ХодункиРеабілітаційні ходунки з опорою під лікоть, OSD-1100V-В

Ходунки OSD-HK-1100V-B - рекомендовані людям в період реабілітації після важких травм і операцій, при порушенні координації руху внаслідок захворювань нервової системи. Використовуються для в..

5499 грн.

Складані крокуючі ходунці для інвалідів та літніх людей SC4010

Особливості: Міцна алюмінієва конструкція. Легка вага. Зручні, не ковзкі накладки на ручках виконані зі спіненого матеріалу. Працюють у «крокуючому» режимі. 8 рівнів регулювання за висотою..

1599 грн.

Складані фіксовані ходунці для інвалідів SC4010

Особливості: Міцна алюмінієва конструкція. Легка вага. Зручні, не ковзкі накладки на ручках виконані зі спіненого матеріалу. Працюють у «фіксованому» режимі. 8 рівнів регулювання за висото..

1599 грн.

Складані ходунці на колесах SC4010W

Особливості:Міцна алюмінієва конструкція. Легка вага. Зручні, не ковзкі накладки на ручках виконані зі спіненого матеріалу. Працюють у «фіксованому» режимі. 8 рівнів регулювання за висотою..

1699 грн.

Складні дворівневі ходунки для інвалідів та людей похилого віку SC4015A

Особливості:Міцна алюмінієва конструкція. Легка вага. Спеціальна дворівнева конструкція допомагає легко піднятися із сидячого положення. Зручні, не ковзкі накладки на ручках виконані зі спі..

1699 грн.

Універсальні ходунки для людей похилого віку, інвалідів OSD-EY-911

Особливості:Легкі та міцні універсальні ходунки з алюмінію. 8 позицій регулювання по висоті. Конструкція дозволяє використовувати ходунці у двох режимах: «крокуючий» та «фіксований». Для зм..

1699 грн.

Фіксовані ходунки для літніх та інвалідів OSD-MSI-91010

Особливості: Міцна алюмінієва конструкція.Легка вага.Зручні нековзні накладки на ручках.Працюють у «фіксованому» режимі.Гумові накінечники запобігають ковзанню.Регулюються по вис..

1399 грн.

Ходунки MEDOK з двома колесами

Ходунки з двома колесами покликані допомогти в самостійному переміщенні літнім людям, людям з порушенням роботи опорно-рухового апарату. Представлена модель є "крокує" - користувач по черзі п..

1599 грн.

Ходунки MEDOK крокуючі складані регульовані по висоті

Універсальні ходунки істотно полегшать пересування людини в побуті, прискорять процес реабілітації після затяжних хвороб, після операцій. Також можна рекомендувати ці ходунки людям похилого в..

1399 грн.

TOP

Ходунки Nova «крокуючі» В4030 №1

Ця модель «крокуючих» ходунків ідеально підходить для літніх людей і для людей з порушеннями опорно-рухового апарату, яким важлива постійна опора. Особлива конструкція дозволяє пересуватися, ..

1920 грн.

Ходунки Nova «крокуючі» В4030 №2

Ця модель «крокуючих» ходунків ідеально підходить літнім людям та людям із порушеннями опорно-рухового апарату, яким важлива постійна опора. Особлива конструкція дозволяє пересуватися, не від..

1920 грн.

Ходунки Nova дворівневі B4092AA

Дана модель фіксованих ходунків володіє більш широкою рамою, ніж у звичайних, що в першу чергу необхідно людям з хворобою Паркінсона, порушенням координації руху і рівноваги. Крім того, це од..

2249 грн.

Ходунки Nova з 2-ма колесами B4081

Дана модель ходунків призначена для пересування по рівній поверхні, і підходить для використання людьми із порушеннями опорно-рухового апарату і ослабленими руками. Ходунки оснащені колесами ..

2497 грн.

Ходунки дворівневі складані алюмінієві арт.12853, Doctor Life

Особлива дворівнева конструкція дозволяє вибрати опорне положення рук відповідно до потреб і обставин. При опорі рук на нижній рівень основи конструкція дає додаткову підтримку передпліччя. Х..

1899 грн.

Ходунки для інвалідів складані, OSD 91040

Ходунки для літніх "крокуючі" призначені для людей з проблемами опорно-рухового апарату. Призначення: полегшення пересування людей із загальною слабкістю організму (літніх людей) відновлення ..

1399 грн.

Ходунки для літніх людей складані алюмінієві арт.12850, Doctor Life (Україна)

Ходунки виконують функцію додаткової опори при ходьбі, працюють в режимі фіксованої рами. Особливості: полегшена посилена конструкція з подвійною рамою;двосторонні надійні фіксато..

1649 грн.

Ходунки для літніх людей складні з регулюванням висоти VH913

Універсальні ходунки призначаються для забезпечення опори під час ходьби літнім людям і пацієнтам з порушенням функцій опорно-рухового апарату. Ходунки дозволяють:швидше відновити рухову а..

1899 грн.

Ходунки для літніх універсальні крокуючі / переставні, OSD-EY-913

Ходунки для літніх універсальні OSD-EY-913 2в1 (крокуючі + фіксовані), складні, регульовані, алюмінієві (чорні), розроблені для допомоги в переміщенні пацієнтів в період реабілітації, літніх ..

1349 грн.

Ходунки для пересування складані з колесами арт.10184, Doctor Life

Полегшені алюмінієві ходунки для зручності переміщення оснащені передніми колесами розміром 5 ". Така конструкція дозволяє пересувати ходунки, не піднімаючи її передню частину, а пересуваючи ..

1699 грн.

Ходунки для реабілітації складані крокуючі алюмінієві арт.10188, Doctor Life

Крокуючі ходунки виконують роль додаткової опори при пересуванні, не вимагають піднімання ходунків, оскільки можуть переміщатися шляхом переступання правої і лівої частини по черзі. Особливо..

1649 грн.

Ходунки з колесами OSD-91010F

Характеристики Висота - від 82 до 92 смШирина - 55 смГлибина - 49 смВага - 2,7 кгМаксимальне навантаження - 136 кг Особливості Легкі і міцні фіксовані,Регулюються по висоті і..

1499 грн.

Ходунки не складані, без регулювання MEDOK (Україна)

Ходунки - необхідна допомога людям з порушеннями опорно-рухового апарату. Дана модель ходунків дозволяє зберегти рівновагу, а також зменшити навантаження на ноги. Завдяки спільному використан..

999 грн.

Ходунки реабілітаційні OSD-1100V

Характеристики Висота опор: від 115 до 145 смШирина: 60 смВ складеному стані: 26 смДовжина: 74 смВисота рами: 88 смВисота опорної балки: 94 смМаксимальне навантаження: 100 кг Ос..

5499 грн.

Ходунки регульовані, нескладані Х-3, Шанс (Україна)

Особливості: Ходунки нескладні Х-3 для інвалідів призначені для полегшення ходьби. Регулюються по висоті, переставні. Призначені для людей після переломів нижніх кінцівок тазу, в період реабі..

809 грн.


Ходунки

Які бувають ходунки для інвалідів?

Інвалідні ходунки потрібні для допомоги в пересуванні пацієнтам, у яких існують збої в роботі опорно-рухового апарату. У порівнянні з іншими пристосуваннями, вони відрізняються функціональністю, стійкістю і простотою в експлуатації. Вони незамінні під час тривалої реабілітації та відновленні після травм.

Ходунки також підходять людям у віці. Вони дають міцну опору і не дозволяють впасти. Координація помітно поліпшується.

Даний тип пристосувань для ходьби має максимально продуману і функціональну конструкцію. Вироби можна відрегулювати по висоті і вони, як правило, оснащуються антиковзаючими накладками для долонь. Гумові наконечники на ніжках теж перешкоджають ковзанню.

Типи ходунків

Всі моделі, які є на ринку медичних товарів, можна розділити на наступні види:

  • Стаціонарні вироби розроблені для переміщення по рівному підлоговому покриттю. Вони відмінно підходять для початкового етапу реабілітаційного періоду. Раму необхідно переставляти при кожному наступному кроці. Дані моделі зручні для літніх людей, у яких одна з ніг обмежена в русі.
  • Крокуючі ходунки для інвалідів оснащені надійними бічними опорами, що переставляються по черзі. Це значно спрощує процес пересування хворого і збільшує його швидкість. Вони ефективні в період відновлення після інсульту, коли координація частково порушена.
  • Комбіновані моделі поєднують функції крокуючих і фіксованих аналогів. Вони використовуються на будь-якій стадії комплексної терапії. До переваг даних виробів відносять практичність і функціональність.
  • Моделі на колесах найкраще використовувати ослабленим і літнім користувачам. Вони полегшать пересування як по дому, так і на вулиці.
  • Дворівневі ортопедичні вироби укомплектовані парою додаткових поручнів для рук. Вони дають можливість пацієнту легко вставати і присідати при необхідності.
  • Роллатори обладнані чотирма колесами, а деякі моделі також укомплектовані комфортабельним сидінням, кошиком для дрібниць і підставкою під тростину. Вони стійкі, маневрені і безпечні. У роллаторах встановлено ручне гальмо.

Як вибрати інвалідні ходунки?

Вибираючи новий виріб для ходьби, необхідно враховувати ряд наступних критеріїв:

  • Висота пристосування. Вона повинна бути на рівні кисті (при опущеній руці) користувача, щоб йому було зручно пересуватися самостійно. Неправильна постановка поручнів призведе до зміни постави, виникнення болю в спині і шийному відділі хребта.
  • Тип ходунків. Модель варто вибирати виходячи з цілей, для яких купується пристосування. Так, наприклад, для тривалого використання літніми пацієнтами, бажано купувати роллатори, оснащені всім необхідним для максимального комфорту.
  • Матеріал виробу. Він повинен бути максимально невагомим, щоб користувачеві було легко піднімати раму під час ходьби. Рукоятки повинні бути пластиковими або виготовленими з піноматеріалу.

Якщо ви хочете купити ходунки для інвалідів в Харкові, то оформити замовлення можна в нашому інтернет-магазині. У нас представлений широкий асортимент високоякісних медичних товарів відомих брендів, в тому числі Doctor Life (Україна), Nova, OSD та Remed.