Компресорний інгалятор з назальним аспіратор DuoBaby (NE-C301-E) + доросла маска

  • Omron (Японія)
  • Виробник  Omron (Японія)
  • Наявність:  Є в наявності
  • Модель:  NE-C301-E

1999 грн.  2393 грн.
 Знайшли дешевше
   


Тепер інгаляція стала ще ефективнішою! Цей прилад був розроблений у співпраці з пульмонологами з метою поліпшення лікування астми, хронічного бронхіту, алергії, закладеності носа і інших порушень і патологічних станів дихальної системи. Унікальний дитячий компресорний небулайзер OMRON DuoBaby з назальним аспіратором - це рівень лікування 2в1:

1) видалення слизу із носової порожнини для полегшення дихання за допомогою назального аспіратора, що працює на основі ефекту Вентурі. Насос компресора генерує стиснене повітря, який проходить через звуження і завдяки ефекту Вентурі створює вакуум, що забезпечує всмоктування слизу в дренажну камеру, в слідстві чого підвищується ефективність проведення інгаляційної процедури.

2) Унікальна небулайзерная камера зі змінними верхніми частинами. Залежно від обраної верхній частині небулайзерної камери, можна створити аерозоль з характеристиками, що дозволяють отримати максимальне проникнення лікарського засобу у відділ дихальних шляхів, для яких призначено лікування. Верхня частина 1 (зеленого кольору) призначена для проведення інгаляції при захворюваннях верхніх дихальних шляхів, таких як риніт, синусит, фарингіт, тонзиліт і ларингіт, розмір часток (ММАД) становить приблизно 9 мкм.

Нижня частина 2 (синього кольору) призначена для проведення інгаляції при захворюваннях нижніх дихальних шляхів, таких як астма, бронхіт, бронхіоліт, бронхопневмонія та інше, розмір часток (ММАД) становить приблизно 4 мкм.

Небулайзер оснащений зручним відділенням для зберігання комплектуючих - тепер нічого не загубиться!

Мінімальний обсяг небулайзерної камери становить 1 мл - максимальний 12 мл

Обсяг камери назального аспіратора становить 7 мл.
Рівень шуму компресора (на відстані 1 м) - 63 дБ

Швидкість розпилення становить:

  • При установці верхньої частини 1 (зеленого кольору) призначеної для проведення інгаляції при захворюваннях верхніх дихальних шляхів: близько 0,4 мл / хв;
  • При установці верхньої частини 2 (синього кольору) призначеної для проведення інгаляції при захворюваннях нижніх дихальних шляхів: близько 0.2 мл / хв.

Комплект поставки: компресор, небулайзерная камера, 2 верхні змінні частини небулайзерної камери (синя і зелена), повітряна трубка, загубник, маска для дитини, назальний аспіратор, інструкція з експлуатації, гарантійний талон


Не займайтеся самолікуванням! Перед використанням приладу обов'язково ознайомтесь з інструкцією по експлуатації!

Популярні запитання

Відсутність дорослої маски говорить про використання DuoBaby (NE-C301-E) тільки для лікування дітей? Я правильно зрозуміла?

Не існує поділу на дитячі та дорослі інгалятори. Всі вони працюють для поліпшення вашого здоров'я і підходять для людей різного віку. В даному інгаляторі відсутня маска для дорослої людини, але її можна докупити. Для цього необхідно звернутися до нашого менеджера будь-яким зручним для вас способом.

Чи підійде аспіратор назальний НЕ дітям, а підліткам і дорослим?

Незважаючи на назву DuoBaby, даний прилад не має вікових обмежень. А ось для застосування інгалятора дорослій людині, вам доведеться докуповувати спеціальну маску.

Характеристика
Призначення Для лікування астми; Для лікування бронхіту; Для лікування горла; Для лікування кашлю; Для профілактики ГРВІ
Тип компресорний
Гарантія 3 роки
Комплектація Розпилювач назальний душ; Дитяча маска
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари