ТростиниАлюмінієва тростина для незрячих OSD-BL590200

Характеристики Сірий колірматеріал алюмінійручка пластикВисота, (см) 115У складеному вигляді, (см) 31,5 смВага, (кг) 0,2Максимальне навантаження, (кг) 25 Особливості Ле..

549 грн.

Міцна чотирьохопорна тростина NOVA B5610

Ця тростина з 4-ма опорами призначена для додаткової опори під час ходьби для літніх людей, людей з незначними порушеннями опорно-рухового апарату і в період реабілітації після операцій, хвор..

1069 грн.

Палиця Garcia Artes арт. 505

Оригінальна тростина із цінної деревини бамбука. Рукоять тростини виконана у вигляді голови кота. Візьміть цю тростину до рук - і ви відчуєте, що вона набагато легша, порівняно з іншими трос..

1890 грн.

Палиця Garcia Artes арт. 542

Оригінальна тростина із цінної деревини бука. Рукоять тростини виконана у вигляді голови качки, що дозволяє власнику висловити індивідуальність. Руці буде зручно і приємно торкатися теплого ..

2590 грн.

Палиця Garcia Artes арт. 597

Рукоять тростини виконана у вигляді голови коня, що дозволяє власнику висловити індивідуальність. Виробник уважно і креативно підійшов до розробки моделей тростин, враховуючи всі вимоги свої..

2590 грн.

Палиця Garcia Prima арт. 116

Палиця для любителів краси та витонченості! Виконана з цінної деревини бука. Насичений колір шафта і зручної форми рукоятка гармонійно доповнюють один одного. Ця легка прогулянкова тростина ..

890 грн.

Палиця Garcia Prima арт. 140

Прекрасна тростина із цінної деревини бука із зручним акриловим держаком. Garcia Prima art вигідно підкреслює статус свого власника, а також доповнює його елегантний образ і стане незабутнім..

1690 грн.

Палиця Garcia Prima арт. 205

Палиця для справжніх цінителів краси з цінної деревини бука. Насичений коричневий колір шафта і  акрилова рукоятка зручної форми та незвичайного забарвлення гармонійно доповнюють один о..

1490 грн.

Палиця Garcia Prima арт. 209

Легкість, класичні прямі лінії, шафт благородного коричневого кольору і акрилова рукоятка зручної форми створюють неповторну атмосферу стилю і витонченості. Виглядає дорого і дуже вишукано. ..

1490 грн.

Палиця Garcia Prima арт. 224

Прекрасна тростина із цінної деревини бука зі зручним акриловим держаком. Garcia Prima вигідно підкреслює статус свого власника, а також доповнює його елегантний образ, стане незабутнім екс..

1490 грн.

Палиця Garcia Prima арт. 227

Палиця для справжніх поціновувачів краси з цінної деревини бука. Насичений коричневий колір шафта і зручної форми акрилова рукоятка незвичайного забарвлення гармонійно доповнюють один одного..

855 грн.

Палиця Nova з Т-подібною ручкою B2010

Легка і міцна алюмінієва палиця з Т-подібною ручкою і регулюванням по висоті призначена для додаткової опори при ходьбі для літніх людей, людей із незначними порушеннями опорно-рухового апара..

520 грн.