Вальгусні бандажіБандаж відвідний для великого пальця стопи (пластик) Т-8701

складається з жорсткої поліетиленовою пластини, зігнутої по формі пальця забезпечений м'якою шкіряною пряжкою, що фіксує 1-ий палець стопи, і застібкою «Велкро» випускається для лівої і пр..

273 грн.

Бандаж відвідний для великого пальця стопи (трикотаж) Т-8702

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ нефіксована вальгусна деформація 1-го пальця стопи ПРИЗНАЧЕННЯ відведення першого пальця стопи зменшення больового синдрому в області 1-го плюснефалангового суг..

321 грн.

Бандаж Вальгусний нічний з відводить ребром жорсткості

Вальгусний бандаж нічний призначений: При початковій стадії hallux valgus Для фіксації великого пальця ноги в період реабілітації після операції hallux valgus Також бандаж використовують для ..

412 грн.

Бандаж Вальгусний посилений SM-03

Опис: бандаж Вальгусний посилений металевою пластиною, фіксує жорстко і сприяє випрямлянню великого пальця стопи, полегшує біль і дискомфортні відчуття, зменшує навантаження і тертя на плюсне..

520 грн.

Бандаж при вальгусній деформації першого пальця Аурафікс AO-09

Вальгусний бандаж Aurafix AO-09 призначається для ефективного лікування деформації пальця першої стопи і позбавлення від кісточки на нозі.Особливості: Бандаж для великого пальця ноги Aurafix ..

314 грн.

Вальгусна шина SM-02

Опис: Бандаж з пластиковим шарніром. Міцно фіксує і випрямляє великий палець стопи. Знижує біль, дискомфорт, навантаження і тертя на плюснефаланговий суглоб. Виріб підходить для всіх розмірів..

340 грн.

Вальгусний бандаж SM-01

Опис: Бандаж виготовлений з антимікробної матеріалу Fibersmart. Матеріал тонкий і дихаючий, що дозволяє використовувати виріб у всіх видах взуття. Бандаж фіксує і випрямляє великий палець сто..

340 грн.

Вальгусний нічний бандаж Aurafix AO-10

При вальгусній деформації першого пальця стопи, рекомендується використовувати нічний бандаж. Особливості бандажа: Антівальгусний бандаж виготовлений з тканини Auraterry. Зовнішня частина, як..

319 грн.

Жорсткий ортез при вальгусній деформації першого пальця стопи арт.HV-30-правий; арт.HV-31-лівий Orliman...

Ортез виконаний з еластичного матеріалу, зсередини покритий бавовною. Має шину по внутрішній поверхні з алюмінію для першого пальця стопи. Ортез охоплює середній відділ стопи і перший палець..

399 грн.

Ортез на великий палець стопи actytoe hinged splint арт.82-04, DJO Global (США)

Легка шарнірна шина, ефективна в консервативних методах лікування корекції деформації великого пальця стопи і полегшення болю при Hallux Valgus. Шина пропонує м'яку корекцію під 2-я кутами (0..

849 грн.

Шина вальгусная жорстка нічна actytoe night bunion rigid арт.82-05, DJO Global (США)

ACTYTOE NIGHT - жорстка нічна шина, ефективна в консервативних методах лікування для корекції деформації великого пальця стопи і полегшення болю при Hallux Valgus. Шина забезпечує повну іммоб..

779 грн.

ACP 902 Actius ортез першого пальця стопи Hallux Valgus

Ортез Actius Hallux Valgus- коригуюче пристосування при Вальгусному викривленні першого пальця стопи. Оптимальна пропозиція від іспанського виробника Orliman для щоденного використання. Для ..

449 грн.


Вальгусні бандажі

Для чого потрібна вальгусная шина?

Ортопедичний Вальгусний бандаж - лікувально-профілактичний виріб, призначений для поступової корекції

стопи поряд з прийомами фізіотерапії, спеціальними вправами і масажем.

Вальгусна деформація, більше відома в народі, як "кісточка" в районі великого пальця, - не просто естетична проблема. Розростання наросту загрожує більш серйозними проблемами:

  • деформацією стопи;
  • запаленням суглоба;
  • больовим синдромом і стомлюваністю при ходьбі;
  • артритами, артрозами.

Запущені випадки чреваті інвалідністю та усуваються хірургічно.

Коректор потрібен для позбавлення від кісточки на початковій стадії (якщо ситуація сильно запущена, одна шина не врятує - доведеться робити операцію, а потім закріплювати результат за допомогою бандажа). Використання фіксатора згідно з рекомендаціями лікаря призводить до повернення великого пальця в початково здоровий стан.

Перед покупкою засобу ортопедії обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем. Він визначить ступінь деформації, призначить супутнє консервативне лікування і підкаже, який вид вальгусної шини вибрати і скільки годин на добу її носити.

Вальгусний бандаж: види і принцип дії

Розрізняють праві і ліві, денні і нічні бандажні вироби. Є також універсальні шини, які можна одягати вдень і вночі, коректуючи зсув не тільки в спокійному положенні, але і під час ходьби.

Денні моделі мають більш жорстку фіксацію з відведенням великого пальця. Ортез буде задавати правильне положення стопи під час  ходьбі, поступово вирівнюючи її. Можна купити тонкий бандаж з силікону під взуття.

На деяких посилених пристосування проти кісточки є спеціальні шини із пластику або металу для вирівнювання великого пальця.

Нічний Вальгусний бандаж м'яко коригує стопу, не заважаючи комфортному відпочинку.

При виборі того чи іншого пристосування, звертайте увагу на матеріали, з яких вона зроблена. Вони повинні бути м'якими, щоб не натирати ногу, гіпоалергенними, екологічно безпечними. І при цьому надавати коригувальну дію, злегка стискаючи і стягуючи стопу, оскільки саме її розширення є однією з причин появи кісточки.

Під час носки якісний ортез (як нічний, так і денний) не повинен доставляти біль і дискомфорт. Він також повинен щільно фіксуватися на стопі, щоб не перекручуватися під час носіння. Оскільки ці властивості можна перевірити тільки на практиці, враховуйте позитивні відгуки та рекомендації ортопедів при виборі відповідної моделі.

При правильному використанні ортеза спостерігаються такі покращення:

  • знижується біль при ходьбі і зникає пов'язана з нею стомлюваність;
  • наріст візуально зменшується, стопи набувають анатомічно правильну форму;
  • знижується навантаження на ногу в реабілітаційний період після операції;
  • в бандажі стопа поступово звикає до анатомічного положення.

Після зникнення деформації великого пальця можна продовжувати надягати нічний бандаж, а вдень носити тільки зручне взуття з гелієвими вставками і спеціальними устілками для профілактики повторного утворення кісточки. Щоб досягти максимального ефекту ортопеди радять зміцнювати м'язи ніг, щоб деформація не виникла знову під впливом навантажень при ходьбі.