Фетальні доплериФетальний доплер FD-88

Фетальний доплер Heaco FD-88 є переносним приладом для перевірки ЧСС плода. Прилад може використовуватись для обстеження жінок, як вдома, так і в лікарні, з терміном вагітності від 12 тижнів..

2755 грн.

Фетальний доплер L6S

Фетальний доплер Heaco L6S дозволяє моніторити і діагностувати частоту серцебиття плода у вагітних. Він працює за принципом ультразвукового дослідження, але використовує дуже маленьку потужн..

1885 грн.


Фетальні доплери

Фетальний доплер — медичний прилад, що дозволяє виявити серцебиття плода в домашніх умовах. Процедура виконується за допомогою звукових хвиль, частота яких значно нижча, ніж у УЗД-сканерів, якими оснащені медичні заклади. Використання приладу допускається тоді, коли у майбутньої дитини вже сформувалися передсердя і шлуночки, що дають чіткий тон під час скорочень. Тому виробники рекомендують використовувати пристрій починаючи з не раніше, ніж від 12 тижня вагітності.

Серце плоду стукає з частотою від 120 до 160 разів на хвилину і звук, почути який можна через навушники, чимось нагадує цокіт копит коня. Поштовхи і гикавка — те, що також можна почути, застосовуючи медичний прилад для контролю стану плода.

Як часто використовують прилад?

Щоб прослухати серцебиття ембріона, пристрій застосовується не частіше одного або двох разів на тиждень. Боятися негативних наслідків не варто, шкода від використання побутового апарату мінімальна, вона не перевищує, а часто і значно менша за силою, аніж вплив на маленький організм, який отримується від ПК, смартфона або мікрохвильовки.

Зверніть увагу! Якщо ви вирішили купити фетальний доплер, це не означає, що згодом можна буде не ходити в жіночу консультацію. Майбутня мама повинна регулярно відвідувати медустанову і проходити всі планові обстеження.

Фетальний доплер для вагітних — корисний прилад під час очікування малюка

Домашній допплер — спрощений варіант медичного приладу, який застосовується в пологових будинках, жіночих консультаціях, тощо. Хоча виробники випускають різні моделі, вони між собою дуже схожі.

Класичні пристрої складаються з:

  • УЗ датчика;
  • монітора;
  • динаміка;
  • процесора;
  • елементів живлення (акумулятор або батарейки)

Як правильно користуватися приладом?

Процедура самообстеження не складна. Головне, дотримуватися інструкції.

Гель, призначений для ультразвукового дослідження, видавлюють на живіт (можна на датчик). Нижче пупка (приблизно на 5 см) ставлять датчик і починають повільно ним рухати. Якщо жінка перебуває на другому триместрі вагітності, датчик переміщують у напрямку до лобкової кістки; якщо на третьому — до пупка. Як тільки будуть чутні перші звуки, потрібно припинити переміщення датчика та зафіксувати його положення. Вся отримана інформація відображається на моніторі.

Практика показує, що найкращих результатів можна досягти, якщо у жінки повний сечовий міхур, вона знаходиться в тихому приміщенні, а плід розташовується навпроти шлунка майбутньої мами.

Домашній прилад має багато переваг. По-перше, він простий в роботі. Щоб навчитися ним користуватися, достатньо добре вивчити інструкцію і слідувати рекомендаціям. По-друге, пристрій універсальний — прослухати серцебиття можна практично в будь-де. Головне — комфорт для майбутньої мами. По-третє, він дозволяє робити записи, прослуховувати які можна згодом, наприклад, через декілька років. Тривалий термін служби при дотриманні правил експлуатації, невелика вага (в середньому 500-600 грам) — ще дві переваги приладу.

Жінки, що мають фетальний доплер, відчувають захищеність і менше хвилюються з приводу стану майбутньої дитини. А відсутність стресів — запорука спокійної та приємної вагітності та народження здорового малюка.