Ортопедичні подушки й матрациБагатофункціональна ортопедична подушка Qmed Flex Pillow KM-31

Подушка для універсального застосування для сну і подорожей. Забезпечує оптимальне положення попереку під час сидіння або шийного відділу під час відпочинку, розвантажує м'язи. Внутрішній мод..

749 грн.

Дитяча ортопедична подушка арт.J2305

Помірно жорстка подушка для дітей. Два валика висотою 6 і 8 см. Наповнювач: пінополіуретан з ребристою поверхнею. Наволочка: жакардова тканина. Розміри: 400 * 255 * 80 мм Склад: Наповнювач ..

315 грн.

Дитяча ортопедична подушка з ефектом пам'яті J2501

Подушка для дітей з ребристою поверхнею. Два валика 5 і 8 см заввишки. Наповнювач: пінополіуретан з ефектом пам'яті. Наволочка: велюрова тканина. Розміри: 400 * 255 * 80 мм Склад: Наповнюва..

490 грн.

Дитяча ортопедична подушка з натурального латексу ТОП-204, Трівес

Ортопедична подушка для дітей: має два валика висотою по 6 см для рівномірного розподілу ваги тіла, зниження навантаження на хребет і нормальної циркуляції крові ергономічна форма подушки спр..

1416 грн.

Ортопедична дитяча подушка з перфорацією Qmed Breathable Kid Pillow

Qmed Breathable Kid Pillow - це модель, розроблена для дітей і покликана забезпечити їм належну підтримку під час сну. І розмір, і висота адаптовані до невеликого росту користувачів. Прави..

849 грн.

Ортопедична масажна подушка для сидіння

Масажна подушка для сидіння незамінна для людей, які проводять багато годин в сидячому положенні. Головна її функція - запобігти дискомфорт від тривалого перебування в положенні сидячи. Завдя..

222 грн.

Ортопедична подушка Aurafix 862 для сну маленька

Ортопедична подушка Aurafix REF: 862 є прекрасним аксесуаром для здорового сну. Відрізняється мініатюрними розмірами, тому підійде не тільки для дорослих, але і підлітків. Особливості подушки..

1480 грн.

Ортопедична подушка Oromed Oro-Relax

Застосування: Захворювання, пов'язані з болями в спині Проблеми з хропінням Проблеми з безсоннямРевматичні захворювання Нервове напруження Покращує якість і комфорт сну Профільована подушка O..

1365 грн.

Ортопедична подушка Oromed Oro-Relax Gel

Застосування: Захворювання, пов'язані з болями в спині Проблеми з хропінням Проблеми з безсонням ревматичні захворювання Нервове напруження Покращує якість і комфорт сну Профільована подушк..

1525 грн.

Ортопедична подушка Qmed KM-07 Slim (Польща)

Оригінальна модель в лінійці ортопедичних подушок бренду Qmed (Польща). Незвичайна форма і тонкий профіль робить її придатною для сну і відпочинку в будь-якому положенні: на спині, животі, на..

1500 грн.

Ортопедична подушка Qmed з екстрактом бамбука КМ-05 (Польща)

Модель з лінійки ортопедичних подушок бренду Qmed (Польща) забезпечує повноцінний комфортний сон. Має компактний розмір 52х32 см, висоту меншого і більшого валиків 9,5 і 11,5 см відповідно. П..

1400 грн.

Ортопедична подушка STANDART PLUS, Qmed (Польща)

Ідеальний варіант для гарного сну. Виріб від відомого бренду Qmed (Польща) забезпечить висипання і, як наслідок, прекрасне самопочуття і бадьорість протягом дня. Рекомендується для дорослих і..

1175 грн.