Інгалятори компресорніКомпресорний небулайзер(інгалятор) OMRON NE-C801KD (NE-C801S-KDD)

У сучасному лікуванні захворювань дихальної системи особлива увага приділяється небулайзерній терапії, яка має беззаперечні переваги в порівнянні з іншими методами лікування. Різні захворюван..

798 грн.

Інгалятор (небулайзер) компресорний OROMED ORO-FAMILY PLUS

Інгалятор (небулайзер) компресорний OROMED ORO-FAMILY PLUS призначений для використання як вдома, так і в медичних установах. Небулайзер підходить для інгаляцій дітям і дорослим. Має підставк..

1545 грн.

Інгалятор-небулайзер компресорний VEGA Family (Швейцарія) CN-01

Компресорний небулайзер для домашнього використання має високоякісний поршневий компресор з функцією захисту від перегрівання. Низький рівень шуму. Інгалятор з відсіком для зберігання аксесуа..

1100 грн.

Компресорний інгалятор CN-233, AND (Японія)

Універсальний компресорний інгалятор. Призначений для лікування та профілактики гострих і хронічних захворювань дихальних шляхів. Прилад призначений для лікування і профілактики: Захворювань ..

1819 грн.

Компресорний інгалятор LD-210C Little-Doctor (Сінгапур)

Інгалятор компрессорнийLittle Doctor LD-210C підходять дітям і дорослим. Може використовуватися для всіх відділів дихальних шляхів. В комплекті 3 розпилювача: Розпилювач "А" - ідеально підх..

2172 грн.

Компресорний інгалятор Vega Aero (VN-420), Швейцарія

Компактний небулайзер для домашнього використання Вега Аеро допоможе впоратися із різними захворюваннями органів дихальної системи. Комплектація інгалятора:Компресор; Маска для дітей; Маска д..

979 грн.

-16%

Компресорний інгалятор з назальним аспіратор DuoBaby (NE-C301-E) + доросла маска

Тепер інгаляція стала ще ефективнішою! Цей прилад був розроблений у співпраці з пульмонологами з метою поліпшення лікування астми, хронічного бронхіту, алергії, закладеності носа і інших пору..

1999 грн. 2393 грн.

Компресорний небулайзер (інгалятор) B.Well MED-120

Суперкомпактний інгалятор-небулайзер простий та зручний у використанні, його легко зберігати або брати із собою у поїздку. Розміри корпусу всього 100 х 54 х 51 мм. Знижений рівень шуму можна ..

1499 грн.

Компресорний небулайзер - інгалятор OMRON A3 Complete (NE-C300-E)

Небулайзер Omron A3 Complete  - це медичний прилад, здатний створювати аерозоль з характеристиками, відповідними для лікування різних респіраторних захворювань. Регулюючи кільце управлін..

2777 грн.

-33%

Компресорний небулайзер - інгалятор OMRON NE - C28P

OMRON NE-C28P Plus Висока продуктивність інгалятора, потужний компресор, дрібнодисперсний аерозоль, що ефективно досягає нижніх дихальних шляхів, можливість використання широкого спектру ліка..

1999 грн. 2980 грн.

Компресорний небулайзер - інгалятор OMRON NE - C801

Компактний компресорний небулайзер. Новий компресорний небулайзер OMRON C 801 E з'явився на українському ринку! Цей прилад володіє зниженим рівнем шуму, що дозволяє виробляти інгаляції навіть..

2234 грн.

Компресорний небулайзер - інгалятор OMRON NE-C803

Компанія OMRON представляє небулайзер NE-C803 як нову версію компресорів "Comp AIR Basic". Виріб був розроблений у співпраці з пульмонологами для успішного лікування бронхіальної астми, хроні..

1472 грн.


Інгалятори компресорні

Компресорний інгалятор: технічні особливості і сфера застосування

Інгалятори застосовують для лікування бронхіту, бронхіальної астми, стенозу гортані, важких симптомів ГРВІ (кашель, нежить) та інших захворювань органів дихання. Лікарі рекомендують придбати такий прилад для додаткового лікування на дому при різних захворюваннях. Є прилади спеціально для дітей або універсальні моделі з окремою маскою для дитини і дорослого, з насадкою для рота і носа. Для впливу на верхні, середні і нижні дихальні шляхи призначені прилади, що створюють аерозолі з різним розміром мікрочастинок. Крупиці розміром 5-10 мікрон осідають в роті, гортані, носоглотці. Для терапії хвороб трахеї і бронхів потрібне дрібнодисперсне розпорошення - 3-5 мікрони. Нижніх дихальних шляхів досягають тільки частинки розміром 1-3 мікрони, альвеол (бульбашок в легких) - 0,5 -2 мікрони.

Тому, перш, ніж купити інгалятор компресорний, уважно вивчіть його техпаспорт. У ньому вказані важливі дані, в тому числі:

  • розмір мікрочастинок хмари;
  • швидкість подачі аерозолю;
  • обсяг резервуару для ліків.

Розрізняють небулайзери ультразвукові, компресорні і меш.

Є кілька причин інгалятор компресорний купити в Києві. Перш за все, він може розпорошувати будь-які ліки, не руйнуючи їх склад (муколітики, антибіотики, гормональні препарати), по-друге прилад даного типу коштує набагато дешевше ультразвукового аналога або меш.

До недоліків можна віднести габаритність компресорних небулайзерів та гучну роботу, оскільки утворення крапельного аерозолю відбувається методом виштовхування потужним потоком стисненого повітря.

Зверніть увагу! Компресорні небулайзери створюють більш дрібнодисперсні частинки, ніж парові інгалятори, але більші, ніж ультразвукові розпилювачі. Сфера застосування компресорних інгаляторів дуже широка: вони сприяють розрідженню мокротиння при різних простудних захворюваннях, усувають застійні явища в носових пазухах, лікують патологічні процеси в порожнині носа, горла, вушних раковин, справляються з бронхітом, і з легеневими інфекціями.

Як використовувати компресорний небулайзер

Сучасні небулайзери дуже прості, інтуїтивно зрозумілі і безпечні в експлуатації. Їх дозволено застосовувати навіть при високій температурі.

Щоб ліки більш економічно витрачалися з ємності і впливали цілеспрямовано на вогнище захворювання, надягайте мундштук, що йде в комплекті з небулайзером. Дуже маленьким дітям і тяжкохворим рекомендують використовувати замість мундштука маску.

Якщо хочете лікувати верхні і нижні дихальні шляхи одним приладом, варто купити небулайзер компресорний з перемикачем для продукування частинок різного розміру.

Також можна вибрати модель з універсальним розпиленням одночасно частинок різного розміру, щоб за одну процедуру інгаляції проліковують всю дихальну систему.

Технологія використання дитячого небулайзера нічим не відрізняється від застосування приладу для дорослих. Крім того, що нудна процедура перетворюється в гру завдяки незвичайному дизайну у вигляді іграшки. Щоб розташувати дитину до проведення інгаляцій, користуйтеся приладом разом з ним.

Щоб прилад сприяв одужанню, а не посилив проблему, потрібно уникати типових помилок користувачів: підбирати ліки самостійно, використовувати масляні розчини (жири погіршують газообмін в бронхах і альвеолах), занадто часто проводити процедуру (частіше 3 4 раз в день) або шляхом інгаляції відразу після їжі і т.д. Обов'язково треба проціджувати відвари трав через целюлозний папір перед заливкою в дозатор, а також дезінфікувати мундштук, дозатор, маску після кожного користувача і кожного сеансу.