ЕлектроколяскиІнвалідний візок з електромотором OSD-LY5513

Характеристики Загальні габарити: ШхВхГ, (см) 60 х 90 х 88 Сидіння: ШхГ, (см) 42 х 42 Висота сидіння від підлоги: (см) 52 Швидкість, (км / ч) до 4,5 Дальність їзди на одному заряді, (км) До ..

79990 грн.

Електроколяски PCC OSD-PCC 1600

Характеристики Загальні габарити: ШхВхГ, (см) 66 х 94 х 99 Сидіння: ШхГ, (см) 40,5 х 40 Висота сидіння від підлоги: (см) 46 Швидкість, (км / ч) до 8Кут маневру, (градуси) 12 ° Дальність їзди ..

69990 грн.

Електроколяски з автоматичним механізмом складання OSD-COMPACT, Італія

Характеристики: Модель: OSD-COMPACT ВТип: для дому та вулиці Конструкція рами: складна Колір рами: хром Матеріал рами: алюміній Матеріал сидіння і спинки: нейлон; вставки з сітчастого акрилу ..

78999 грн.


Електроколяски

Що слід знати перед покупкою інвалідного візка з електроприводом

Електричний візок - не просто транспортний засіб, а й велика підмога для інвалідів. Він дозволяє долати солідний кілометраж, не напружуючи руки, і самостійно здійснювати різні дії. Видів електроколясок досить багато.

Конструкції відрізняються в основному сидінням. Воно може бути складаним або виконаним за аналогією з автокріслом.

Ще одна відмінність - ведучі колеса. Основне навантаження покладається або на 2 передніх або 2 задніх, а в окремих моделях - і на всі 4 колеса.

Експлуатаційні характеристики деяких моделей включають можливість вертикального підйому. Це так звані "крокуючі" конструкції, на яких інвалід може сам піднятися по сходах.

Інвалідні коляски з електроприводом для вулиці більш маневрені, ніж кімнатні. Вони розраховані на подолання великих дистанцій, проходження через вузькі отвори (підніжки знімні або відкидні), рух по нерівній та пересіченій місцевості (для цього встановлені пневматичні колеса). Такі прогулянкові різновиди опціонально оснащуються кошиком для покупок. Таким чином, людина може сходити в магазин за покупками і поїхати в будь-яке місце без допомоги асистента.

Кімнатні аналоги більш комфортабельні. Для них важливіша наявність регульованої спинки, рухливих підлокітників зі скосом для зручного під'їзду до столу і з функцією відкидання назад для швидкого перенесення людини на ліжко.

Якісна коляска з електроприводом відповідає вимогам безпеки: це наявність надійних гальм (важелі по обидва боки від вершника), фіксуючі ремені, які можна затягнути відповідно до комплекції, невелика швидкість руху (до 6 км / год), наявність звукового сигналу, складаний металевий корпус, противідкідна система.

Рух в електроколясці регулюється пультом з визначником зарядки і швидкості.

Критерії вибору електроколяски для інвалідів

З різноманіття розглянутих варіантів, досить важко вибрати оптимальний для конкретної людини. Тут потрібно керуватися не тільки фізичними параметрами, але і умовами, в яких електроколяска буде експлуатуватися. Для вітчизняного ландшафту найбільш підходять вузькі, маневрені коляски, які займають мало місця в складеному вигляді і можуть поміститися в багажник навіть самого маленького автомобіля. Бажано, щоб і вага пристрою була мінімальна.

Для пацієнтів з обмеженими можливостями вирішальне значення має комфортабельність. Тут важливі нюанси: наявність підставок під гомілки, м'який підголівник, колеса з амортизацією, можливість самостійно налаштовувати конфігурацію вже сидячи в кріслі, "дихаючий" матеріал для сидіння, щоб людина не пітніла в спеку, теплий чохол для ніг, якщо це прогулянкова модифікація.

Акумуляторні батареї бувають різної ємності. Відповідно пробіг при повному заряді варіюється. Щоб не помилитися з такою дорогою покупкою, віддавайте перевагу авторитетним брендам, наприклад, OSD.