Гарантія та оплата

Для зручності наших покупців, ми надаємо різні способи оплати і забезпечуємо захист прав споживача, передбачену чинним українським законодавством.

Способи оплати:

1. Ви можете перевести оплату за замовлені Вами товари на банківську карту.

2. Також можна оплатити замовлений товар кур'єру на місці, при його отриманні.

3. При самовивозі з наших магазинів в м. Харкові (Салтівське шосе, 147Б - коло трамвая; пр-т Олександрівський, 91 - м. Тракторний завод; вул. Героїв Праці, 13В - вихід з метро на сторону 524 мікрорайону, ринок "Європа"), ви можете розрахуватися на місці.

Якщо запропоновані способи Вас не влаштовують, обговоріть з менеджером при обробці Вашого замовлення, чи можлива оплата зручнішим для Вас способом.

гарантії

Ми гарантуємо покупцям належну якість всіх пропонованих нами товарів. Усі позиції, присутні в асортименті нашого інтернет-магазину, дозволені до продажу в Україні і мають належну документацію.

Залежно від особливостей конкретної позиції, наш магазин надає гарантію на різні покупки на термін від 6 до 60 місяців.

Стан комплектації кожного купленого товару можна перевірити за інформацією, вказаною в його описі, інструкції з експлуатації або в сервісній документації.

При покупці і передачі товару проводиться його ретельна перевірка на предмет справності.

Можливість обміну і повернення

Протягом 14 днів з дня покупки, за українським законодавством, всі покупці можуть повернути покупку або обміняти її.

Обміну та поверненню, відповідно до закону, підлягають покупки, що не були у вжитку і не мають пошкоджень і слідів використання, зі збереженою заводської маркуванням, що знаходяться в повній комплектності і в цілісному стані. Обов'язковою умовою є наявність упаковки.

Відповідно до закону «Про захист прав споживачів», деякі різновиди товарів не можуть бути повернуті або обмінені:

1. Вироби, призначені для санітарно-гігієнічного використання.

2. Корсетні вироби.

3. Товари медичного призначення.

При покупці зберігайте чек і гарантійний талон, на якому вказана дата продажу, модель і її серійний номер. Вони можуть знадобитися Вам при зверненні в сервісний центр для усунення поломок, які можуть траплятися навіть з самим надійним обладнанням.

Щоб отримати відповіді на додаткові питання, які могли у Вас виникнути, зв'яжіться з нами за допомогою одного із зазначених на сайті номерів, і отримаєте відповіді!