Бактерицидні лампиБактерицидна лампа BactoSfera OBB 15P лампа OZONE FREE, Україна

Опромінювач бактерицидний побутовий BactoSfera OBB 15P OZONE FREE призначений для кварцування кімнат до 20 м². Переносний (мобільний), на пластиковій підставці. Зручний для кварцування всіх к..

859 грн.

Бактерицидна лампа BactoSfera OBB 15P, Україна

Опромінювач бактерицидний побутовий BactoSfera OBB 15P призначений для кварцування кімнат до 20 м². Переносний (мобільний), на пластиковій підставці. Зручний для кварцування всіх кімнат по че..

670 грн.

Бактерицидна лампа, безозонову OBK-15, Oklan (Україна)

Бактерицидна лампа призначена для знезараження й очищення повітря і поверхонь приміщень житлового та нежитлового виду. Лампа надійно справляється: Інфекційні захворювання мікроби бактерії гри..

695 грн.

Бактерицидна лампа, безозонову OBK-25, Oklan (Україна)

Бактерицидна лампа ОВК-25 (безозонова) призначена для знезараження й очищення повітря і поверхонь приміщень житлового та нежитлового виду. Лампа надійно справляється з: Інфекційними захворю..

845 грн.

Бактерицидний опромінювач BactoSfera OBB 15P-METAL OZONE FREE ECO, Україна

Опромінювач бактерицидний побутовий BactoSfera OBB 15P- Metal ECO безозоновий призначений для кварцування кімнат до 20 м². Переносний (мобільний), на металевій підставці. Міцна металева підст..

1227 грн.

Бактерицидний опромінювач BactoSfera OBB 15P-METAL OZONE FREE, Україна

Опромінювач бактерицидний побутовий BactoSfera OBB 15P- Metal безозоновий призначений для кварцування кімнат до 20 м². Переносний (мобільний), на металевій підставці. Міцна металева підставка..

967 грн.

TOP

Бактерицидний опромінювач BactoSfera OBB 15P-METAL, Україна

Опромінювач бактерицидний побутовий BactoSfera OBB 15P- Metal призначений для кварцування кімнат до 20 м². Переносний (мобільний), на металевій підставці. Міцна металева підставка робить цю м..

775 грн.

Бактерицидний опромінювач OBB 30P Ozone free, BactoSfera (Україна)

Опромінювач бактерицидний побутовий BactoSfera OBB 30P призначений для кварцування приміщень до 35 м². Переносний (мобільний), на металевій підставці. Зручний для кварцування всіх приміщень п..

1400 грн.

Бактерицидний опромінювач OBB 36P Ozone free, BactoSfera (Україна)

Опромінювач бактерицидний побутовий BactoSfera OBB 36P призначений для кварцування великих приміщень до 50 м². Переносний (мобільний), на металевій підставці. Зручний для кварцування великих ..

1745 грн.

Лампа безозонова бактерицидна Праймед ЛБК-150Б

Безозонову бактерицидна лампа ЛБК-150Б - це надійна і компактна бактерицидна лампа, призначена для домашнього та промислового використання. Використовуючи її будинку, на дачі або в офісі, ви ..

1100 грн.

Лампа безозонова бактерицидна Праймед ЛБК-150Б Philips

Безозонова бактерицидна лампа ЛБК-150Б Philips - це надійна і компактна бактерицидна лампа, призначена для домашнього та промислового використання. Використовуючи її в будинку, на дачі або в ..

1099 грн.

Бактерицидна лампа BactoSfera OBB 15P лампа ECO безозонову, Україна

Опромінювач бактерицидний побутовий BactoSfera OBB 15P OZONE FREE ECO призначений для кварцування кімнат до 20 м². Переносний (мобільний), на пластиковій підставці. Зручний для кварцування вс..

1203 грн.


Бактерицидні лампи

Як вигідно купити бактерицидну лампу в Україні?

Як би ретельно не робилося прибирання, в приміщенні все одно залишаються шкідливі мікроорганізми. Кварцування знищує бактерії, грибки, мікроби, віруси, цвіль, дріжджі і спори за рахунок згубної для їх ДНК дози ультрафіолету. Мікробні клітини гинуть в першому і наступних поколіннях.

Лампа для будинку особливо актуальна як профілактичний захід в період сезонних вірусних інфекцій і в разі захворювання одного з членів сім'ї. На організм людини вона впливає виключно позитивно.

Властивості ламп:

  • знезараження повітря;
  • дезінфекція води (питної і технічної);
  • стерилізація різних поверхонь, меблів та інших предметів у приміщенні.

Лампи кварцові бактерицидні часто застосовують при різних шкірних дефектах (акне, висипаннях), для профілактики простудних захворювань, грипу.

Бактерицидна лампа безозонова називається так, тому що в її спектральній лінії (а це хвилі 205 - 315 нм) немає шкідливої для здоров'я іонооутворюваної хвилі 185 нм.

Бактерицидний опромінювач: як правильно користуватися приладом

Прилади даного типу використовуються в різних дитячих установах, лікарнях, місцях скупчення людей (офісах). Є також пристрої, призначені для експлуатації в транспортних засобах, таких, як машини швидкої допомоги.

Для використання в домашніх умовах найзручніший - мобільний опромінювач. Його легко переносити з кімнати в кімнату, по черзі проводячи дезінфекцію повітря і меблів. Для домашніх цілей досить лампи невеликої потужності - близько 18 Вт.

Якщо в будинку є маленька дитина або члени сім'ї часто хворіють, лікарі радять купити бактерицидний опромінювач. В такому випадку можна придбати настінну модель і встановити бактерицидний прилад стаціонарно в дитячій, ванній кімнаті або передпокої.

Його використання, на відміну від кварцової лампи, абсолютно безпечно. З спектра випромінювання лампи вирізаний жорсткий ультрафіолет, згубний для шкіри і очей людини. Викид озону в результаті роботи пристрою мінімальний, тому провітрювати не обов'язково, що не завжди можливо взимку. Цим бактерицидні лампи вигідно відрізняються від кварцових.

На опромінювач бактерицидний ціна варіюється, в залежності від моделі та обсягу повітряного простору, яке можна знезаразити з його допомогою. Враховуйте цей фактор, підбираючи прилад.

У Києві продаються побутові стаціонарні (настінні) і переносні опромінювачі, розраховані на 20, 35 і 50 м² за 1 цикл роботи. Цикл передбачає 25 хвилин (активне кварцування при закритих вікнах) і 35 хвилин в режимі провітрювання. Розрізняють також знезаражувальні апарати відкритого і закритого типу. Перші ефективніше, оскільки потужний прямий ультрафіолетовий потік впливає не тільки на повітряне середовище, але й на всі предмети в приміщенні. Але їх не можна включати, якщо в кімнаті є люди.

Закриті опромінювачі діють за рахунок непрямого світлового потоку, тому безпечні для людей і тварин. До них відносяться рециркулятор, який дозволено включати в кімнаті з людьми.

Таким чином, при правильному виборі та експлуатації приладу він надає профілактичну дію в період сезонних епідемій, попереджає поширення хвороботворних мікроорганізмів в місцях скупчення людей і допомагає боротися з інфекцією в разі захворювання.