Активні коляскиІнвалідний візок активного типу Etac Act

Характеристики Рама - титанова з жорсткою конструкцією. Спинка - складна, чотири ременя безпеки в комплекті. Висота регулюється від 35 см до 42 см. Кут нахилу: -8 ° Сидіння. Ширина: 35 см, 4..

14980 грн.

Активна інвалідна коляска Etac Elite

Характеристики - Спинка: складна, регулюється по висоті. Кут нахилу: -3 °, альтернативні варіанти: -10 °, -8 °, -5 °, 0 °, 3 °. - Сидіння: регулюється по висоті і куту нахилу, велюрова оббив..

14980 грн.

Активна коляска для інвалідів Etac Cross

Характеристики - Високо встановлене гальмо у вигляді рукоятки, що діє в зручному режимі "від себе". - Регульована по висоті, знімна спинка. - Висота спинки: 35 см, регулюється від 30 до 45 с..

14980 грн.


Активні коляски

Активні інвалідні коляски - в чому їх особливість?

Багато інвалідів прагнуть вести активне життя: енергійно рухатися, маневрувати і навіть займатися спортом. Схожі потреби виникають у людей в відновлювальний період після травм або операцій: при відсутності можливості ходити без сторонньої допомоги, вони хочуть самі дбати про себе і жити повноцінним життям.

Активні інвалідні коляски сконструйовані особливим чином, щоб відповідати цим вимогам. Вони ергономічні, мобільні, легко транспортуються, займаючи мінімум місця в складеному вигляді, мають просту інтуїтивно зрозумілу систему управління.

В інвалідних кріслах активного типу зазвичай є шкала нахилу і висоти спинки яка точно відповідає потребам людини, можливість додаткового регулювання вже після посадки, можливість зміни відстані між передніми і задніми колесами. Передні колеса в таких моделях набагато менші, ніж задні. Якщо планується їздити по нерівній поверхні, потрібно вибирати пневматичні колеса.

Оббивка сидіння антибактеріальна, що є нормою для якісного інвалідного обладнання.

Підлокітники в деяких моделях знімні або зменшеного розміру, а підніжки - відкидні.

Сфера застосування - будинок і вулиця (тільки тверде покриття).

Активні інвалідні коляски дуже міцні, легкі (від 8 до 15 кг) і стійкі завдяки алюмінієвій (або титановій) рамі та надійній системі складання з функцією блокування, щоб механізм сам по собі не почав складатися, коли в ньому сидить людина. Дані моделі ідеально підходять для людей з обмеженими можливостями, які надають перевагу по можливості обслуговувати себе самостійно і вести рухливий спосіб життя.

Критерії вибору

Активні інвалідні коляски повинні відповідати ряду критеріїв:

  • мінімальна власна вага в поєднанні з можливістю витримувати вагу користувача до 100 кг і більше;
  • підвищена міцність до пошкоджень;
  • маневреність і мобільність;
  • стійкість;
  • максимальна зручність;
  • просте і точне управління;
  • компактність в складеному вигляді.

Бажано вибирати модель з регульованою спинкою, рамою з легкого і міцного алюмінію (або більш дорогого титану), знімними підлокітниками, що дозволяють легко переміщати хворого з коляски на ліжко, в машину і т.д.

Дуже важливий критерій - можливість налаштувати засіб пересування відповідно до персональних даних користувача. Це зріст, вага, характер травми, інші тілесні параметри. А ось варіативність конфігурацій в окремих моделях досягає 40.

Виробники випускають різні моделі активних колясок для людей з повним або частковим обмеженням у рухах. Крім основних характеристик, є цілий набір додаткових функцій, так що підібрати оптимальний варіант не так уже й важко. Але при цьому не можна забувати, що для людини, позбавленої можливості самостійно пересуватися, покупка інвалідного крісла - значна подія, оскільки хороша функціональна модель відчутно полегшить її побут.