Електричні простирадлаЕлектричне простирадло Beurer UB 68

Особливості: Подвійне електрична простирадло 150 х 160 см. Верхня сторона: м'який нетканий матеріал. Нижня сторона: нетканий матеріал. Чотири температурні режими, з підсвічуванням. Інноваційн..

4979 грн.

Електричне простирадло TS 23 Beurer (Німеччина)

Технічні характеристики: Розмір: 150 x 80 см; Температура нагріву: максимум 55 ° C; Потужність 60 Вт; Кількість зон обігріву: 1; Температурні режими: 3; Захист від перегріву: BSS; Вага брутто..

2749 грн.

Електричне простирадло TS 26 Beurer

Електропростирадло TS 26 відмінно підійде для двох осіб, має дві окремо регульовані зони обігріву. Характеристики: Максимальна температура нагріву 45 ° C Машинне прання при температурі 30 ° C..

3799 грн.

Електричне простирадло UB 30 Beurer (Німеччина)

Електроматрас з базовим набором функцій. Верхня частина виготовлена з бавовни. Технічні характеристики:Матеріал Дихаючий, верхня сторона - бавовна; нижня сторона - нетканий матеріалПотужність..

2649 грн.

Електричне простирадло UB 33 Beurer (Німеччина)

Простирадло з електричним підігрівом забезпечить затишок і хороший, спокійний сон.Особливості: Виріб оснащений зручним пультом-регулятором температури з 3 режимами потужністю до 60 ват. Виріб..

3179 грн.

Електричне простирадло UB 56 Beurer (Німеччина)

Особливості: Електричний матрац з двома автономними зонами обігріву. Захисне автоматичні відключення через 12 годин роботи. Настроюється функція автоматичного перемикання на режим з мінімальн..

5299 грн.

Електричне простирадло з фіксацією на матраці Beurer TS 15

Електропростирадло Beurer TS 15 - безпечний пристрій для прогріву ліжка та всього тіла в холодний сезон і при лікуванні ГРЗ. Безпечне використання гарантується фірмовою системою автоматичного..

1919 грн.

Електричне простирадло натяжна UB 64 Beurer (Німеччина)

Компактне та зручне електропростирадло дозволяє прогрівати ліжко в прохолодний сезон і відходити до сну в теплі та комфорті. Модель UB 64 Beurer працює від розетки, розігрівається до температ..

4079 грн.

Електроматрас Beurer (Німеччина) TS 19

Особливості : Якісний електроматрас із бюджетної лінії. Комфорт і тепло за доступну ціну, розмір 130 * 75 см. Матеріал - дихаючий; Потужність - 50 Вт; Призначення - обігрів тіла; Габаритні ро..

2149 грн.

Електропростирадло Beurer UB 53

Особливості : Односпальний електричний матрац з функцією автоматичного відключення через 12 годин роботи.Функція перемикання на режим з мінімальним споживанням електроенергії. М'яке плюшеве п..

3379 грн.

Електропростирадло Beurer UB 86, (Німеччина)

Особливості: М'який двоспальний електроматрас з автономними зонами обігріву для двох осіб. Кожен сам вибирає комфортну температуру. Додатково можна налаштувати індивідуальну температуру для о..

7659 грн.

Електричне простирадло RD-UB103B

Електричне простирадло RD-UB103B має 3 рівня інтенсивності і зручні фіксатори на матрац. Автоматичне відключення після 180 хвилин безперервної роботи і захист від перегріву дозволить вам безт..

999 грн.