлення & mdash; інтерфейс USB (кабель USB входить в комплект) або блок живлення від мережі через роз'єм USB (входить в комплект);
- Автоматичне вимкнення;
- Елементи легко миються
Технічні характеристики:
- Ароматерапія: Так
- Функція розпилення з підсвічуванням або без: Так
- Ультразвукова технологія зволоження: Так
- Ємність резервуара: 80 мл
- Кількість режимів: 1
- Потужність: 5 Вт
- Макс. розмір приміщення: до 10 м²
- Різнокольорове світлодіодне підсвічування: Так
- Вага приладу (кг): 0,17
- Розмір приладу (ВхШхГ) (см): 13,5 х 12 х 7,9 см
Гарантія: 12 місяців
Виробник: Beurer (Німеччина)
| Характеристика | |
| Тип | Зволожувачі повітря з ароматерапією |
| Вид | Ультразвуковий; Механічний |
| Площа приміщення, м² | до 10 м² |
| Потужність | 5 Вт |
| Кількість режимів | 1 |
| Особливості | Автоматичне відключення за відсутності води; Підсвічування |
| Об'єм контейнера для води | 80 мл |
| Час роботи | 3-6 годин |
| Колір | Різнобарвне |
| Габарити | 13,5 х 12 х 7,9 см |
| Вага | 0,17 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Німеччина |
















