Ортопедичні устілкиГелеві масажні устілки GI-02

Опис: Скорочують ударне навантаження на хребет і стопу при ходьбі З ефектом масажуПокращують кровообіг Ефективно знижують втому Амортизують всю поверхню стопи при ходьбі Непомітні у взутті В..

230 грн.

Гелева устілка для відкритого і закритого модельного взуття з каблуком вище 7-й см LADY GEL PEDAG 182...

Тонка гелева устілка довжиною 3/4 PEDAG Lady Gel створить м'яке і комфортне відчуття як на високих підборах, шпильках так і в балетках, і будь-якому відкритому взутті; Укорочена форма устіл..

299 грн.

Дитячі ортопедичні устілки Ortofix 8151

Ортопедичні устілки Ortofix 8151 призначені для корекції плоскостопості, вальгусній і плоско-вальгусній установки стопи у дітей. Показання до застосування: Плоскостопість, вальгусна і плоско-..

285 грн.

Дитяча ортопедична устілка СТ-186, Трівес (Росія)

Функції: корекція вираженої плоско-вальгусної деформації стоп у дітей корекція поздовжнього склепіння стопи стабілізація п'яткової кістки за рахунок високих бортів виробу та поглибленого проф..

434 грн.

Дитяча ортопедична устілка УПС-001 (д)

Опис: Підтримка склепінь стоп в правильному положенні Наявність пластикового супінатора Устілки виготовлені з натуральної перфорованої шкіри Мають амортизуючі подушечки під п'яти Мають натур..

160 грн.

Зимові дитячі ортопедичні устілки Ortofix арт.851

Дитячі ортопедичні устілки з покриттям з натуральної вовни ефективно коригують плоскостопість, вальгусну і плоско-вальгусну установку стоп у дітей. Призначені для зимового і демісезонного взу..

285 грн.

Зимові ортопедичні устілки Kaps Alu Tech Relax

Утеплені зимові ортопедичні устілки Kaps Alu Tech Relax для взуття, які запобігають подовжні і поперечні арки від падіння. Завдяки використанню устілки, відбувається сприятливий вплив на поши..

225 грн.

Зимові ортопедичні устілки для дорослих, арт. 850 Ortofix (Україна)

Ортопедичні устілки Ortofix 850 призначені для зимового і демісезонного взуття. Рекомендуються для профілактики і лікування поздовжньої і поперечної плоскостопості, створення комфорту при ход..

440 грн.

Каркасна напівустілка-супінатор Ortho Axel VZ

ORTHO AXEL VZ - профілактична напівустілка польського виробника Dakoma. Забезпечує комфортну підтримку поздовжнього і поперечного склепінь стопи. Додатковий амортизатор п'яти знімає ударне н..

229 грн.

Каркасна ортопедична напівустілка-супінатор VIVA® MINI PEDAG 179

Конструкція напівустілки PEDAG VIVA® Mini анатомічної форми, ефективно підтримує подовжній звід стопи і запобігає симптоми втоми ніг; Метатарзальних пелот (подушка) - спеціальне підвищення ..

446 грн.

Каркасна устілка з гелевими вставками MEMOGEL

MEMOGEL- багатошарова ортопедична устілка, яка дозволяє відчувати максимальний комфорт при використанні. Її спеціальна конструкція сприяє надійній підтримці склепінь стопи, розвантажує зони ..

2190 грн.

Каркасна устілка-супінатор Aron Standard

Ортопедична устілка Dakoma Aron Standard використовується як вкладиш для будь-якого взуття, в т.ч. закритого типу, ефективно перешкоджає плоскостопості та деформації стопи. Форма супинатора в..

259 грн.


Ортопедичні устілки

Ортопедичні устілки: їх особливість та призначення

Життя це рух. В результаті цього, люди дуже часто страждають, в кінці насиченого дня відчувають біль і важкість у ступнях, з'являються набряки. Найчастіше, це є наслідком вибору неправильного взуття.

Зміна взуття на ортопедичне - краще рішення, а якщо ви до цього не готові, то варто задуматися про придбання ортопедичних устілок. В такому випадку, ваше взуття стане значно комфортнішим і зручнішим.

Такі моделі забезпечать правильне положення ступні, підтримають склепіння стопи, не дадуть м'язам перевтомлюватися. Їх використання необхідно в наступних випадках:

 • Під час вагітності.
 • При плоскостопості.
 • При п'ятковій шпорі.
 • Після травм стопи.
 • При вальгусній деформації великого пальця.
 • При клишоногості, сколіозі, варикозі і діабеті.
 • При занятті спортом (професійно) і т.д.

Такі вироби допомагають досягти кількох дуже важливих ефектів:

 • М'язи не перенапружуються, стопа приймає правильне положення.
 • Нормалізується кровообіг.
 • Знижується ймовірність появи мозолів і натоптишів.
 • Суглоби ніг залишаються в правильному положенні.

Якщо говорити більш коротко, ваші ноги будуть в повному порядку, навіть після активного дня і тривалих навантажень. Такі вироби допомагають усунути різного роду деформації, сприяють відновленню втрачених здібностей стопи.

У сучасному світі існує безліч різновидів таких виробів. Але, окремо виділити хотілося б такі:

 • Ортопедичні устілки при плоскостопості.
 • Дитячі.
 • Для закритого взуття.
 • Напівустілки для взуття на підборах.
 • Літні напівустілки.

Це не всі типи, ми виділили найпопулярніші і затребувані. Незалежно від типу, вироби повинні виготовлятися з якісних, бажано, натуральних матеріалів. Найбільш міцні устілки зі шкіри, замші і т.д. Дуже важливо правильно підібрати розмір. Якщо у вас п'яточна шпора, то слід звернутися спочатку до фахівця, а потім вибирати устілки. Неправильний підбір може посилити проблему. Це стосується і інших захворювань, адже невідповідний товар може погіршити ситуацію.

Як можна купити ортопедичні устілки при плоскостопості в Україні?

Купити ортопедичні устілки дуже легко, вони продаються не тільки в Києві чи Харкові, вони є в будь-якому місті України. Крім цього, ви завжди можете замовити їх через інтернет.

Ціна ортопедичних виробів буває різною, вона визначається формою, матеріалом виконання, розміром та багатьма іншими факторами.

Перед покупкою обов'язкова консультація з лікарем. Варто відзначити, що самостійний підбір устілок може нашкодити, адже існують різні види плоскостопості. Дізнатися особливості вашої ходьби допоможе тільки медичний працівник. Так, при поздовжній плоскостопості, потрібно купувати виріб з супінатором, що підтримує м'язи, підіймаючим звід. Для корекції поперечної плоскостопості моделі оснащені пелотом (подушечка під пальцями). Для пацієнтів з тяжкими формами захворювання, стандартні вироби не підійдуть, необхідне індивідуальне замовлення.

Дуже важливо, щоб нозі було зручно. Ви не повинні відчувати ніякого дискомфорту, а стопі не повинно бути тісно.

Будь-який товар необхідно підбирати наступним способом:

 • Виготовлення зліпків з гіпсу.
 • Застосування відбитка стопи.
 • Комп'ютерне сканування.

При п'яткових шпорах рекомендується застосовувати спеціальні моделі. Вони мають підп'яточник у вигляді підкови. При цій формі зменшується можливість пошкодження м'яких тканин в області п'яти.