Бактерицидна лампа, безозонова OBK-15 Oklan
-
- Виробник: Oklan (Україна)
- Наявність: Є в наявності
- Модель: 11560
- Бонусні бали: 42.25
845 грн.
Бактерицидна лампа OBK-15 Oklan призначена для знезараження й очищення повітря і поверхонь приміщень житлового та нежитлового виду.
Лампа надійно справляється:
- Інфекційні захворювання
- Мікроби
- Бактерії
- Грибкові інфекції
- Цвіль
- Спори
Прилад можна переносити з одного місця в інше, він легко встановлюється на горизонтальній поверхні. Дія обеззараживающего ефекту становить 99.9% в приміщенні площею до 20 метрів квадратних.
Технічні характеристики:
- Габарити ДхШхВ, см: 20х9х9
- Кріплення: На підставці
- Потужність лампи: 15 Вт
- Живлення: 220 В
- Площа приміщення: до 20 м.кв.
- Ресурс роботи лампи: 9000 годин
- Ступінь знезараження повітря: 99.9 %
- Тип лампи: Беззонова
Гарантія: 36 місяців
Виробник: Oklan (Україна)
| Характеристика | |
| Тип | Бактерицидні лампи |
| Тип лампи | Безозонова |
| Призначення | Знезараження та очищення повітря та поверхонь приміщень |
| Вид | Портативний (переносний на підставці) |
| Ціль знезараження | Повітря та поверхні |
| Площа приміщення, м² | до 20 м² |
| Потужність | 15 Вт |
| Живлення | 220 В 50 Гц |
| Розмір | 20х9х9 см |
| Ресурс лампи | 9 000 год |
| Генерація озону | Ні |
| Рекомендований сеанс кварцювання | Не більше ніж 30 хв; Не менше 10 хв |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Україна |
























